kv beni kıskanıyor mu ne yapmalıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bebisimgeliyore

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2023
123
15
24
Merhaba kızlar öncelikle gerçekten empati yapacak olan birilerini arıyorum. Ben bu sorunlarla baş edemiyorum. Görüşme diyenler oldu eşim için mecburum. Mesafe dediler zaten mesafeliyim hiç aramıyorum sormuyorum çağırmadıkça gitmiyorum çağırmıyorum da... kv ile ilişkimiz şundan ibaret torun ve oğlunu görmek için çağırıyor ya da geliyor beni umursayan biri değil ama başka konularda çok umursuyor sanırım onları anlatiyorum şimdi ilk tanıştığımızda esmer koyu kahve saçlı olan kv beni tanıdıktan sonra sarışın olmaya karar verdi 2 senedir istikrarlı. Hatta saç boyası için en durumumuz olmayan zamanda eşimden para almış bi insan. Ayran yok içmeye.. anladınız siz. Ben robot süpürge aldım aynısını aldırdı. Airfry alıyorum alıyor evimdeki avizelere kadar birebir aynılarını alıyor odasında benim evdeki avizeden taktırmış ve hiç soylemiyor hani gelse dese ki kızım sende gördüm çok beğendim ben de alayım o zaman art niyetli olmadığını düşüncem. Bir de yeni nesil kv aramızda 18 yaş falan var yaşlı değil ben hafiften kıskançlık seziyorum. İyimser polyanna arkadaşlar ay işte nolcak beğenmiş kadın almış büyütmüşsünüz diyenler lütfen yorum yazmayın ben iyi düşünme limitimi çoktan doldurdum çok suistimal oldu daha önceki konularımda da bahsettim psikolojik sorunları olan biri ilaç alıyor onunla bir sorunumu paylaşınca 7 memleket duyuyor önce oğluna şikayet sonra babama şikayet neler çektim ben bilirim beni sevse iyi anlaşsa böyle düşünmem zaten. Geçen gün bize geldi taşlı cross terliklerim vardı pembe renk biliyordu gördü bende ve aynısının toz pembesini almış bide onlarla gelmis artık canımı sıkmaya başladı gibip sorsam mı benim gibi mi olmaya çalışıyorsun ne alsam aynısını alıyorsun bana söylesen kötü düşünmücem ama artık yanlış şeyler düşünüyorum diye konuşayım mı sizce ya da tüm bu olanları nasil yorumluyorsunuz

Teknolojik aletleri bi salın, ülkede robot süpürgesi olmayan kalmadı zaten sanki sadece sizde var ve sizden görünce kıskandı tavrı bana çok yanlış geliyor.

Ama saç boyası vs konusunda haklısınız. Ha beğenmiş kendinde denemek istemiş olabilir de başkasından para alacak kadar da aciliyeti yokmuş, gerçekten size benzemek istemiş diye yorumlardım ben de olsam.

Mesafeliyim diyorsunuz sorunumu söyleyince 7 memleket duyuyor diyorsunuz. Söylemeyin Diğerlerine yapacak pek bi şey yok en fazla ikiz gibi olduk ehehehe falan diyebilirsiniz ama yapacak olan yine yapar

Sizde görmüş beğenmiş, kendisi de almış işte. Bunda ne gibi kötü bir amaç, art niyet olabilir? Robot süpürge, airfryer çoğu evde var zaten, mucidi siz değilsiniz. Sizi tanıdıktan sonra sarışın olmaya karar vermesi ne demek onu da anlamadım. Kim bilir nasıl bir ilişki kurdunuz kendi dünyanızda Kendinize meşgale bulun, zihninizi daha kıymetli şeylere yorun.

Tamam o zaman. Sen kv'yi nasıl linç edeceğimizi söyle biz de yazalım. Son satır komik olmuş.

Saç boyası konusunda hak verdim diğer konularda ben de birinde hoşuma giden bir şey görünce gidip alıyorum. Niye milletten müsaade isteyeyim ki telifi onlarda olmadığına göre?

Aranızda 18 yaş var bunlara ozenmesi normal. Görme duyma umursama.

Haklısın canım tabiki ben icat etmedim ama neden aynı model airfreyi aldığımda ay hiç kullanışlı değil ay patatesler düzgün olmuyo deyip sonra almak akıl kârı değil bana göre

Haklısın canım tabiki ben icat etmedim ama neden aynı model airfreyi aldığımda ay hiç kullanışlı değil ay patatesler düzgün olmuyo deyip sonra almak akıl kârı değil bana göre
O zaman aaa hani patatesleri pişirmiyordu anne sen de aynısını almışsın dicektin

Robot supurge veya diger teknolojileri bir Salin sirayla herkesin evine girmeye basladi iste, hepimiz birilerinin memnun oldugunu gorup aldik
Ben etrafimda kimseyi boyle incelemem dolayisiyla farkina Varmam tavsiye ederim
Buradan bakinca kıskançlık sizde gözüküyor

Sorsan he kıskandım diyecek, en fazla şunu söyler gördüm beğendim aldım

Kadın bildiğin esmer çok koyu tenli ve koyu saçlı biriydi. Bizim iliski ciddiye bindiginden beri sarışın olmaya karar verdi ve inanılmaz yakışmıyor. Evet mucit ben değilim o zaman niye başta beğenmediğini söyleyip sonradan alıyor? Kafamda bunlara cevap bulsam buraya yazmam zaten

değişmiyor keşke kendi gibi olsa kendi halinde olsa ne zaman gitsem evinde benim eşyalarıma benzer şeyler görüyorum ya da birebir aynısı keşke hiç gitmesem de görmesem
Hemen hemen herkeste aynı eşyalar var artık, bunda art niyet aranacak bir durum yok. Yaşı ilerlemiş kadınlar genelde açık renk saç tercih ederler çünkü koyu renk fena halde beyaz belli ediyor. Polyanna değilim, burada açılan her konuya canım isterse yorum yapabilirim. İyi günler

Valla ben bu zamana kadar hep kendim oldum. Birinde bisey varsa aşırı beğensem de almam yanlış düşünülür diye beyaz eşyaları bırakalım okey peki benim giydiğim şeyler benim tarzım olan şeyleri niye alıyor desin o zaman bende beğeniyorum almayı düşünüyorum sinsilik var işte tanımadığınız için sadece bunlara göre yorum yapıyorsunuz neyse saygı duyarım teşekkürler yorum için umarım siz de böyle bi kv sahip olursunuz anlarsınız o zaman kim kimi kıskanıyor

değişmiyor keşke kendi gibi olsa kendi halinde olsa ne zaman gitsem evinde benim eşyalarıma benzer şeyler görüyorum ya da birebir aynısı keşke hiç gitmesem de görmesem
Biz onda yoksa bizimkinden, alıyoruz. Size davranışına bakın. Normal demeyeceğim ama genç diyorsunuz. Beğeniyor demekki tarzınızı. Türkiye'deki kayınvalidelerin çoğu gelinini kıskanıyor. Saç olayı komikmiş. Gülerdim ben herhalde

Hahahaa peki yaşı ilerlemiş kadınlar taşlı cross ta giyip gelinin evindeki avizelerden taktirir mi iyi günler

E yakışmasın, bunda takacak ne var? Türkiye’de sarı saç çoğu kadına yakışmıyor zaten. Tepecikli gibi geziyor kadınlar.

Baştan beğenmediğini söyleyip alan sonradan olumlu yorumları görünce alan çok arkadaşım var. Ben hiç yadırgamadım. Kafanızda bunlara niye cevap arıyorsunuz siz? Evine gidince aynı eşyaları görüp üzülüyormuşsunuz. Yeminle böyle dertsiz olmak isterdim ya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…