Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

bende iyiym çok şükür... canım kimyasal gebelik olmuş herhalde .. üzüldüm ama üzülme , benim de ilk kimyasal gebelikti hatırlıyorsan... ondan sonra hemen bebek oluyo tabii hemen düşünürseniz..

evet canım malesef öyle oldu
hemen düşünüyoruz nekadar süre sonra oldu senin

benim beş ay sonra oldu ama ameliyat oldum felan ben.. ama dr um kist olmasaydı hemen izin verirdim demişti... zaten bebeğin olması daha kolay olurdu diğer ay demişti. benim ameliyattan dolayı uzun sürdü olması ,ama kimyasal gebelik olduğu için sonra şükrettim ben.. dr umun dediği gibi sağlıklı olmadığı için vücudun attı şanslısın demişti...bu ay olursun inşalalh canım sende ...

benim beş ay sonra oldu ama ameliyat oldum felan ben.. ama dr um kist olmasaydı hemen izin verirdim demişti... zaten bebeğin olması daha kolay olurdu diğer ay demişti. benim ameliyattan dolayı uzun sürdü olması ,ama kimyasal gebelik olduğu için sonra şükrettim ben.. dr umun dediği gibi sağlıklı olmadığı için vücudun attı şanslısın demişti...bu ay olursun inşalalh canım sende ...

inşllh canım
bende kürtaj olmadığıma dua ediyorum
dr da bana çok küçük olduğu için sana zarar vermez dedi
Allahtan kansızlıkta çıkmadı

Nabersiniz kızlar ayy aklıma bu topiclerin su gibi aktığı zamanlar geldi de hey gidi günler hey ..

slm canlarım gene yoksunuz ama ben yazayım
kan değerim yükselmiş iğneler iyi geldi herhalde
yarın yeni bir ilaca başlıyorum ama önce kan testi yaptırcam ne olur ne olmaz diye çünkü hala midem çok bulanıyo dr ilaçlar yapmaz dedi şüpheli bi durum:uhm:

slm kızlar nasılsınız bana dua edin nasipse dr a gidiyorum hayırlı haberler alırım inşallah doğuma az kaldı bugün tam 37+4 teyim sancılarım sıklaştı buhafta öbür hafta gelir ecrinim belli olmaz allahın işine şimdi çıkıyorum allaha emanet olun

canım benim hadi bakalım dualarımız seninle, allah yardımcın olsun .fırsat bulunca bizede hbr vermeyi unutma. opuyorumnanaktan

kimse yok napiim şarkı söliim bari bende :))))))))))

baban ağa olmuş köye.......:=))))

X