Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

ben de isterdim bayramda anne olmayı istiyodum da ama umutlarım söndü anne olamayacağım ben galiba iltihabım varmış ilaç kullanıyorum bebek düşünmeye başladığımızdan beri olumsuzluklar bırakmadı yakamı hayırlısı olsun

ben de isterdim bayramda anne olmayı istiyodum da ama umutlarım söndü anne olamayacağım ben galiba iltihabım varmış ilaç kullanıyorum bebek düşünmeye başladığımızdan beri olumsuzluklar bırakmadı yakamı hayırlısı olsun

Allah hayirlisini versin öyle düsünme insallah yakin zamanda sende kavusursun bebegine canim :KK31:

umudunu kaybetme sen pes ettiğin bıraktığın anda Rabbim bırkmaz bianda ol er oluverir :) bian önce kucagına alırsın inşAllah :)

canım asla olumsuz düşünme. bı bakmıssın en umutsuz oldugun anda hamıle kalmıssın. benımde myom var ama asla denemekten bıkmıyorum. hyırlısı olsun herseyın

hosgeldın canımmm :) sen ne zamandan berı ıstıyorsun bebiş.

bende myom var ama dogal yoldan denıyoruz suan

doğal yoldan deniyoruz 2 aydır istriyoruz 3.ye başlıcaz reglim bitince

anladim kizlar :KK17:

myom için sogan kürünü denedin mi hic cimbom? deneyen cogu kiside ise yaramis, bi bak istersen haberdar degilsen :26:

agustos insallah tutar bakalim Allahin hakki üçmüs :KK23:

Bizde 1 ay hic biseysiz denedik sonra klomen tedavisine basladim ve o tedavili ayda bitti, üçüncü aya basladik bakalim :KK17:
bat 14 ekim :KK17: çok uzak yaa zaman geçmiyor böyle bekleyince :KK37:

hosgeldın canımmm :) sen ne zamandan berı ıstıyorsun bebiş.

bende myom var ama dogal yoldan denıyoruz suan

ben evlendım 5.ayda hamıle kaldım kımyasal oldu sımdı 5 ay gectı yıne olmadı klomen catlatma ıgnesı oldum dun gıttım doktora catlamıs guzel dedı ıns sperm yumurtayla bulusmustur ded:KK70:

anladim kizlar :KK17:

myom için sogan kürünü denedin mi hic cimbom? deneyen cogu kiside ise yaramis, bi bak istersen haberdar degilsen :26:

agustos insallah tutar bakalim Allahin hakki üçmüs :KK23:

Bizde 1 ay hic biseysiz denedik sonra klomen tedavisine basladim ve o tedavili ayda bitti, üçüncü aya basladik bakalim :KK17:
bat 14 ekim :KK17: çok uzak yaa zaman geçmiyor böyle bekleyince :KK37:

denedım canım denemez olurmuyum neler denedık de işe yaramadı. hatta ters te tepen oldu yanı. bakalım hayırlısı artık bu sekılde devam edecem olursa olcak olmazsa amleıyat son care

denedım canım denemez olurmuyum neler denedık de işe yaramadı. hatta ters te tepen oldu yanı. bakalım hayırlısı artık bu sekılde devam edecem olursa olcak olmazsa amleıyat son care

hakkinda hayirlisi olur insallah canim Rabbim kimseyi aratmasin bebek için

insallah kizlar amiiiin :KK16: insan umut doluyor düsündükce :KK17:

tedavi göreniniz varmi aranizda yoksa dogal yolla mi bekliyorsunuz bebisinizi :KK49:

ben varım cnm tup bebek olcak benım suanda ılac kullanıyorum 8 ekımde kontrolum var bayramdan sonrada ıgnelerefalan gecıcezz ınsallah senın bebıs dogal yoldan gelır

ben varım cnm tup bebek olcak benım suanda ılac kullanıyorum 8 ekımde kontrolum var bayramdan sonrada ıgnelerefalan gecıcezz ınsallah senın bebıs dogal yoldan gelır

insallah tutar canim, aman kendini stresten, sikintidan uzak tut, kimseyi takma o dönemlerde, sen ve bebeginden önemlisi yok..

benim dogal yoldan gelmesi cok zor artik, adet düzensizligim var dolayisiylada yumurtlama tembelligi var, o yüzden hem adet söktürücü kullaniyorum hemde klomen kullaniyorum yumurtalari büyütmek için..
haftaya doktorda kontrolüm var bakalim büyüyorlar mi tedaviye cevap veriyorlar mi

X