Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

alemsiniz kızlaaarrr :KK9:
yalan mı kuzum yaaff:)))
bat son 9gün.. :) :KK43: beklemek çok zorrr hadi hayırlısı inşallah tüm anne adaylarımızaaaa
canım batdaşmışız sanırım.benmde 26-27 eylül adet tarihim bakalım.
son 1 gün kaldııı.. ama şiddetli karın ağrım ve kahverengi lekelenmem devam ediyor.. dua edinn kızlarrr..:))
dualarımız seninle canımm.topiğin ilk hamilesi ol:)

insallah canım stresi azaltmak bizim elimizde :)

hayırlısı olsun canım ama neden kırmızılar gelmedi ki acaba.

cnım asırı fazla yumurtam olmus buyumus ve catlıyamamıs sokturucu verdı doktor 8 ekımde kontrolum olcak adet oluncada dogum kotnrol hapına baslıcaz 8 ekımden sonra bayram dan sonrada tup bebege baslıcaz ıns

vardır bundada hayır üzme kendini zaten tüp bebekle şansın epey yüksek inşallah sen bayrama bebeğinle gireceksn Rabbimin izniyle :)

cnım bugun gıttım doktora sag tarafımda 4 yumurta olusmus asırı buyumusler ve catlıyamamıslar oyzuden bu sancıları cekyomusum sımdı ılac verdı doktor adet oluncada 2.gunu dogum kotnrol hapına baslıcam 8 ekımde kontrolum var bayram sonrasıda start verılcek ınsallah baska sorun cıkmaz

cnım bugun gıttım doktora sag tarafımda 4 yumurta olusmus asırı buyumusler ve catlıyamamıslar oyzuden bu sancıları cekyomusum sımdı ılac verdı doktor adet oluncada 2.gunu dogum kotnrol hapına baslıcam 8 ekımde kontrolum var bayram sonrasıda start verılcek ınsallah baska sorun cıkmaz
inşallah cnm herşey dilediğin gibi olsun.
yolun açık,sonu aydınlık olsun kuzum:)

samyeli,mehmetelif nerdeler acaba?
samyeli c.tesi doktora gidecekti bidaha topiğe uğramadı merak ediyorum.

cnım asırı fazla yumurtam olmus buyumus ve catlıyamamıs sokturucu verdı doktor 8 ekımde kontrolum olcak adet oluncada dogum kotnrol hapına baslıcaz 8 ekımden sonra bayram dan sonrada tup bebege baslıcaz ıns

hayırlısı olsun canım benım. sız ne zamndan berı denıyorsunuz peki?

hayırlısı olsun canım benım. sız ne zamndan berı denıyorsunuz peki?

cnm ben 2010 da evlendım 1 seneye yakın korundum ( korunmaz olaydım)sonra korunmayı daha bırakmadan esımın yumurtalık agrısından dolayı doktora gttık varıkosel ortaya cıktı beebge de engel odlguunu ogrendık korunmayı bıraktık esım 2011 de amelıyat oldu kasım ayında ozamandan sonra 2 asılama denedım olmadı sımdı ılk tup bebegı yapıcaz ınsallah ekım adetınde

cnm ben 2010 da evlendım 1 seneye yakın korundum ( korunmaz olaydım)sonra korunmayı daha bırakmadan esımın yumurtalık agrısından dolayı doktora gttık varıkosel ortaya cıktı beebge de engel odlguunu ogrendık korunmayı bıraktık esım 2011 de amelıyat oldu kasım ayında ozamandan sonra 2 asılama denedım olmadı sımdı ılk tup bebegı yapıcaz ınsallah ekım adetınde

hımm anladım canım gecmiş olsun. neyle korunmustun ki. gercekten bazen korunmak daha sonradan sorun oluyor. ınsallah en kısa zamanda bebişlerimize kavusuruz canım:KK34:

kızlarrr bugün büyük günn.. eğer akşama kadar hasta olmazsamm geeell dedi doktorummm.. hadi hayırlısı bakalımmm.. dualarınızı bekliyorummmm..:))

Ben de 26 Eylül ü bekliyorum :) Allah herkese hayırlı zamanda sağlıklı bir şekilde bebeğini nasip etsin, kimsenin gözü yolda kalmasın. Amin.

X