Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

sen çalışıyorsun ancak hafta sonları yaparsın anlayışlı olsun biraz klava:
erkeğin titiziyle de zor olur

sorma sorma cnm çok zor hemde herşeyden de anlıyo spor yaparken koltukların altına dahi bakıyor sen nsl tem.yapıyosun dyr bnde ayda bi çekebiliyorum altlarını kız bişi olduğundan dğl azcık toz olsun kıyameti koparıyor:hulya:

eşin mutfaktan çıktıktan sonra nasıl oluyor mutfağın durumu.dağınık mı olur toplu mu?
benim eşim ne zaman mutfağa girse savaş alanına çeviriyor ortalığıkaydirigubbakcemile3

toplar ama hiç bi aradığımı bulamam kendi kaasına göre koyar bi yerlere kaydirigubbakcemile3
ben de hiç sevmem eşyalarımın yerinin değiştrilimesini

mesai başlayınca yazamadım
sucuk benimmm kaptırmam kimseye kaydirigubbakcemile3
nasılsınız kızlar opuyorumnanaktan

neler yapıcan kız anlatsana
:kedi: önce hamilelikte çok naz yapıcam sonra doğurunca evdeyken bebişin bakım görevlerini ona devredicem...şimdi bide sen dedin ya böyle yapın diye...hele bi hamiş olalım

amanınnnn ozaman yardım etin sana yada kadın tutsun yerimseniben

evet cnm meslektaşınız bi nebze sevmyrm ama hiç çk stresli oluyor bazannn hayatımıza yansıyor o kdvler muhtasarlarakannehir

sormaa bu iş kadar stresli bi iş daha görmedim evet evet ben bazen gece rüyamda bile işle boğusuom düşün artık

toplar ama hiç bi aradığımı bulamam kendi kaasına göre koyar bi yerlere kaydirigubbakcemile3
ben de hiç sevmem eşyalarımın yerinin değiştrilimesini

eşimin hakkını yemiyeyim topladığı zaman çok güzel toplar.benim eşimde titizdir ama kendi dağıtacak arkadan toplayan işini iyi yapacak.başkası topladıktan sonra bende titizlenirim ne olacak kikaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3

enegülüm seninkide mi evde spor yapıoo

evet cnm bnmkinin beli ağrıyor romatizma vr dru hareketler verdi onları yapmıyor tabide kendine göre eğiliyor kalkıyor zıplıyordelikafaduldenkoşuyorkaydirigubbakcemile3bişiler yapıyor....seninkidemi yapıyor:hulya:

semasu,rüzgaryağmur hg.
rüzgaryağmur hamilelik nasıl gidiyor canım.

ben çamaşırları serip geleyim.o arada kız uyanmazsa devam ederiz muhabbete

her akşam her akşam yapıo mekik çekio göbeği çıkmış biraz onu ertimeye çalışıo benimkikaydirigubbakcemile3

bugün kocaları ii çekiştirdik kulakları çınlıyordurrlülülülülülü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…