kv beni kıskanıyor mu ne yapmalıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz doğal sarışın mısınız?

Bazıları takdir etmeyi, güzel söz söylemeyi bilmez. İyi bir şey başına geldiğinde görmezden gelir. İçinde be yaşıyor kv bilmiyorum ama gidip beni taklit ediyorsun demen de hoş olmaz. Hani söylesen eline ne geçecek ki

değişmiyor keşke kendi gibi olsa kendi halinde olsa ne zaman gitsem evinde benim eşyalarıma benzer şeyler görüyorum ya da birebir aynısı keşke hiç gitmesem de görmesem

O yüzden umursamayın. Yani kıskanmak değil bu bana göre. Sadece gelininde gördüğü daha çok hoşuna gidiyor diyelim

Benim kayınvalidem de böyle ama napalım yani vizyon meselesi.

Kıskanmış kıskanmamış onu bilemem de aynısı olunca ne oluyor onu anlamadım. Sanki düğününüzde gelinlik giymiş. Lambası aynı olsa ne olacak. Işığı açınca sizinki mi sönüyor? En fazla çok isabetli tercih yapıyorum ki beğenip taklit ediliyor denir. Derde bak. Kv ye gıcık olasım varcılarda bugün.

Reactions: Gif
Kıskanabilir ama bu takılacak bir şey değil, taklitler aslını yaşatır deyip geçin,

Aynen birilerine gıcık olasım vardı + olarak sen de eklendin

Okuduğunu anlamayan birileri daha. Aynen sadece beyaz eşya sorun çünkü sadece bende olmasi gerek. Sende varsa sende beni kıskanıyorsun (!)

Taze anne olamaz canım 4 tane küheylan gibi oğlu var gerekli önlemlerini almış biri şoka giremicem diye çok üzülüyorum şuan

Ayda 2 kez anca gorusuyoruz gayet yeterli bence dediklerinizde haklısınız olgun akli başında birisiniz belli ki yorumunuza yansımış. Zira hâla sorunun sadece ev aletleri avize olduğunu sananlar var kapasite bu kadar işte

Yaşlı dediğin kadın da 42 yaşında , cebinden çıkarır
Yaşlılık sadece yaşla mi oluyor sizin gözünüzde filinta gibi bişey canlandı sanırım bi insanin çökmesi yıpranması da yaşlı gösterir yaşa takılmayın. Ayrıca yukarda kimse yaşlı demedi ben dahil, yaşı ilerlemiş muhabbeti yapıldı. İkisi ayrı şeyler

Sadece konuyu okudum yorumlara bakacağım ama benim hayat mottom bana bariz bir kötülüğü olmayan, evliliğime, işime, çocuklarımla aramıza dinamit koymayan herkes istediğini yapabilir, umrumda bile olmaz aynısını almış aynısını giymiş.

Kayın ailede de benim olayım budur.
Bana ve evliliğime falsolu bir hareketi olmayan herkes kendi kumunda istediğini oynasın.
Ha, sizin çok canınızı sıkıyorsa iki yolu var ya lafını edin tatlı tatlı ya da görmeyin.
Çünkü kimse değişmez, rüzgara karşı işenmez.

Oğlu da annesi ağlayınca gelip size mi kızıyor annemi ağlattın diye? Bu forumda bir türlü çözemediğim şey bu. Hep diyorum sorunlu kayınvalide yoktur, sorunlu annesini hizaya çekmeyen koca vardır diye. Sizin babanız eşinizi rahatsız huzursuz etse babanızla konuşursunuz eşinizi savunursunuz değil mi? Bunu yapmayan kocalar niye kıymete biniyor, onların anneleri niye dokunulmaz oluyor?

Birinde bir şey beğensem aynısını almaya utanırım çok mu sağlıklı bir bakış açısı? Büyün hayatınız eşya giysi elektronik alet icat etmekle mi geçecek? Hepimiz bir yerlerde birilerinde bir şeyler görüp alıyoruz, bunun neresi utanılacak şey anlayamadım.

Elektronik aletleri dikkate bile almıyorum çünkü önce pahalı ve gereksiz buluyorlar ama çoğu kişi kullanıp büyük kolaylık deyince akıllarına yatıyor onlar da alıyor. 49 yaşındayım pembe crocs beğensem ben de giyerim. 17 yaşındaki kızım şort almış, beğendim ben de gittim aldım. Size sadece saç boyası konusunda hak verdim, isterse dünyanın en absürd saç rengini yaptırsın ama kendi parasıyla. Durumu olmayan oğlundan istemesin hatta durumu olmayan oğlu da anne veremem sıkışığım desin. Kadınlara saldıracağınıza onlara mık demeyen yollarına gül seren oğullarına yani eşlerinize saldırın. Ben böyle yazınca birden eşinizin kişiliği değişmesin yalnız, karısına laf ettirmeyen, annesine ezdirmeyen, haklıyı haksızı ayıran bir profil çizmeyin.

Sadece bana hak verenler yorum yazsın ne demek? Belki kendinizde fark etmediğiniz, dışarıdan tarafsız gözle bakılınca hatalı olduğunuz yerler vardır?

44 yaşındayım , yeni evlenmedim ama çocuk düşünmeyen bana bir bebek sürpriz yapıp geldi, şimdi bir yaşında.
İnanır mısınız pembe crocslarım taşlı değil ama çiçekli ( 5 yıldır ilkbahardan, sonbahara ayağımda)
Spor ayakkabılarım turuncu, mor, kırmızı renklerde
Sandaletlerim de pembe
Taşlı pantolonları da severim . Fiziğim de gayet iyi, giydiklerim de yakışır.
Konu sahibine göre bunları haketmiyor muyum şimdi ben?

Evet ya. Annem de bizde gördü baktı iş görüyor şimdi o da almak istiyor. Sıralama ben, gelin, sonra annem oldu mesela. Olmayan mi var herkes birbirinden hayat kolaylaştırıyor diye aliyor. Önce instada bolca reklamını görüyorsun. Yakın biri de kullanınca demekki iyi diyor genelde insanlar

Son düzenleyen: Moderatör:
Özel tasarım bir şey almadiginiz sürece insanlara laf etmeyin ya. Aldığınız ve kullandığınız şeyler fabrikasyon. Sizinle beraber binlerce insanda var zaten. Kvde olsa ne olmasa ne. Ek olarak anneniz taşlı crocs giyse ablam gibi benle aynı giyiniyor diye hoşunuza gider. Size birşey yapmıyorsa neden bu kadar takılıp ilişkinizi zedeliyorsunuz ki. İşte kimine gerçek kaynana kimine de sizinki gibi denk geliyor. Gerçek kaynananiz olmadığı için gereksiz şeyler bulup dert ediniyorsunuz.
Ayrıca kayınvalideniz çok genç. Sizden değil arkadaslarindan ve sosyal medyadan görüyordu. Eminim avizeleriniz de fenomenlerin bin kez önerdiği avizelerdir. Fenomen linklerinden her ev ve herkes hemen hemen aynı zaten neyin derdindesiniz ki.

Sarisinlik da kıskançlıktan olamaz. Mor renk falan atsanız araya onu yapsa tamam da. Değişiklik isteyen herkesin ilk başvurduğu renk sarisinlik. Meral mommy bile sarışın oldu. Düğün stresi bunalmistir. Sonrasında değişikliğe gitmiştir.

Bizim işyerinde bir kadın var. Saçı kendine has. Kışın kıvırcık olur ve kırmızı araya renk attırır, yazın mutlaka Afrika örgüsü yaptırır. İşyerinden bir kız da onun gibi kırmızı renk attırdı bir ara. Yazdı da altına..idolum olan kadın saçımı da senden örnek aldım.vs gibi.
Hani değişik birşey olsa kiskanmis derdim. Ne yani rastaliydiniz da rasta mi yaptırdı. Yurdum insanı zaten koyu saç rengine sahip. Ya kızıl ya sarı yaptıracak mecbur. Kızıl herkese gitmiyor akıyor vs. Geriye sarı kalıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…