Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

ay ben ısırgan otlu şampuan almıştım anam iyi hoşta saçlarım hiç açılmadı ya kabarım kabarım kabardı

akıyo heryerimden saç valla yaaa ısırganı okudum netten yapiim bari

rüzgarcım çalışma falan yok salık durumdayım valla ne zaman eserse ozaman oluyo iste sıkıldım programlı yaşamaktan.....

benım de saçlarım cok ama cok belkı coktan da cok dokuluyor son 10gundur fılan eger bı cozum bulabılırsen benle de paylas goncacım gercekten ıhtıyacım var cunku

tamam güzelim ben ne yapıcağıma bi karar veriim paylaşırım tabi kel kalmadan:)))))

sakın bioxcin felan almayın tavsiye etmem bana hiç ii gelmedi saçımın dökülmesi durmadı bide kepek yaptı...eşim de kullandı aynısı ona da oldu hiç tavsiye etmiyorumm :eek:lmaz:

ya benim saçım değilde koca çok tüy döküyo yaa bayoyu silmekten bıktım artık yani silmesem banyo paspasıyla aynı olcak kıllar bu ne yaaa bitmiyoda tüylerii ıyyyy

allahım hem kel hem fodul topiğiymişiz meğer:))))))))))))))))))))))))))

ya benim saçım değilde koca çok tüy döküyo yaa bayoyu silmekten bıktım artık yani silmesem banyo paspasıyla aynı olcak kıllar bu ne yaaa bitmiyoda tüylerii ıyyyy

ben kılsız olanından aldım öle derdim yok çok şükür:roflol:

tamam güzelim ben ne yapıcağıma bi karar veriim paylaşırım tabi kel kalmadan:)))))
kaydirigubbakcemile3
sakın bioxcin felan almayın tavsiye etmem bana hiç ii gelmedi saçımın dökülmesi durmadı bide kepek yaptı...eşim de kullandı aynısı ona da oldu hiç tavsiye etmiyorumm :eek:lmaz:
bana da dove un bı setı vardı onu tavsıye ettıler aldım daha da fazla kepek oldu ve saclarımın dokulmesı cogaldı napıcam bılemıyorum:hulya:

ayy aynen ya tüy saç temizlemekten gına geldi benim saçım heryerde kocanın kılları heryerde fenalık geliyor

X