Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

aha yine kapatamadim pc yi
dur dur ne yazdinn himm tamam canim sagol .ama benim regliden 23 gun sonra yapiyo bu kan testini sizdede oylemi yaptilaryasakkelime

ya benim öle bişie bakılmadı çünkü bu hormon yükselince direk adetim gelmiodu bi yapıoduk yüksek hemen ilaç ve ertesi gün adet oluodum

kizlar ben kactim byyy .
gncmopuyorumnanaktanesramopuyorumnanaktantlyvzmopuyorumnanaktan diger arkisdislerrrkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

radyasyon yayıyo diye annem habire telefon açıyor :))) telaşlanıyor eşimde başlar yakında çok girme diye:))

radyasyon yayıyo diye annem habire telefon açıyor :))) telaşlanıyor eşimde başlar yakında çok girme diye:))

Kuzum sende diğerleri gibi yapma allah aşkına biraz oluruna bıraktır=)) Hayattan kopamazsın ya ..Demekki hamile kalıp gelmeyenlere kızmamak gerekiyormuş :eek:lmaz:

ay bozo ne alaka yapmasınlar oyle sakınan goze cop batar bıraz oluruna bırakılmalı sen ınternete gırmıycen de ne yapıcan yanı hem bır yandan alıskanlık oldu artık bır yandan da zaten yanlızsın evde esın gelene kadar ev ıslerınden kalan zamanda baska yapacak sey mı var dımı ama :)

X