Kv. eşimi dudağından öpmeye çalıştı.

Ben olsam kv ye bir sey demezdim ama esimle baya bir kavgali gurultulu konusurdum evet esinin bir suçu yok ama yine de duramazdim ben. Sinir bozucu gerçekten. Ama esin tepki vermis zaten kv anlamistir beyinsizce bir hareket yaptigini.

Görümcem eşimden 5 yaş büyük canım. ki sevdiğim biridir kendisi. o neden yanlış olarak görmedi bilemedim.
belki saçını tarıyodu o sırada görmemiş olabilir.
aynen öyle bişey söyleseydim de kıskandı diyecekti.
söylemedim, içime patladı herşey.

eşim de sevme beni git Allahaşkına diyince görümcem Hiç değer bilmiyosun hijabiqueenin eşi annem bizi hiç böyle sevmiyor. bitek seni seviyor dedi.
eşimde sevmesin deyip kapadı konuyu.

Ben bu mesajı okuyunca kayınvalidenizin evlat ayrımı yaptığını ve bu nedenle görümcenizin laf soktuğunu düşünmüştüm, normal karşıladığını değil.

İlk defa duydum arapların böyle rahat olduklarını renkli yazdığım yerdeki misafirleriniz arap mıydı
Sizin misafirler baya genişmiş maşallah

Ben yanlis gordugunuzu dusunuyorum cenesinden opmeye calismistir aska gelmis belli abartmis biraz takma kafana gerek yok
eşimin sakalı uzun çenesini öpmek istese bile öpemez.
yanlış görmedim çünkü ilkinde yapamadı ikincisine de yeltendi.

Ben olsam kv ye bir sey demezdim ama esimle baya bir kavgali gurultulu konusurdum evet esinin bir suçu yok ama yine de duramazdim ben. Sinir bozucu gerçekten. Ama esin tepki vermis zaten kv anlamistir beyinsizce bir hareket yaptigini.
Eşim genelde öyle tepkiler veriyor ama. kv pek anlayabilecek biri değil
tükendim yani.

Ben bu mesajı okuyunca kayınvalidenizin evlat ayrımı yaptığını ve bu nedenle görümcenizin laf soktuğunu düşünmüştüm, normal karşıladığını değil.
Laf sokmamıştır bence çünkü zaten o ayrım eşim doğduğundan beri mevcut.
ilk iki kız üçüncü erkek olunca kv etraf tarafından gelin olarak kabullenilmiş, ayrılmaktan kurtulmuş falan yani o yüzden eşim acayip değerli onlar için.
Kızlar bu durumu kabullenmişler. biri 5 diğeri 4 yaş büyük olmasına rağmen üstelik. eşim abla falan demez. her istediğini yaparlar falan işte.

o zaman eşinizin büyüdüğünün farkında değiller,ailenin en küçüğü kendinden daha küçük başka kardeş yoksa halen gözlerinde küçük demek ki,çocukları evlenselerde yuva kursalarda torunlarıda olsa değişmiyor bu durum gözlerinde bazi annelerin

Kendinden 6 yaş küçük bir erkek kardeşi daha var ama onu böyle sevdiğini veya onunla böyle ilgilendiklerini senelerdir görmedim.

Nefret ederim evlat ayrımı yapan ailelerden. Konuya gelince de ekranda görmüş olabilir. Ben bazı yabancı filmlerde görüyorum. Kız babasını görünce yanağına değil dudağına öpücük konduruyor ama sadece temas şeklinde yani. Ben ona bile çüş diyorum yani bu olay bilemedim

herkesin bir hastalıgı var nedemek seker hastası , kv tahtayı çatlatmış gibi ama eşin cevabını vermiş zaten sen hiç ağzını kirletmene deymez ,gün gelir bir yerde patlatırsın ,şimdi hiç muahatap olma

Geçmiş olsun, yeni bir travma sahibi olmuşsunuz..
Umarım kv yaptığı tuhaf ve çirkin davranışını fark etmiştir.. Aklınıza kötüsünü getirmemeye çalışın..

eşin ifade etmiş zaten doğru şekilde. senin bir şey söylemene gerek yok

Yapacak diyecek birşey yok. Eşiniz doğru olmadığını görüp gayet net bi biçimde kızmış annesine. Böyle durumlar yaşanıyor bazen ama küçükken olurdu yahu. Koca adam olmuş artık oğlu. Garip..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…