Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

slm millet nabersiniz bakayım inşallah hepinizin tutarda hepinizin bebişleri olur bozocum seninde öle canım ya rabbim hakkınızda hayırlı olanı versin inşallah bende aynıyım kızlar haftaya perşembe yada cuma kontrol var bakalım ya nasip inşallah bebişim döner kızlar ya dua edin nolur inşallah normal doğum yaparım :):Saruboceq:

fundacım senin içinde hayırlısı olsun inşallah bende (eğer bir bün benimde olursa şayet
normal doğum taraftarıyım evet riskli olursa elbetteki sezeryan ama
Allahın kurduğu yapıya aykırı bir oluşum oluyor
hem bir kere normal doğumun sağlığa çok yararı var
vücuttaki tüm şeyleri atıyorsun arınıyorsun
doğumdan sonra iyileşme sürecin daha kısalıyor bilmiyorum doğum yapanlar daha ii bilir elbette ama
benim araştırmalarıma göre böyle inş senin içinde hayırlı olur fundacığımmm:)))

merhaba.
güldecim bende sezeryan oldum ve çok rahatım hemen iyileştim ama her sezeryan aynı olmuyor.bizim komşunun kızı kötüydü hatta dikişleri falan açılmış zaten ilk zamanlar zor kalkmıştı.normal doğumda olduğu gibi sezeryandada riskler var ama birazda tercih meselesi.benim çevremde çok olumsuz normal doğumlar yaşandığı için sezeryanı tercih ettim.
Allah herkesin gönlüne göre versin.İnşallah hepiniz enkısa zamanda hamile kalırsınız ve istediğiniiz şekilde bir doğum yaparsınız.

Güldecim Bence dr.unu dinle Eğer dr.una güvenirsen okadar başarı oranı yükselir
Suzanım nasılsın ??

Güldecim Bence dr.unu dinle Eğer dr.una güvenirsen okadar başarı oranı yükselir
Suzanım nasılsın ??

iyiyim canım sen nasılsın???topicimizi çok boş bırakıyorsunuz kızlar.kurtlara kuşlara yem olur sonrakaydirigubbakcemile3
haden gari gelin ne zaman gelsem bomboş sayfalar fazla ilerlememiş.önceden geçmişi okuyamazdım şimdi 2 dakikamı alıyor geçmişi okumak.

bu arada herkese merhaba.umarım hepiniz çok iyisinizdir.
ben fazla giremiyorum kızım sağolsun.bu aralar çok huysuz birde ne bulursa ağzına götürüyor dişimi çıkacak acaba.gece uykularımız bile düzensizleşti.çok yorgunum çok.ruh gibi dolaşıyorum resmen.

ceylancım artık doktorlara da pek güvenilmiyor yaa...
evet önce Allaha sonra doktorlara güvenmemiz şart ama benimde çevremde doktor yönlendirmesiyle
kötü sonuçlar alan çok insan var..
genelde erkek doktorlar daha ii oluyor buna bazıları kızıyor ama çok bayan doktora gittim
bir de gençse çok kaprisli oluyor
doktorda arayacağımız 3 şey var bana göre
1-tecrübesi
2-olgun olması
3-ii bir yerden mezun olup hasta memnuniyetine bakılması
bana göre bu 3 şey çok önemli zaten bu üç özellik toplandı ise gerisi artık Allaha bırakmak zorundasın
nys daha dereyi görmeden paçalrımı sıvadım ben galiba:))))
ortada gebelik bile söz konusu değilken oturmuş doğumu düşünüyorum
doğumu bile yapabileceğimden emin değilim daha:))))))çok ödleğim çooook.....................
herşeyin hayırlsı....ceylancım ortalarda görünmüyorsun ne zamandır ara sıra gel özletme kendini:))))

bozo merhaba gebelik testi yaptınmı merak ettimde umarım bebişin seninledir.inşallahhh

yok yarın sabah yapıcam...inşllhhh... kk bayanları hepiniz dua edin bana

hiç belirtim yok regli belirtisi de yok....sadece göğüslerim şiş....günüm 1-2 gün geçti
bugün kendimi yorgun gibi hissediyorum...yani benm regli öncesi rahmime sancı olup zıplatması lazım beni ama hiçbirşey yok

slm kızlar ben geldim bozocum maşallahde kendine kız inşalllah sende hamişsindir hayırlısı olsun canım:Saruboceq:

inşllh funda cığım bak sen hamilesin dua et bana sabah test yapıcam

heep uyuyasım var grip beni bitirdii

geçmiş olsun canım.bol bol dinlen ve c vitamini al.
bu havalar çok yanıltıcı.bir bakıyorsun güneş var çok sıcak ona göre giyiniyorsun sonra hava birden kapanıyor ve serinliyor ya da tam tersi oluyor.genelde Antalya nın havası hep böyledir değişken.aynı benim kızım gibikaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…