Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

kızlar klomen kullandınız mı ?
ben yarın klomene başlıyorum 5 gün , sonra da pregnly diye iki tane iğne olacağım inşaallah faydası olur

kızlar klomen kullandınız mı ?
ben yarın klomene başlıyorum 5 gün , sonra da pregnly diye iki tane iğne olacağım inşaallah faydası olur

cnm bnde 3 ay kullandım aşılama için ama olamadı malesef evet 11.gün kontrole gittiğinde yumoşuna bkıp prengly veriyolar onu vurudruyosun inşallahhh o yumoşun meleğin olarak geri döner cnm

cnm bnde 3 ay kullandım aşılama için ama olamadı malesef evet 11.gün kontrole gittiğinde yumoşuna bkıp prengly veriyolar onu vurudruyosun inşallahhh o yumoşun meleğin olarak geri döner cnm

inşallah canım küçük meleklerimize hayırlısıyla kavuşuruz inşaallah :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

yarım saattir hiç sesiniz çıkmıyor.herhalde durmadan kız doğuyorkaydirigubbakcemile3

off ya tam 1 saattir kızı ayağımda sallıyorum topuklarımı hissetmiyorum artık.sevdiği şarkıları açtım çalarken uyuyor bitince açıyor gözlerini döndür dolandır hep aynı şarkıları dinlemekten ööö geldi artıkakannehir neyapıcam ben bu cadıyla bilmiyorum:1no2:

ben kendi kendime konuşmaya başlamışım delirdim galiba pek akıllıda sayılmazdım zatensırnaşık şey lülülülülülü

senin ki ii alışmış ayakta uyumaya zor oluyordur....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…