kv beni kıskanıyor mu ne yapmalıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben senin için ekledim. Takmış sana belli ki😂 bu sayfada da başka birine daha takti kadının başörtüsüyle alay ediyor. Ama ben de ona taktım şuanda😂 konu sahibesii bunlar nedirrr😂😂 hangi konuna yorum yaptı da öldün fesatlıktan böyle 😂

Başka konulardaki yorumlarıma da cevaplar yazmış üşenmeden 😁

Bu konuda hakaret etti zaten bana en başta. Kendisini uyardım ama anlamamakta ısrarcı.
Yazdığı hakaretleri, bu konuyu, bu konuda kayınvalidesi hakkında söylediği şeyleri, yaptığı çirkin yatak muhabbetini silemeyeceğinin farkında değil.
Kullanıcı adıyla yazınca kim olduğunun bulunamayacağını sanıyor muhtemelen.
İfadeye çağırıldığında kocasına burada yazdıklarının hesabını nasıl vereceğini hiç düşünmeden ona buna sataşmaya devam ederse dert edeceği son şey hakaret davaları olacak haberi yok.

Darlıyordu da ben zamanla aşıladım. İşte çalışıyorum yoruluyorum bi hafta sonum var dinlenmek istiyorum gittiğimde oraya çok yorgun gözüküyorum zaten. 2 senenin sonunda her hafta cagirmamayi öğrendi gibi şimdilik. Manevi olarak çok zararlar verdi bana anlatsam şok olursunuz keşke olgun biri olsaydı ya da ben ilk gelin olmasaydım kobay olarak kullanıyor resmen bende tecrübe edecek 3 tane daha gelin alacak ya onlara prenses muamelesi yapar artık. Sınır ihlaline bir örnek vereyim size. Gece vardiyasında çalışıyor gece 12 buçuk 1 eşimin telefon çalıyor ertesi günü ise gidicez birlikte. Oğlum napıyosunuz sesini duyayım dedim eve geçiyorum ben de ve konuşma uzuyooooor gidiyor. Gecenin o saatinde her evli çift ne yapabilirse biz de onu yaparız özel işimiz olabilir uyuyor da olabiliriz. Instagramda aktif gördüm arayayım dedim deyip arıyor resmen taciz ediyor sen gece 1 de müsaitsin diye herkes müsait olmak zorunda mı? Ama bu sorunun da kaynağını çözdüm. Eşini hiç ama hiç sevmiyor ölsün gebersin diyor hiçte sevmemiş ve istediği ilgiyi hep ogullarindan görmek istemiş bunun cezasını da ömrüm boyunca ödücem o kadar koyuyor ki acayip anlayışsız. Sonra gelinler kötü tabiii. Aradı mı da kapatmak bilmiyor en az 45 dakika
İşte burada da hata eşinizde. Anne saatin farkında mısın deyip kapatacak.
45 dk konuşmayacak.
45 dk zaten konuşmak nedir allasen ?

Bu durumun ne kadar yanlış olduğunu ve ona intikal etmemesi gerektiğini söyledi. Ailem de beni haklı buldu zaten allahtan bana inanıyorlar gereksiz sitem dolu mesajlarını aileme gösteriyorum hasta gözüyle bakıyolar
Bunları duyduğuma sevindim ne güzel hem eşinizden hem ailenizden yana almış cevabını.
2 sene sonunda da olsa oturmuş bazı şeyler aslında bunlar olumlu şeyler.
Bence artık olumsuz şeylere odaklanmayin sizde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X