Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

Canım malesef test sonucum negatif:)hayırlısı artık...

canım benimmmmm çok sevindimmm tebrik ederimm ne mutlu sanaaa bebişler sürpriz yapar zatennnn

kızlaarr,,bat a kaldı 3 gün...tuttum kendimi yapmadım herhangi bi test, zaten misafirlerim var kafam dağılıyor oyüzden

Artik dikkat et tatlim dusuk yapmissan .ayyy cok guzel bi haber yaa darisi olMayanlara bnm esimde dun sonucu alinca hayal kirikligina ugradi ama olsun daha cok yeni basladik olur ins ama senin adina cok sevindim cnm ya

Kızlarrrr bat 2 ekim ama hala adet olmadım ya..Bu ay ben hiç ihtimal vermiyorumki..bata 2 gün varken test yapmıştım negatifti.bidaha yapmadım..Hamile olduğumu hissetmiyorum hiç..Bu arada birde eşimin sperm sorunu çıkmıştı ortaya bu hafta o yüzden hiç ihtimal vermiyorum ama ilk defa adetim gecikti hiç şaşmazdı ya niye böyle oldu ne güzel alıştırmıştım kendimi,şimdi adet olmayınca soru işareti oluyo ister istemez..Offf ne zormuş yaaaa ((

stresten gecikmiştir belki

Hayırlı uğurlu olsun, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin:)

Selam bi daha. Gununuz hayirli olsun
Yardimci olurmusunuz lutfen. Benim adet 4 gun gecikti test yaptim negatif cikti. 5ci gun adet gibi bishey oldum koyu kahverengi akinti gibi bishey. ade oldugumu dusundum ama adetede benzemiyorki birazcik oluyor. ama adet sancisi ile bashladi. Neden acaba ? ( hic bir shey anlamiyorum...

selam...
kan testi yaptırabilirsin o zaman kesin sonuç alınabilir.hem için rahat etmiş olur.idrar testleri bazen yanıltabiliyor.yada geç döllenme olabilir.

benİ EDETLİYKEN MUAYENE ETTİ BENDE İLK DEFA OLDUM GENELDE3 GUNU CAGIRIYOLAR BENİMKİDE PAZARA GELMİŞTİ PAZARTESİ GİTTİM

tebrikler canım Allah tamamına erdirsin.tam sürpriz olmuş

Tebrikler mahtuana, Allah insallah saglikla kucagina almayi nasip eder..

Bat'a son 10 gün benim için

Bu ay benden ümit yok hic bisey hissetmiyorum bu bir, ikinciside klomene ragmen hic yumurtlamadim.
Yada ovülasyon testlerini yanlis yaptim bilmiyorum
Hayirlisi hakkimizda

Yeni hedef yilbasi olsun bari

Son düzenleme:
kızlar bu cahil ve saçmalayan bebek baskısı yapan meraklı insanlara karşı nasıl bi tavır alıyosunuz biri geliyo siz tembelmisiniz diyo diğeri siz çalışmıyomusunuz diyo ben çok kızıyorum ama bişey diyemiyorum her seferinde biri bişey derse ona cevabını verip susturcam diyorum. hazır cevap bi insan değilimki cevabı yapıştırsam ben düşüneceğime o düşünse lafımı esirgemeyen edepsiz bi insan olmak istiyorum

bende cok kiziyorum canim, kendi annem ve bazi kendini bilmezler cok soruyor.
Ben her seferinde canimiz ne zaman isterse diye tersliyorum gereksiz insanlari , annemede zamani geldiginde diye gecistiriyorum.

Onlar sorarak edepsizlesiyor, sen hiçte edepsiz olmazsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…