kv beni kıskanıyor mu ne yapmalıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bakin kv yada baska biri insanlarin dusuncelerine gore sekillenmem ben, banane kizginlikta kiskanclikta karsidakinin
Kimsenin cop kamyonu degilim olamam olmadim
Burada karsidakini inceleyen asil sizsiniz kendi isinize hayatiniza bakin o zmn sorun kalmaz

Açıkçası bu yazdıklarınızdan sizin de onu kıskandığınızı düşündüm. Yazdıklarınız insanı evet sinir edebilecek şeyler. ama sinir olmamayı seçebilirsiniz. Bırakın alsın yapsın , gülün geçin yani ne var. Eğer size karşı direkt bir saygısızlığı, kötü konuşması olmuyorsa direkt yüzünüze yani. görüşün ama kısa tutun. Onun dışında özel bi şeyinizi anlatmayın. zaten arkadaş değilsiniz. ve gidip bi şey de sormayın. onu olduğu gibi kabul edin.

verin ilgiyi teyzeme ilgi eksikliğinden olmuştur kesin ha bir de size geceyi zehir etmek için farketmemek en güzel cevap aslında bizimkine o da sökmüyor. Bir de arsızlık var... doğum günü yaklaşıyor ya diğer oglu kaynım ona erkenden yüzük almış getiriyo gosteriyo baaaaakkk oğlum bana yüzük almış :))) bu ne demek? Resmen siz de bana hediye alın demek en sevmediğim insan türü almadım ama

Ahhh ahh şöyle yasadiklarimi kısa bi videoya çekebilseydim de izletebilseydim kıskanılcak bi yönü yok ki bacım. O benim neşeli oluşumu gülmemi bile çekemiyo bakışlarından anlıyorum soğuk soğuk bakıyor hiç cana yakın değil. Ayrıca ben onun yaptıklarını yapıp aldıklarını alsam kıskanayım hadii ama degill

Sizinki çok normal ayrıca yenge hala teyze ya da herhangi bir kuzen abla farketmez özenebilir insan tabi aranız iyise karşı taraf kötü düşünmez ama anlaşamadığımız bir kaynana varsa o da özellikle gelinin aldıklarını alırsa sıkıntı. Arkadaş çevrem de böyle söyledi anlam veremediler ama burdan çıkardığım sonuç farketmemis gibi yapmak sanırım :)

Borç harç alelacele yaptırılmış saç boyası dışında kalan şeyler gözüme bile gözükmezdi, ki ona da gülmekten kendimi kara kaygılara atacak vakti bulamazdım, kaynana kıskançsa bile siz de çok masum değilsiniz, herkeste böyle tırın tırın sorun arar mısınız?

Ay böyle şeyler göreceli sizin gözüne batmıyosa ne mutlu ben sevmiyorum kendisini de sevmiyorum mezara sokmak haddime değil ama ben girersem o da gelir arkamdan heralde

Üff benim kaynanam da aynı beğenmez daha görmeden aldığımı duyunca laf eder falan. Sonra gösteririm ederim hemen sipariş verdirir. Alsın o kısım benim umrumda değil de ya her gördüğüne önden laf etme ya.

Ay böyle şeyler göreceli sizin gözüne batmıyosa ne mutlu ben sevmiyorum kendisini de sevmiyorum mezara sokmak haddime değil ama ben girersem o da gelir arkamdan heralde
Hah işte ben de onu diyorum, göreceli. Kaynana belki bu kadar şeye takıldığınızı öğrenince şaşıracak. Ne gerek var? Kadının umrunda gibi durmuyorsunuz, duysa ay bu da kendini nimet belledi diyecek, kimseye dert de anlatamazsınız komik şeyler çünkü.

Biri benim aldığımı alsa, yaptırdığımı yapsa çokta dert edinmem yani beni idol olarak görüyor belki ne saçma dertler var yahu

Size ne?
Herkes istediğini alır yapar.
Size özelmi üretiyorlar avizeyi terliği.
Bence siz kv ile kafayı bozmuşsunuz

Dimii alcaksın bari onyargılı olma ha madem beğenmedin o zaman alma yaniii

Size ne?
Herkes istediğini alır yapar.
Size özelmi üretiyorlar avizeyi terliği.
Bence siz kv ile kafayı bozmuşsunuz
Aynen kafayı bozdum ne diyebileceksin başka ? Tırmarhaneye falan da yatayım mi? Hey allahim baştan dedim hak vermeyen yorum yazmasın kardeşim ben size mi soruyorum ben benimle aynı durumu yaşayanlara soruyorum

Aynen kafayı bozdum ne diyebileceksin başka ? Tırmarhaneye falan da yatayım mi? Hey allahim baştan dedim hak vermeyen yorum yazmasın kardeşim ben size mi soruyorum ben benimle aynı durumu yaşayanlara soruyorum

Iyyy klasik ergen gibi gelin tripleri. Allah etrafındakilerin yardımcısı olsun.

Demek bizim gelin de bu sebepten delirdi, su an fena halde aydinlandim, hemen aileye haber salayim

Sac boyasını sizden ozenme kismi degil de (ozenilebilir bu arada) parasi yokken kostur kostur yaptirmak icin para istemesi garip geldi bana da, yani ölmedin ya birkac ay sonra yaptir derler, neyse.

Benim de basima su esyani nerden aldin modek kodunu da versene (teknolojik alet degil) diyen es ailesi bireyleri var, direkt veriyorum cevabı "deli kizin ceyizi gibi herkeste ayni esya olmasini sevmem, uzgunum" diyorum bir daha da soramiyorlar, kopyalayamadilar.

Ha bir de kv'niz için esmer, kara kasli gozlu sarisinlik yakismadi demissiniz, bu konuda da haklisiniz, ben de hic sevmem, sarisinlik herkese gitmez. Inatla yaptiranlari da cok avam bulurum acikcasi.

Iyyy klasik ergen gibi gelin tripleri. Allah etrafındakilerin yardımcısı olsun.
Siz kavga etmeye gelmişsiniz buraya da seviyenize düşemicem konuşun istediğiniz gibi okumadan geçiyorum. Muhataba alınacak biri değilsiniz belli allahtan dilerim aynı kv Allah başınıza versin aminnnnnn

Yorumun alnı olsa da öpsem sizin gelin neden delirdi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…