Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

slm kızlar dişim çok kötü ağrıyordu dayanamayarak çektirmek için gittim bugün diş doktoruna test yapmadığım ve emin olmak için hiç umudum olmadığı halde kan verdim yarım saat sonra sonucumu aldım vee şokk oldumm hcg :nazar: :nazar:1850 çıktı inanamadım gözlerime şaşkınlıktan bayılacaktım benim belirtim hiç yok ne göğüs şişmesi ne ağrıması sadece adet olacam gibi bir ağrı var karnımda ve belimde ve kızlar ben çok temizlik yaptım kanepeleri felan kaldırdım çamaşır suyu tuz ruhu ne varsa evi temizledim hamile olma ihtimalimi hiç düşünmedim iltihap vardı ve ben fitil felan kullandım antibiyotik kullandım yumurtlama zamanında ilişkimizde olmamıştı doğru dürüst şuan ne diyeceğimi ne yazacağımı bilmiyorum bir yandan korkuyorum ya buda düşerse diye biryandanda diyorum rabbim isterse yiyecek ekmeği varsa muhakkak dünyaya gelecek diye rabbim sağlıklı eli ayağı düzgün akıl sağlığı yerinde olan evlat versin... rabbim olmayan cümlesinin yüzünü güldürsün inşallah şuan nedense çok sevinemiyorum öncelikle kese ve kalp atışını duyayım sonra rahatlarım birazcık en azından öncekinde kalp atışını bir türlü alamamıştık 9. haftaya kadar

Canım malesef test sonucum negatif:)hayırlısı artık...

slm kızlar dişim çok kötü ağrıyordu dayanamayarak çektirmek için gittim bugün diş doktoruna test yapmadığım ve emin olmak için hiç umudum olmadığı halde kan verdim yarım saat sonra sonucumu aldım vee şokk oldumm hcg :nazar: :nazar:1850 çıktı inanamadım gözlerime şaşkınlıktan bayılacaktım benim belirtim hiç yok ne göğüs şişmesi ne ağrıması sadece adet olacam gibi bir ağrı var karnımda ve belimde ve kızlar ben çok temizlik yaptım kanepeleri felan kaldırdım çamaşır suyu tuz ruhu ne varsa evi temizledim hamile olma ihtimalimi hiç düşünmedim iltihap vardı ve ben fitil felan kullandım antibiyotik kullandım yumurtlama zamanında ilişkimizde olmamıştı doğru dürüst şuan ne diyeceğimi ne yazacağımı bilmiyorum bir yandan korkuyorum ya buda düşerse diye biryandanda diyorum rabbim isterse yiyecek ekmeği varsa muhakkak dünyaya gelecek diye rabbim sağlıklı eli ayağı düzgün akıl sağlığı yerinde olan evlat versin... rabbim olmayan cümlesinin yüzünü güldürsün inşallah şuan nedense çok sevinemiyorum öncelikle kese ve kalp atışını duyayım sonra rahatlarım birazcık en azından öncekinde kalp atışını bir türlü alamamıştık 9. haftaya kadar

canım benimmmmm çok sevindimmm tebrik ederimm ne mutlu sanaaa bebişler sürpriz yapar zatennnn :KK16:

kızlaarr,,bat a kaldı 3 gün...tuttum kendimi yapmadım herhangi bi test, zaten misafirlerim var kafam dağılıyor oyüzden :KK34:

evet diş çok önemli bakalım doktor ne derse ona göre düşüneceğim çektirmeyi... sağol canım darısı senin başına inşallah inanın tüm bebek bekleyenler için dua ediyorum o zorlu yolu ben bilirim 2 yıldır bide üstüne düşük rabbim bundan sonrasını hayırlı kılsın kimseyi evlat hasretiyle sınamasın...

allah razı olsun canım seninkide hayırlı olsun allah tamamına erdirsin inşallah :nazar: ,,, sağ sağlim kucağımıza alalım inşallah bebeklerimizi...

Artik dikkat et tatlim dusuk yapmissan .ayyy cok guzel bi haber yaa darisi olMayanlara bnm esimde dun sonucu alinca hayal kirikligina ugradi ama olsun daha cok yeni basladik olur ins ama senin adina cok sevindim cnm ya

Kızlarrrr bat 2 ekim ama hala adet olmadım ya..Bu ay ben hiç ihtimal vermiyorumki..bata 2 gün varken test yapmıştım negatifti.bidaha yapmadım..Hamile olduğumu hissetmiyorum hiç..Bu arada birde eşimin sperm sorunu çıkmıştı ortaya bu hafta o yüzden hiç ihtimal vermiyorum ama ilk defa adetim gecikti hiç şaşmazdı ya niye böyle oldu ne güzel alıştırmıştım kendimi,şimdi adet olmayınca soru işareti oluyo ister istemez..Offf ne zormuş yaaaa :KK43:((

Kızlarrrr bat 2 ekim ama hala adet olmadım ya..Bu ay ben hiç ihtimal vermiyorumki..bata 2 gün varken test yapmıştım negatifti.bidaha yapmadım..Hamile olduğumu hissetmiyorum hiç..Bu arada birde eşimin sperm sorunu çıkmıştı ortaya bu hafta o yüzden hiç ihtimal vermiyorum ama ilk defa adetim gecikti hiç şaşmazdı ya niye böyle oldu ne güzel alıştırmıştım kendimi,şimdi adet olmayınca soru işareti oluyo ister istemez..Offf ne zormuş yaaaa :KK43:((

stresten gecikmiştir belki

Hayırlı uğurlu olsun, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin:)

Selam bi daha. Gununuz hayirli olsun :KK3:
Yardimci olurmusunuz lutfen. Benim adet 4 gun gecikti test yaptim negatif cikti. 5ci gun adet gibi bishey oldum koyu kahverengi akinti gibi bishey. ade oldugumu dusundum ama adetede benzemiyorki birazcik oluyor. ama adet sancisi ile bashladi. Neden acaba ? :KK43:( hic bir shey anlamiyorum...

Selam bi daha. Gununuz hayirli olsun :KK3:
Yardimci olurmusunuz lutfen. Benim adet 4 gun gecikti test yaptim negatif cikti. 5ci gun adet gibi bishey oldum koyu kahverengi akinti gibi bishey. ade oldugumu dusundum ama adetede benzemiyorki birazcik oluyor. ama adet sancisi ile bashladi. Neden acaba ? :KK43:( hic bir shey anlamiyorum...
selam...
kan testi yaptırabilirsin o zaman kesin sonuç alınabilir.hem için rahat etmiş olur.idrar testleri bazen yanıltabiliyor.yada geç döllenme olabilir.

yaaa adetliyken nasil muane ediyorki ben daha once hic olmadim adetliyken. 4 gun gidilebilirse super olur bide birsey daha sorcam 2.gun gidilebilir mi adetimin nezaman gelecegini suan kestiremiyorum cuma gelirse cumartesi giderim ozaman. cvp verdigin icin cok tesekkur ederim

benİ EDETLİYKEN MUAYENE ETTİ BENDE İLK DEFA OLDUM GENELDE3 GUNU CAGIRIYOLAR BENİMKİDE PAZARA GELMİŞTİ PAZARTESİ GİTTİM

tebrikler canım Allah tamamına erdirsin.tam sürpriz olmuş

Tebrikler mahtuana, Allah insallah saglikla kucagina almayi nasip eder..

Bat'a son 10 gün benim için

Bu ay benden ümit yok hic bisey hissetmiyorum bu bir, ikinciside klomene ragmen hic yumurtlamadim.
Yada ovülasyon testlerini yanlis yaptim bilmiyorum
Hayirlisi hakkimizda :KK31:

Yeni hedef yilbasi olsun bari :KK1:

Son düzenleme:
kızlar bu cahil ve saçmalayan bebek baskısı yapan meraklı insanlara karşı nasıl bi tavır alıyosunuz biri geliyo siz tembelmisiniz diyo diğeri siz çalışmıyomusunuz diyo ben çok kızıyorum ama bişey diyemiyorum her seferinde biri bişey derse ona cevabını verip susturcam diyorum. hazır cevap bi insan değilimki cevabı yapıştırsam ben düşüneceğime o düşünse lafımı esirgemeyen edepsiz bi insan olmak istiyorum :KK47::KK47:

kızlar bu cahil ve saçmalayan bebek baskısı yapan meraklı insanlara karşı nasıl bi tavır alıyosunuz biri geliyo siz tembelmisiniz diyo diğeri siz çalışmıyomusunuz diyo ben çok kızıyorum ama bişey diyemiyorum her seferinde biri bişey derse ona cevabını verip susturcam diyorum. hazır cevap bi insan değilimki cevabı yapıştırsam ben düşüneceğime o düşünse lafımı esirgemeyen edepsiz bi insan olmak istiyorum :KK47::KK47:

bende cok kiziyorum canim, kendi annem ve bazi kendini bilmezler cok soruyor.
Ben her seferinde canimiz ne zaman isterse diye tersliyorum gereksiz insanlari :KK47:, annemede zamani geldiginde diye gecistiriyorum.

Onlar sorarak edepsizlesiyor, sen hiçte edepsiz olmazsin.

X