Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

slmmm bir iş yapayım dedim ortalığı dağıttım kız kalktı eskisinden daha beter oldukaydirigubbakcemile3
en güzeli akşam kız tam uyuyunca yapayım işlerimi biraz uykusuz kalıcam ama yapacak birşey yok.

Suzanım kıyamam sana olsun boşver işi ..bayramlık cici aldınmı

hadi bakalııımmmm ben burdayım kim hamileyiiimmm diye yırtarsa sucuk onun okadar:)))))))))

suzancım hoşgeldin

Suzanım kıyamam sana olsun boşver işi ..bayramlık cici aldınmı
canım daha gelmemiş olanlar bayramı fırsat bilip gelmek isteyecekler mecburen toplicam evi.şimdiye kadar gelenler kızıma çok tatlı elbiseler getirdiler onlardan birini giydiricem.
bebek olunca zor tabii.....
bebek bir tane değil ki bir de koca bebek eşim var.ben topluyorum o dağıtıyor ortalığı ondan sonrada dağınıklıktan şikayetçi oluyor bende mecburen dokundurmalar yapıyorum.

bavukumu aldım geldim kızlar çook kaynatmışınız okumakla bitmedi

Suzancım fotoğrafını çekip bize paylaş Bayram şekerimiz o bizim

hadi bakalııımmmm ben burdayım kim hamileyiiimmm diye yırtarsa sucuk onun okadar:)))))))))

ben ben ben hamileyim pardon hamileydim hani sucuklarkaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
suzancım hoşgeldin

hb canım

ayyy bu erkeklerde hepsi aynı demekki bizimkide öyle çorabını banyoya çıkarıyoda ya sepetin içine atmıyo 5 gün boyunca birikiyo köşedekaydirigubbakcemile3 ay deli oluyorum...

Suzancım fotoğrafını çekip bize paylaş Bayram şekerimiz o bizim

bayramda çekiniriz pc ye yüklenincede koyarız resmini.
yaa benim yazdığım cevap alıntı içinde kaldı çok tuhafım yaa.kaydirigubbakcemile3goncaya verdiğim cevapta alıntı içinide oku canım.

:bbo:
ayyy bu erkeklerde hepsi aynı demekki bizimkide öyle çorabını banyoya çıkarıyoda ya sepetin içine atmıyo 5 gün boyunca birikiyo köşedekaydirigubbakcemile3 ay deli oluyorum...

aynennn deli ediyor beni sanki o sepet süs orda çamaşır sepeti değil nasıl sinir oluyorum...ayy benimki ilk zamanlar çok derli topluydu alıştı arkasını toplayan dağıtıyor habire...adam yemek yapmaya bayılıyorya bazen fenalık geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…