Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

ara ara çok hafif karnım ağrıyor göğüslerim şiş birde akıntım var....mesela benim regli öncesi afedersiniz kızlar tuvaletimi yaparken rahmimde sancı olurdu şimdi hiç birşey yok ümitlenmek de istemiyorum yarın da olmazsam salı günü test yapıcam

bozocum farkettim gününün geçtiğini de bile bile seni heveslendirmek istemedim
inan kendini şartlamak hiç de ii olmuyor
aylardır kafamdan attığım için kafam kulağım rahttı inan psikolojınde ona göre oluyor....
hayırlısı olsun canım olursa sana da sürpriz olsun inşallah:))

allah sağlık versin canım geçmiş olsun sabretmekten başka çare yok

ayy hadi inşallah bak güldede rüyasında görmüş belkide hayırlı haberi bağırcan burdan:sm_cool:

geçmiş olsun gülde ciğim bende ümitlenmek istemiyorum bu ay günlerimi bile saymamıştım sallamıştım bakalım....hayırlısı artık

canım benim sen herşeyin en güzeline layıksın emin ol buna rabbim gönlüne göre verecektir

yıldızcım teşekkür ederim canım
eşim diyor ki sen nasıl doğum yapacaksın
"heralde ölürüm"diyorum bende:))

bağırmanda belki haykırışındır bozocum bu durumdan artık sıkıldığın içindir...:))

allah onunda sabrını verir
ama bazen bende düşününce tırsmıyo değilim
a.s

evet canım özele gittim ilk doktorumda özel hastaneye gitmiştim onu gözümüz tutmayınca özel muaynehanede olan bir erkek doktora gittim
kızlar benden tavsiye erkek doktor işin ehliyse ona gidin derim ben...bayan doktorlar biraz kaprisli niyeyse...
bu arada bozocum gidiyormusun ?nys canım kendine ii bak bize haber ver ama oldu mu??

kimle konuşsam erkek dr daha iyi diyolar

bayan doktor niyeyse benle çok kötü konuştuı hemen doğum kontrol hapı felan verdi erkek doktor
büyütülecek bir şey olmadığını ve işleyen yumurtalıklları dondurmanın anlamsız olduğunu söyledi
yani anlayacağınız bayan doktorlar çok abartılı konuşmayı seviyorlar
o yüzden bende artık erkek tercih edeceğim...bir de doktorun yaşı ve tecrübesi de çok önemli opnu da göz ardı etmeyelim

evet canım kesinlikle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…