Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

ayyy bu erkeklerde hepsi aynı demekki bizimkide öyle çorabını banyoya çıkarıyoda ya sepetin içine atmıyo 5 gün boyunca birikiyo köşedekaydirigubbakcemile3 ay deli oluyorum...

aynı canım bunların hepsi birbirinin kopyasıkaydirigubbakcemile3
daha kırkım yeni çıktığında evin dağınıklığından şikayetçi oldu benimde tepemin tası attı attım fırçayı.kız durmuyor yemek yemeye bile fırsat bulamıyorum şikayet edeceğine tatilinde 1 saat kıza bak bende toparlayayım ortalığı dedim.o da haksızlık yaptığını anladı galiba o pişmanlıkla ogün temizlik yaptı.bir daha temizlik yaptığını görmedimkaydirigubbakcemile3

yaaa alıştırdın tabii bu erkekler yüz vermeyede gelmiyor....

hemde nasıl alıştırdım 18 yaşından beri herşeyini kendisi yapıyordu yanlız yaşıyordu
çok kötü alıştırmışım çıkarttıklarını bile katlardı şimdi nerdeee atyor bi yerlere

cnm bnmmmmm bide temizlik dağınınklıktan bahsederler hem yardımcı olmazlar akşam biizmkide offf spor yaptığı bi çarşafı var yere halının üstüne seriyorum vay efendim ters olmasın ayağımın gldği yere başım glmesin iğne tak bişiler yap dyr allahım yarabbim titizlik taslıyor yk şurası neden böle tozlu hem yardım etmiyolar hemdeeeeee............hepsine yazıklar olsun bu erkkeklerinkaydirigubbakcemile3

yaaa şuna bakkk nasıl olsa artık arkasında biri var yapan....yapmasanda bu seferde titizlik taslarlar.senin eşindemi mali müşavirdi cnm bn öylemi hatırlıyorumCADIARZU

ama dün karın ağrısıyla yatıyordum yemeğini hazırlamıştım iftar için salatası felan kendi yaptı sen yat dedi...gece de zor kalktım kalkmasaydın dedi yer yatardım dedi...kıyamam ki ben ona :asigim:
Şeniz

siz siz olun bebeğiniz olunca her fırsatta eşinize verin baksın hemde bebek ona alışsın.benim kız babayı yabancı olarak görmeye başladı onda durmuyor birtek bende sakinleşiyor kızım.şimdide kız tam sevilmelik oldu ama kucağına alamıyor ya kendine alıştırmaya çalışıyor 1 haftadır.
tatil günlerinde biraz bakar mısın dediğim zaman bugün tatil günüm dinlenicem diyor.benim dediğimde şu oluyor tabiki altta kalmam mümkün değilkaydirigubbakcemile3
senin çalışma saatlerin belli izin günün var peki ya ben 7/24 sürekli göreve hazırım ve tatilimde yok ben ne zaman dinleneceğim diyorum benim ki öyle kalıyor çünkü haklıyım.ne kadar hazırcı oluyor bu erkekler yemeği hazırla önüne gelsin çocuğu doğur bakmaya gelince yok sevilmelik olunca sevmeye varlar...bebek büyüdükten sonra dedemde sever.
offff amma uzattım haaa.benimkisi bir dokun bin ah işit oldukaydirigubbakcemile3
ama haksızlığa gelemiyorum ne yapayım.kız onda huysuzlanınca seviniyorum doğrusu alıştırsaymış kendinelaelaelaelaelae

bnmkide öyle şimdi hakkını yiyemem böle regl günlerinde kahv.yı fln hep o hazırlar işe kadar getirir tek yollamaz...da ne bilim bazen sinir ediyolar işte bide bnmki çk titiz acayip ailesinden öyle görmüş demekki ki anneside öle:hulya:bana diyoki sen kime çektin annende baya titiz ama dyrkaydirigubbakcemile3kız bnde napayım çalıştığım için anca hafta sonları yapabiliyorum napayım:bbo:

zaten ben bi hamiş olıyım neler yapıcam görür kaydirigubbakcemile3

eşin mutfaktan çıktıktan sonra nasıl oluyor mutfağın durumu.dağınık mı olur toplu mu?
benim eşim ne zaman mutfağa girse savaş alanına çeviriyor ortalığıkaydirigubbakcemile3

sen çalışıyorsun ancak hafta sonları yaparsın anlayışlı olsun biraz klava:
erkeğin titiziyle de zor olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…