Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

incir yemekten öğğğ geldi artık...bugün annem de telde dedi babaannem macun hazırlıycakmış bana kaydirigubbakcemile3 bakalım bide onu yiyelim....

ya ktg ya ben seni hamile biliyodumya yazılarını okuyorum bu kız delimi yoksa hamile değilmi diyorum resmen eminim hamile olduguna ya buna bi acıklık ver bacı kusura bakma:gitme:

hamileydim hemde ikizmiş birini düsürdüm ötekide dıs gebelik olmus 2 hafta sonrada o g.tt. hemde tüpüm alındı cok eziyetler cektim gecti cok sükür yeni umutlara yelken actım korkulu bela flim için yarın gidiyorum bakalım ne olacak içim rahat ama yinede belli olmaz bn kontrole die gidt hastaneye yatabiliyorum :) ilginc bir bünyem var

incir falan yalan allah verdigine veriyo millet oturdugu yerden bir dünya hastalıgı varken hamile kalıyor bizde grip oluyoruz korkuyoruz ba kbu ay da kalamıycam die tek ilacımız dua yatık kalkıp due edicez

aman gecmişe mazı hatırlamak istemiyom artık cok yoruldum valalhi bide ne old biliyomusunuz ögretmn ark dan biride hamile gözümün önünde karnı büyüycek bn görcem allahım banada nasıp etsin yoksa nasıl dayanırım bide cok anayıssız bi görseniz iftara cagırdı 3 saat bebegi anlattı bide demezmi yok ay kilo alcam ya falan diehamilesin dünyanın en güzel seyine sahipsin daha ne olsun kiloyumu takar insan yok bu kıs bebegime biseyler oreriz diyo utanmasa senn nasıl olsa olmuyo ördüklerni ve diyecek sabaha kadar agladım cok zoruma gitti

vallahi cok üzüldüm ya nasıl oldum gözlerim doldumafoldumben cok gecmiş olsun gülüm benim neler gelmiş basınamafoldumbenallah sabır versin allah hayırlısıyla evlat versin kucagına saglıklısıyla aldırsın cok sükür atlatmıssın bitanem kendini üzme saglık olsun :teselli:
yarın rahim filmine gidiyosun demek insallah hersey cok temizdir güzel haber al insallah hakkında hayırlısı olsun bitanem

canım ya üzülme bak şu rahim flimini çektir stres yapma...stres yumurtlamanı bile etkiler...sen öyle densiz insanları dinleme boşver...

yarın adet günüm çok sevinçliyim bakalım nolcak:)))))

evet goncam sitresden uzak duralım mumkünse
bide şeyyy kızlar ben cıkıyorum :kedi: iyi gecelerrrrrrrrrr

ceyloşşşş saklanma minik sucuğu hazırliimmi:))))))))))

goncam demişim ktg canım
gonca insallah hamilesindir tatlım goncanın sucugunu kazanırsın insallah kaydirigubbakcemile3

ne biliim bozo olcak gibide diilim ama hamile gibide diil görcez

ohooooooo koca bi sığırı sucuk yapmayanın:)))))))))))

ay bana bişeyler oluyo neler yazıyorum benya kafa bende değil allah cenii almaya benim kaydirigubbakcemile3
goncaya gonca sucuk takacak diyom
hadi bari söyle düzeltim sen o sucugu insallah kendine takarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…