kv beni kıskanıyor mu ne yapmalıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yorumun alnı olsa da öpsem sizin gelin neden delirdi

Valla dugunden sonra bi anda herkese sirtini dondu.

Ara ara dugunde dernekte ortaya cikiyordu, bir de cocuk dogurdukca :)

Sebebi hakkinda cok sey duydum ama su an anladim ki, ailede 5-6 farkli cekirdek aile ayni adama ayni dolaplari yaptirmisti, buna delirmis demek ki.

Abi benim niye böyle akrabalarım yok ya açar açar gülerim yeminle ahahahahah insan içine çıkamazlar bırak güle güle kullanmayı ahahahahahhaha.

Abi benim niye böyle akrabalarım yok ya açar açar gülerim yeminle ahahahahah insan içine çıkamazlar bırak güle güle kullanmayı ahahahahahhaha.
Hshshhshs yok bayaği haldır şaldır gule oynaya kullaniyorlar valla. Hatta degistirme zamani gelince de topluca degistiriyorlar.

Hshshhshs yok bayaği haldır şaldır gule oynaya kullaniyorlar valla. Hatta degistirme zamani gelince de topluca degistiriyorlar.
Gelin hata etmiş kızarak işte öyle daha çok zevke geliyorlar. Şöyle poposuyla gülüp aleme reklam edecek biri çıkmamış ki karşılarına.

Neden büyütüyorsunuz anlamadım. Kendılerıne yapılmayan seylerı kıskanmaları özenmeleri cok normal ya. 7 memlekete yayıyorsa sızde kaynanaya dert anlatmayın mesela? Konusmanıza gerek yok bence. Ne muansebet ya özenıyo olması kötğ bişey değil bence

Sizin aldığınız şeylerin aynısı almasının size ne gibi bir zararı var?

Benden özendi beni kıskanıyor deyince ciddi bir şey bekledim yıllar önce ilk çıktıklarında airfryer aldım populerlestikce herkes almaya başladı benden mi özenmiş oldular ?
Hepimiz bir şeyler popüler oldukça isimize yariyorsa alıyoruz kendinizi bu kadar önemli hissetmeniz çok komik.
Genelde hayatlarında çok fazla başarısı olmayan insanlar böyle ufak şeylerle kendini önemli hissederler sizinki de o hesap bence.
Ülkede 10 ev varsa 5 inde var bu saydıklarınız, daha faydalı şeylerle uğraşın bence.

Taşlı terliği yakıştıramadı bize
Kayınvalidesinin yaşında insanlar yeni evleniyor artık. Konu sahibi yola erken çıkınca, kayınvalidesini yaşlı sanıyor. Avize, saç boyası vb derken, kayınvalidesi yeniden tazecik anne olursa; yaşayacağı şoku düşünemiyorum.

Kayınvalide benden ufakmış, gideyim de avize bakayım kendime

valla bakışlar çok önemli. insanı huzursuz eden bi şey. şimdi biz de sizi yakından tanımadığımız için. bu kadar canınızı sıkıyorsa olabildiği kadar az görüşmeye çalışın. ne biliyim çocukları ona bırakır , onu misafir etmeyin gibi. hayat kısa kendinizi mutsuz eden şeylerden uzak dursanız güzel olur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…