Kv. eşimi dudağından öpmeye çalıştı.

Uygun görmemek başka bişey, sapık demek başka bişey. Psikolojik olarak hataya yol açabilecek bir davranış. Ama sapık diye yaftalamak olmaz.
"Türk Dil Kurumu'na göre "sapık" kelimesi, "Tavır ve davranışları normal olmayan veya geleneklerden, törelerden ayrılan, anormal (kimse), gayritabii, anormal." anlamına gelir."

Dudaktan öpmek de normal olmadığına göre bana göre ve sözlüğe göre sapkınlığa giriyor. O sizin görüşünüzdür saygı duyarım. Hayırlı günler.

Sapık mısınız siz ? Töbe töbe ya. Benim de babamla abim çocukken dudağımdan öperlerdi. Ne var bunda ? ANNESİ'nden bahsediyorsunuz farkında mısınız ?

Sapık mısınız siz ? Töbe töbe ya. Benim de babamla abim çocukken dudağımdan öperlerdi. Ne var bunda ? ANNESİ'nden bahsediyorsunuz farkında mısınız ?

ee sizinki de normal değil
abinin dudaktan öpmesi nedir yani
baska sevgi göstergesi mi kalmamış

Ne saçma bir hal...Nedir dudaktan öpmek! bu bir sevgi değil hastalık..hele birde gelinin yanında özellikle bunu abartıyorsa; altında çok iğrenç sebepler yatar.

İnsanlar fikir vermek yerine bana yanlış gelen davranışı normalleştirmeye çalışıyorlar.
sağolun çok yardımcı oldunuz!
Sapık değilim.
kayınvalidemi kötülemedim! Şehvetle öptüğünü söylemediiim!
Sizin fesat düşünceleriniz asla aklıma gelmedi!!!
Kayınvalidem kocamı sevmesin falan da demedim!
konuyu çok yanlış algılıyorsunuz.
benim örf ve adetlerime göre 26 yaşındaki bir adamı dudağından öpmek yanlış. İster annesi, ister babası, ister ablası, ister teyzesi! kim olursa olsun
BANA GÖRE YANLIŞ.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…