Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

anammmm millet kafayı yemiş şu su gibi programa bakıyım dedim kızın teki ağlıyor çocuk gibi talibim çıkmıyor diye

benim biraz göbeğim çıkmış beyefendi konuşuo eğer bu ay hamiş değilsem eritmeye başlıcam bende

ayy bende deli gibi spor yapardım korunmayı bıraktığımdan beri yapmıyorum bebiş vardır bişey olur diye bide ramazan da kilo aldım bayram sonrası rejim şart

ben verdim ramazanda dahada vercem 5 kilo versem çok gelir 52 yim ama göbiş çok

ben verdim ramazanda dahada vercem 5 kilo versem çok gelir 52 yim ama göbiş çok

bende öyle aşırı yemedim ramazanda gecleri hep kahvaltı türü yedim am aldım bu son 1 hafta regli olucağım için biraz tatlı yedim malesef bide bayram geliyor....annem şimdiden başladı neler yapıyım ne istersin diye....

bende öyle aşırı yemedim ramazanda gecleri hep kahvaltı türü yedim am aldım bu son 1 hafta regli olucağım için biraz tatlı yedim malesef bide bayram geliyor....annem şimdiden başladı neler yapıyım ne istersin diye....

bende mersine kayın validenin yanına gidiom ama bol bol gezecem inşallah annemde olsam zorla yedirir ama başka yerde canım istemio dedimmi bitmiştir

pek keyfim yok kızlar, mide bulantılarım çok istifra ediyorum hiçbişey yiyemiyorum benim mercimek çok nazlı. bakalım az kaldı 3 aylık olunca azalır diyolar.

çalışmıyoken bende izliyodum onu özledim ev hanımı olmayı yaaaaaa

pek keyfim yok kızlar, mide bulantılarım çok istifra ediyorum hiçbişey yiyemiyorum benim mercimek çok nazlı. bakalım az kaldı 3 aylık olunca azalır diyolar.

cnm bnm başları ya ondan zamanla geçer ...napcan bebiş için dayancann dikkat et kendine....elma yla çubuk kraker iyi glyr diyolardı bulantıya

amaaaannn rüzgarım hala şaka gibi mercimeği varda midesini bulandırıyo maşallah

X