Kurbana kadar 10 kilo .

Bende 61.600 çıktımm maalesef vermemişim regli haftası olduğu için heralde

Üzülme canım benimde öyleydi dün tartıldım o halde çok da bi eksi görmedim tartıda ama moralleri bozmak yok şu bikaç günü atlatiyım kilo vermem hızlanıcak diye düsünüyorum ödem var vücudumda hissediyorum

Gelelim bu sabah yediklerime evde ekmek kalmamıştı onun yerine 4-5 tane ceviz yedim 3 kücük badem salatalık 1 domates 1yeşil biber 1 yumurta ve 1 yemek kaşığı da çökelek yedim
ara olarakta yeşilcay içtim limonlu
sonrasında da yeşil elma

sabah kahvalti
Domates salatalik 1 yumurta 2 dilim ekmek zeytin
Ara 1 nescafe
Oglen nesfit ve sut1 kase
Ara yok
Aksam 1 kase sebze corbasi 1 tabak taze fasulye coban salata 2 dilim kadar ekmek.
Su cok icemedim bugun 1 litre kadar 2 ye tamamlarim

Bir türlü girip de yazamadım, baya durgunlaşmış burası.
Bu sabah kahvaltı yapmadım. Öğlen de yumurta, peynir, zeytin, salatalık, domates yedim.

Regli dönemindeyim ve kilo verişim durdu üstüne bir de fazlam çıktı. İnşallah normal düzene dönerim en kısa zaman da.

Merhaba şifremi unuttuğum için siteye giriş yapamadım.ancak girebildim. Hala 65kiloyum gram eksilmedi vermek istedikçe alıyorum sanki amaa spor salonuna yazıldım dün :) umuyorum ki faydası olacak. Listeye eklediğiniz için teşekkür ederim. Bundan sonra her pazartesi ben de bildirim yapacağım söz :)

Selamlar bende geldim kizlar 113 ile geldim hemde baya buyuk bir gobek ve cusseyle :) yeni dogum yaptim 1bucuk aylik bir bebegim var. Dogumdan eve geldigimde 123 tum doguma kac ile gittigimi Allah bilir :)

günaydın kızlar hepinize slmlar.. ben 82 oldum bikaçgündür takıldım. inşallah 79 10 gün içinde olurum. artık 8 leri görmek istemiyorummmm

Bende aranıza katilabilirmiyim 19 kilo verdim vermem gereken 10 kilom var ama artık eskisi gibi motive olamıyorum

kızlar bayadır giremedim kusra bakmayın.. çünkü diyet miyet kalmadı bende. baya bi saldımm
tekrardan başlamak istoyırum ama bi türlü başlayamadım.. sizde durumlar nasıll

Bende aranıza katilabilirmiyim 19 kilo verdim vermem gereken 10 kilom var ama artık eskisi gibi motive olamıyorum
merhaba hosgeldin ... bende mayistan beri 9 kilo verdim ama 10 15 arasi bi kilo vermek istiyorum.sen nasil verdin ogrenebilirmiyim

Hb cnm diyetle verdim 91 kilo ile başladım suan 72.6 yim doğum kilolarimdi ucogun yedim araogun yaptım akşamları kestim sadece bitki çayları ictim

bende 91 ile basladim su an 82 yim 72 ye erken bi zamanda dusmek istiyorum. ama durdu gibi aslinda .benimkide dogum kilosu .sen ne kadar surede 72 ye dustun canim.

kızlar bayadır giremedim kusra bakmayın.. çünkü diyet miyet kalmadı bende. baya bi saldımm
tekrardan başlamak istoyırum ama bi türlü başlayamadım.. sizde durumlar nasıll
benimde durdu gibi 82 den bi turlu tartida 81.9 bile goremedim . bakalim kurbana kadar bi 72 olsam super olcak

selam kızlar bayadır giremedim hastaydım evet kilom ayaktaki ödemdenmiş gerçekten yarın daha iyi bir kilo bildirimi yaparım inşallah

Kizlar bende bayadir giremedim il disindayim kilomu sonra bildircem bu hafta hiç diyet yapamadim bakalim en son ne olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…