Kurbana kadar 10 kilo .

Ay kizlar bi haftadir diyet felan yapamadim bugun itibariyle 64.4 ciktim resmen verdigimi almisim bi de uzerine 200 gr almisim cok mutsuzum:kızgın:

Kızlar cumaya kadar diyetteydim gayette iyi gidiyordu ancak hastalandım 4 ayrı branşta dr a gittim 10 kadar ilac verdiler 8 tane iğne ve 2 tane de krem :KK43: şu hastalığı vi atlatayım tam gaz dönücem aranıza :KK55: sizlerde nasıl gidiyo diyet işleri :KK66:

Kizlar 56.2 yim daha of cok moralim bozu bu aralar 3 gundur yuruyuse basladim resmen depresyondayim

Kizlar pazartesi kilo bildirimlerinden kaçmayalim
Ben tabi verdigim kilolari geri alarak bugun 63.7 yle karsinizdayim dun gece koca bir patates kizartmasi mayonez ketcap yedim herkes depresyonda galiba birbirimize destek olalim ins

Aynen herkes birakti
Diyet sağlıklı beslenmedir.asla bırakılmamalıdır:işsiz:.sağlıksız paket ürünler yemeyin.şekerli istiyorsa canınız meyve sebzeden alın şekeri.:KK72:ben de kaç gündür soğuk almışım.ama bırakmıyorum.bu dönemin atlatılması gerektiğine inanıyorum :super:vucüt yeni kendine alışmalı.bu bir süreçtir.yemeği kısmayın dengeli sağlıklı yiyin doyana kadar.:kk77:sıcaklara yenik düşmeyelim.

Diyet sağlıklı beslenmedir.asla bırakılmamalıdır:işsiz:.sağlıksız paket ürünler yemeyin.şekerli istiyorsa canınız meyve sebzeden alın şekeri.:KK72:ben de kaç gündür soğuk almışım.ama bırakmıyorum.bu dönemin atlatılması gerektiğine inanıyorum :super:vucüt yeni kendine alışmalı.bu bir süreçtir.yemeği kısmayın dengeli sağlıklı yiyin doyana kadar.:kk77:sıcaklara yenik düşmeyelim.
Aslinda cok yemek gibi sikintim yok ama az da yemiyorum demek ki kilo vermiyorum yerimde sayıyorum maalesef

X