Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

bozo canım sakın dolduruşa gelme test için hangi günü seçtiysen o gün yap.İnşallah hamilesindir.buradaki herkesin hamile kalmasını o kadar çok istiyorum ki anlatamam.çünkü sizin yaşadıklarınızı bende yaşadım beklemek ve hüsrana uğramak nedir bilirim.İnşallah hepiniz hamile kalırsınız da burası çoook mutlu bir topic olur.kız uyudu ben kaçayım da biraz işlere bakayım.kib.görüşürüz

geçmiş olsun esra dikkat et

suzan inşllh hamileymdir....salı günü yapmayı düşünüyordum hep yarın sabah yapıcam

nasılsın canım çıkıyomusun kib bebişede iyisinizdir inşallah tabi yorgunluk dışındakaydirigubbakcemile5valla ben doğurupta bebek peşinde koşup yorulmaya razıyım ama böle gebe gebe çooooooooooooooooooooooooooooooook zor oluyo inanın şurda 2gün öncesinde sinirlendim morelim çooooooook bozuldu ağırım diye vs... hüngür hüngür ağladım ya hayırlısıyla bi kucağıma alsam bende:Saruboceq:

geçmiş olsun esra dikkat et

suzan inşllh hamileymdir....salı günü yapmayı düşünüyordum hep yarın sabah yapıcam
yarın sabah müjdeli haberini alırız İnşallah.

biz kızımın huysuzluğu dışında iyiyiz.daha 2 gün önce çarşıya çıktık ve eşime karnımdaki günleri özlüyorum dedim ne güzel ne ağlıyordu ne zırlıyordu.uslu uslu geziyorduk karnımdayken.fundacım bence bugünleri çok arıcaksın.İnşallah kızın uslu olurda bugünleri aramazsın.

4. aya girerken seviniyordum artık problemimiz kalmaz diye ama bu defada popoda çatlak oldu yine çektiriyor kızım.5.ayımıza giricez az kaldı bu defada diş ağrılarımız başlicak...dişti kuştu derken bu gidişle ben ancak 1 yaşına girdiğinde rahata ericem galiba.

tek tesellimiz Allaha şükür sağlığımız yerinde(maşallah)
eltimin daha 40 çıkmadı bebiş bronşit olmuş birde kalbinde delik olmasından şüpheleniyorlar bugün üniversite hastanesine gideceklerdi.ınşallah delik yoktur.

ya doğrudurda yaptığım herşey zor geliyo herakşam eşimle tartışıyom felan :))inşllah öledir ya usludur yani

sağlıcakla inşallah:Saruboceq:

Allah size kolaylıklar versin annelere söylüyorum :)))

inşallah bu dönemlerde biter bir bakarsınız kocaman olmuş büyümüş evlenmişler bile....
zman hızlı geçiyor artık .....
belki de bu günleri de ararsınız kim bilir....:)

bugünleride aradığımız olacak tabiki.kızım büyücek ergenliğe geldiği zaman biraz asi olacak kafasına göre davranıcak işte o zaman bu günlerimizi aricam.İnşallah asilikler yaşamayızkaydirigubbakcemile :umursamaz: lmaz:

inşallah suzancım yaşamayız valla kız anasıyız nede olsakaydirigubbakcemile3

kız uyandı birazcıkta onunla konuşayım.biraz akıl vereyim şimdiden kaydirigubbakcemile3 görüşürüz

bencede bozo olcam diyede kendini şartlandırıyon herşeyi oluruna bırakmaya çalış ya gün doğmadan neler doğar hayırlısıyla yeterki hayırlı olsunlarrrrrrrr:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…