Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

iyiyim suzancım saol sen nasılsın adaşım nasıl bızdık büyümüş ama yaa maşallah kuşuma benim...

seninkide iyitymiş suzan:)))
ne biliim bunun adı ne küçük ibo sölüydu seneler once bende kızları delirtmek için söylüyorum işte:))))

iyiyim suzancım saol sen nasılsın adaşım nasıl bızdık büyümüş ama yaa maşallah kuşuma benim...

uyuyor şimdi biraz sonra kalkar.genelde kısa kısa uyuyoruz da.buarada cadılığa tam gaz devam.artık destekli oturuyoruz izin çıktı.oturunca bende rahatladım gezerken artık arabasına biniyor.önceden yattığı için etrafı göremiyordu meraklı melahat şimdi iyiyiz.

bu arada benim son 6 günüm kaldı topiğe yaziimde haberiniz olsun kızcıklarrrrrr:)))

yerim ben onu öp onu benim için zilli kuşş..

öperim canım.ha geçen gün ne oldu sabah biraz daha uyumak için kızı babaya verdim.birtek bende durduğu için baya mızmızlandı yarım saat sonra dayanamayıp kalktım artık kızım beni o kadar özlemişki eliyle yanağımı okşamaya başladı daha öpmeyi bilmediği için diğer yanağımı da bir güzel yaladı o kadar çok hoşuma gittiki eşimde kıskandı galiba eşime göre kızım beni öpmemiş emzik geliyor zannetmişkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

öperim canım.ha geçen gün ne oldu sabah biraz daha uyumak için kızı babaya verdim.birtek bende durduğu için baya mızmızlandı yarım saat sonra dayanamayıp kalktım artık kızım beni o kadar özlemişki eliyle yanağımı okşamaya başladı daha öpmeyi bilmediği için diğer yanağımı da bir güzel yaladı o kadar çok hoşuma gittiki eşimde kıskandı galiba eşime göre kızım beni öpmemiş emzik geliyor zannetmişkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kıskanç erkekler konduramıyo desene seni öpmek istediğine inatla öptü de sende onaa.s

ayyy çok tatlııı yerim ben onu

X