Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

bu ay yumurtlamadım mı ne bilmem.her ay olan batma bu ay olmadı,şişkinlik var ama.karnım patlayacak gibi oluyor.göğüslerimdede hiçbirşey olmazdı. ağrı var.yarın 9 eylülün infertilite kliniğine gidiyorum.eşimde üroloji ye spermiograma inşallah.hayırlısı...

inşallah hayırlı haberlerle dönersin cnm:)

arkadaşlar ben 4444 kere okunan salatı tefriciye duasını okmaya başladım ama çalışınca okuyamıyorum.3 ayda anca bitireceğim bana yardım etmek isteyen olursa memnun olurum.sırayla isteyen herkese okuyalım

ay insallah :) ne güzel olurdu bayrami bebis sevinciyle karsilamak, aileyle mutlu olmak

Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah

hımm esin korunduysa sorun olmaz diye biliyorum canım

evet cnm uzun sure dogum kotrol hapı kullananların yumurtalıkları tembellesıyomus bende oyle duymustum zaten kısa bır sure korundum bende bılseydım boyle olacagını hıc korunurmuydum :)

evet cnm uzun sure dogum kotrol hapı kullananların yumurtalıkları tembellesıyomus bende oyle duymustum zaten kısa bır sure korundum bende bılseydım boyle olacagını hıc korunurmuydum :)

evet canım tebbellik yapıyor .doktorlar zaten önceden bıraktırıyorlar hapı . herseyin hayırlısı olsun canım ya. umarım en kısa zamanda olur artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…