Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

radyasyon yayıyo diye annem habire telefon açıyor :))) telaşlanıyor eşimde başlar yakında çok girme diye:))
canım bu kadar çok abartmasınlar o zaman tv izleme,cep tel kullanma.....bu kadar çok kısıtlanırsan Allah korusun stresten bişeyler olur.sen kafana göre takıl.
suzancim esracimmm n bersinizz yine ben geldimmmmm :))):kahve:

iyiyim be güzelim neyapayım 24 saat küçük hanımın emrindeyim.

bende çok kızıyorum hayatı durdurucaklar sanki iiki yanlarında değilim nefes aldırmazlar...onlarda bi yandan haklı korkuyorlar ilk torun olucak

suzan cım işin zor galiba Allah yardımcın olsun...minişler annesinin bir rahat oturup çay içmesine bile müsade etmiyor sanıyorum...

ayy ben hamile olsam annemi düşünemiyorum acyip telaşlı
bir kisti duydu dk başı aradı habire de bana kızıp duruyor...
ayyy..ben hamile olursam bir gün ilk bir ay söylemem
:)))
çok mu kötülük yapmış olurum acaba???

söyle kız onları bu duygudan mahrum etme eğer annem yanlız olsaydı söylediğim an ağlardı belki ağlamıştır

tüm tanıdıklar burda maşallah bende millet nerde diyorum en sonunda buldum sizi zemuszemuszemuszemus

bende geldimmm
GÜNAYDINNNNN
az önce sağlık ocağındaydım aile hekimliğine geçilmiş çok karışmış herşey neyseki doktorumuzu buldum bundan sonra o ilgilencekmiş
böyle daha iyi

ayyy kızlar bnde dün ilaç alcaktım eczaneden bu zmna kdr mua.olduğum ilaçş yazdırdığım herşeyde hani 10 tl 8 tl muhabbeti vrya 40 lira çıktı bana Allahım yarabbim türkiye ne hale geliyor...vallaaa nolcak bilmy.

ayyy kızlar bnde dün ilaç alcaktım eczaneden bu zmna kdr mua.olduğum ilaçş yazdırdığım herşeyde hani 10 tl 8 tl muhabbeti vrya 40 lira çıktı bana Allahım yarabbim türkiye ne hale geliyor...vallaaa nolcak bilmy.

ah esengülüm sorma yeni düzenleme geldi artık sağlık güvencesi olanlarda belli bi miktar muayene ve tahlil parası ödüyo

günaydın kızlar bozocum tickerin güzel olmuş bebeşinin gelişiminide gösteriyoopuyorumnanaktan

X