Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

bu ay bir sene olacak tedavi olmuyorum problem yok çünkü

ablamda ilk doğumdan sonra oldu böyle.bi yıl uğraştılar.doktor en son tüp bebek dedi.o da nasılsa çocuğum var.olmazsa olmasın boşver deyince,yani kafadan atıp rahatlayınca hemen hamile kaldı.çok rahat olman gerekiyo.eğer problem yoksa olur canım.kafaya takmavereliniortak

ablamda ilk doğumdan sonra oldu böyle.bi yıl uğraştılar.doktor en son tüp bebek dedi.o da nasılsa çocuğum var.olmazsa olmasın boşver deyince,yani kafadan atıp rahatlayınca hemen hamile kaldı.çok rahat olman gerekiyo.eğer problem yoksa olur canım.kafaya takmavereliniortak

evet stres yapmamak lazım ama çevre izin vermiyo sürekli bebek soranlar yokmu insanı strese sokuyolar

evet stres yapmamak lazım ama çevre izin vermiyo sürekli bebek soranlar yokmu insanı strese sokuyolar

insanlar çok tuhaf ve anlayışsız.görümceme sormayı bırak bana soruyolar hala olmadı mı diye.ya insan kırılmaz mı hiç düşünen yok.sen gene de kendini rahat bırakzemuszemus

canım sen neler yapıyosunopuyorumnanaktan

bn napayım cnm bbek sevdasında işte pko vr bnde eşimdede hareket ve morfoloji sorunu vr bi kez aşılama denedik ama olmadı ve 3 aydırda erteleniyo inş.ekimde 2.aşılamam olcak öyle işte günler geçip gidiyor:hulya::hulya:

bn napayım cnm bbek sevdasında işte pko vr bnde eşimdede hareket ve morfoloji sorunu vr bi kez aşılama denedik ama olmadı ve 3 aydırda erteleniyo inş.ekimde 2.aşılamam olcak öyle işte günler geçip gidiyor:hulya::hulya:
ben de pko luyum canım.hatta geçen yıl spiral taktırayım diye gittiğim doktor''aslında spiral olmasa da %2-3 hamile kalma şansın var dedi.ultrasondan bakınca.ben de iki kızımın olduğunu söyleyince şaşırdı adam

ben de pko luyum canım.hatta geçen yıl spiral taktırayım diye gittiğim doktor''aslında spiral olmasa da %2-3 hamile kalma şansın var dedi.ultrasondan bakınca.ben de iki kızımın olduğunu söyleyince şaşırdı adam

yaa öyle cnm şans mı diyim kısmet kadermi bnmde bir pkolu arkşım vr senin gibi aynı 2 tane bebği vr 3 yaş fln vr aralarında kişiden kişiye fark ediyor demekki...zor ama ya bu pko illet bişiy....:1no2:

kızlar konyada sürekli deprem oluyo.az önce yine oldu.çok korkuyorum ya.çocuklarımın biri annanede biri okulda.annane yaşlı zaten.offff of

kızlar konyada sürekli deprem oluyo.az önce yine oldu.çok korkuyorum ya.çocuklarımın biri annanede biri okulda.annane yaşlı zaten.offff of

evet bende haberlerde okudum bu ara çok sallanıyormuş orası allah korusun canım
çok salladımı bende çok korkuyom depremden

evet bende haberlerde okudum bu ara çok sallanıyormuş orası allah korusun canım
çok salladımı bende çok korkuyom depremden

canım şiddet 3.5 ama yeryüzüne çok yakın olunca biz 5 hissediyoruz.hele ramazanda olan 4,7 de evdeki tüm avizeler,vitrinler,mutfak yerinden oynuyodu.uğultulu bi sesi var çok korkutuyo.senağlama

şimdiki deprem 3 müş.ekranımda sürekli kandilli rasathanesi duruyo.akdeniz de deprem olunca konyayı da vuruyo.ben bi istatistik yaptım.kimse de tv ye çıkıp açıklama yapmıyo.buna üzülüyorum.en azından içimizi rahatlatacak bişey olmalı demi.ışıkaradan da ses yok.halbuki konya hergün sallanıyo

X