Kurbana kadar 10 kilo .

merhabaa :)

bugün 66yı gördüm :) -500 gitmiş.

sabah : 1 kızarmış ekmek , zeytin , peynir

öğle : güveç + yoğurt.

öğleyi geç yediğim için akşam yememeyi düşünüyorum.

Bende sabah herzamanki gibi bir dilim tam bugday yulafli 1 yumurta 1 domates ve uzerine azcik kasar rendeledim ve 2 adet lahmacun yedimki kalori olarak pek fazla degil az yedigim icin etkiliycegini sanmiyorum ve 1 saat disarida yurudum bugunumde boyle gecti kizlar sabah mutlaka su icin ve bir adet kayisi yiyin acayip ise yariyor durmak yok

sizde mi akşam öğünlerini atlıyorsuunz ?

Bu aksam sardalya tava ve salata
Bence idealdi sonra esim borek istemeseydi iyiydi
3 kucuk dilim borek yedim bugunun yaramazligi da bu oldu
3 litre su icildi malesef spor yok

hoşgeldiniz kızlar..
bu sabah az biber kızartmasıyla iki dilim kepek ekmeği yedim. yürüyüşede çıkıldı. akşama dışarıda yicez bakalım

bu sabah 1 haşlanmış yumurta, az kızartma ve 2 bardak çay ile geçti. Şimdi öğle için meyveli yoğurt hazırlayacağım. Akşam ne olacak belli değil henüz

bugün ;

sabah haşlanmış yumurta , zeytin , peyir , küçük bir dilim börek yedim çayla.

ara : buzlu soğuk kahve

öğle : 1 kase çorba

akşama da yoğurt falan yemeyi düşünüyorum.

kızlar pazartesiye az kaldı çok merak ediyorum herkes kaç kilo verdii

Bugün biz de misafir vardı. Onlarla birlikte börekleri götürdüm. Bu hafta için çok umudum yok o yüzden

bu sabah 1 haşlanmış yumurta, az kızartma ve 2 bardak çay ile geçti. Şimdi öğle için meyveli yoğurt hazırlayacağım. Akşam ne olacak belli değil henüz
hoşgeldiniz kızlar..
bu sabah az biber kızartmasıyla iki dilim kepek ekmeği yedim. yürüyüşede çıkıldı. akşama dışarıda yicez bakalım

ben önce anti aging,sonra sağlıklı beslenme ve diyet başladı tabii iki yaz kış geçirdim kızartmasız.bu üçüncü yaz bir iki defa tadımlık yemişimdir.sizinkilerde tadímlık olsun isterim,hedefe daha yakın olmak için.

Bizde de bugun misafir vardi ama
Bi kepce yesil mercimekli salata
1 etli kucuk pide
1 dilim (belki daha az sayilabilir küçüktü) tiramisu
2 bardak sekersiz cay
Aksam yemedim

Haklısınız evden hiç kızartma eksik olmadığı için zorlanıyorum ama az yemeye çalışıyorum.

Bende sabah kahvaltıda birazcık kızartma yedim bugün kızartma günümü ne ama sonrası güzeldi şimdide 5 karışık bitk çayımı içiyorum inş ptesiye kilo vermiş olurum artıkkk

kizlar acaba önümüzdeki hafta 5 günde 5 kilo diyeti mi uygulasak. ben onunla 2 kiloya yakın veriyorum genelde... güzel oluyo :)

Nasıl bi diyet olduguna bakmadim ama sok diyetler bende ise yaramiyo biraz bisey kacirsam geri aliyorum hemen ben herseyden ye az ye uygulayicisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…