Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

bnm yzdığımı kimse görmedi sanırım bn geçen hafta regl oldum ya hani sadece 2 gün sanmıyorum bişi olsun klomenden dyrm ama 2 gün oldu tak kesildi snrasında hiç bişi yok amannnnn adet olmuşum bana bakın hala bişiler arıyorum kafayı yemessek iyizemuszemus

rengi ve miktarı neydi canım.kullandığın ilaçlardan olabilir ama üstüne görmede olabilir.

bnm yzdığımı kimse görmedi sanırım bn geçen hafta regl oldum ya hani sadece 2 gün sanmıyorum bişi olsun klomenden dyrm ama 2 gün oldu tak kesildi snrasında hiç bişi yok amannnnn adet olmuşum bana bakın hala bişiler arıyorum kafayı yemessek iyizemuszemus
canim ben klomen kullanmadim hic sana yardimci olamicamm kusurabakmaa.ama kafani takma guzelimm..umut olsun icimizde herzaman okk

esengülüm fatimanurda adet gördüğünü sanmıştı onunda öle kısa gelmişti
seni umutlandırmak istemem yinede sen bilirsin insan kendi bünyesinden anlar mesela ben 22 si adetim ama biliom bebek yok

rengi ve miktarı neydi canım.kullandığın ilaçlardan olabilir ama üstüne görmede olabilir.

cnmcm rengi kırmızıydı ama herzaman olduğumdan farklıydı böyle nsl söylüyüm yaa hani sıvı dğldi koyuydu öyle bişiy işteakannehirbnde mesela 30 adet fln ped gdr normalde ama bu sefer 10 12 tane anca gtmemiştir bile ve ağrısız oldu önceki aylar nsl sancılarım oluyodu...:gitme:bilemiyorumki:bbo:

desenize yarından itibaren topic boşalmaya başlıcak.:gitme:bende kendim yazar kendim yorumlarımkaydirigubbakcemile3

suzanım yarın akşama kadar ben burdayım ondan sonra yokum 25 inden sonra gelecem bebişim varsada bana gezmede süpriz yapcak

desenize yarından itibaren topic boşalmaya başlıcak.:gitme:bende kendim yazar kendim yorumlarımkaydirigubbakcemile3
canim ben burdayimmm kizzz .bozom gitcekmis anasina benim yerimede op annenii kuzumm .bak kiskandim iste:sinifsinif:
hee benim soruma cevap yok n yapim ben bu herifii haaa:hulya:

canim ben burdayimmm kizzz .bozom gitcekmis anasina benim yerimede op annenii kuzumm .bak kiskandim iste:sinifsinif:
hee benim soruma cevap yok n yapim ben bu herifii haaa:hulya:

aman bu herifleride anlamak zorrr yanaş sırnaş kız sende:kedi:eek:ff bu konulrda bnde brzcık tecrübesizim:kedi:

kizlar bu sefer gercek gittim .
bozocum sana hayirli bayramlar guzelim bayramin mubarek olsun opuyorum canimm +#
kizlar sizleride optumm hadi kendinize iyi bakin

aaaaaaaa gerçektenmi ne gzllll bnde ankaradayımm.....demek sen kızken ankaralydınn ayyy gel gel ankaraya keşke vaktimiz olsada görüşebilsek

evet ankaradaydım....canım şimdi dedğilde bidaha geldiğimde uzun kaldığımda ankarada olan kızlarla buluşurz şimdi bayramın 3.günü gece geri dönücez

X