Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

off fofff :KK43:(( ugrasıyoruz ınsalalh eemekler bosa cıkmıcak

varikosel ameliyatı sonrası hamile olmayı bekleyenler topiğinde avukat16 diye bi arkadaş vardı cnm hatırıyosundur belki.
geçen konuştuk,iler hareet %0 dı.dr normal yolla olma ihtimali %1 demişti ve şuan nomal yollla hamile.
rabbim ne büyük...

Bat 4 ekim bu ay sıkı çalıştık şuanda ben yumurtlama günlerimdeyim hesaplarıma göre rabbim isteyen herkese nasip etsin

varikosel ameliyatı sonrası hamile olmayı bekleyenler topiğinde avukat16 diye bi arkadaş vardı cnm hatırıyosundur belki.
geçen konuştuk,iler hareet %0 dı.dr normal yolla olma ihtimali %1 demişti ve şuan nomal yollla hamile.
rabbim ne büyük...

canım degerlere hıc takılmamak gerekıyo gercektende 1 mılyon sperm ılede hamıle kalan vardı aramızda rabbım ol dedıkten sonra onunde ne durabılırkı ınsallah saglıkla kucagına alır saglıkla buyutur..

canım degerlere hıc takılmamak gerekıyo gercektende 1 mılyon sperm ılede hamıle kalan vardı aramızda rabbım ol dedıkten sonra onunde ne durabılırkı ınsallah saglıkla kucagına alır saglıkla buyutur..

amin cnm.
silkelendim valla kendime geldim şöyle bi :)

amin cnm.
silkelendim valla kendime geldim şöyle bi :)

:) kesınlıklee gel zaten cnm benım hıc olmıcak dıye dusunme ben bu evrede olmama ragmen olmıcak dıye hıc duusnmuyorum bebegı odak noktamdn cıkardım daha onceden esımle bıle gorev gıbı yaklasıyoduk bırbırmıze ama sımdı vercek olan Allah ınankı hıc ummadıgımız bekeldmdıgmız anda verıyo ıkramı coktur rabbımın dua edıp ınanmaktan baska elden bısey gelmez bırkac topıge yazdım ama konu fazla oluncada sureklı beynımde bebk konusu oluyo oda benı rhaatsız edıyo bazen herkonudan her dertten konusmak bıraz daha ıyı oluyo ınsanın kafası dagılıyo sende dene bu topıkte bıle olsak bırsure sonra dıcek soz yazıcak bısey kalmıyo zaten

X