Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

Canım inşallah rn yakın zamanda güzel haberi alırsın inşallah tüm anne olmayı bekleyenler alır bende dahil:))bende tes yapmıyorum değilim dyrm ama insan oglu acaba dıyor yine adet olsak bari:))

at at sakın unutma.şimdiden sağ ol canım

:)tamam unutmıycam inşallah.ya tam ovulasyon günleri bizim köye gideceğimiz tarihe denk geliyo.
ama kaçırmıycam Allah'ın izniyle.kayınvalidemlerde 10 kişi yaşıyolar evde kocaman evleri var ama inş vakit bulabiliriz

o zaman kendini sıkma canım.vaktin olursa aklına gelirse yazarsın öptüm seni

Araniza yeni katildim ama bayadir okuyodum.adet tarihim 2eylul ama hic bi belirtim yok dun kan verdim bugun sonucu aldim negatif cikti.bu bizim ilk ayimizdi , 2yillik evliyim artik bebek istiyoruz rabbim gonlumuze gore versin ins

slm kızlar dişim çok kötü ağrıyordu dayanamayarak çektirmek için gittim bugün diş doktoruna test yapmadığım ve emin olmak için hiç umudum olmadığı halde kan verdim yarım saat sonra sonucumu aldım vee şokk oldumm hcg 1850 çıktı inanamadım gözlerime şaşkınlıktan bayılacaktım benim belirtim hiç yok ne göğüs şişmesi ne ağrıması sadece adet olacam gibi bir ağrı var karnımda ve belimde ve kızlar ben çok temizlik yaptım kanepeleri felan kaldırdım çamaşır suyu tuz ruhu ne varsa evi temizledim hamile olma ihtimalimi hiç düşünmedim iltihap vardı ve ben fitil felan kullandım antibiyotik kullandım yumurtlama zamanında ilişkimizde olmamıştı doğru dürüst şuan ne diyeceğimi ne yazacağımı bilmiyorum bir yandan korkuyorum ya buda düşerse diye biryandanda diyorum rabbim isterse yiyecek ekmeği varsa muhakkak dünyaya gelecek diye rabbim sağlıklı eli ayağı düzgün akıl sağlığı yerinde olan evlat versin... rabbim olmayan cümlesinin yüzünü güldürsün inşallah şuan nedense çok sevinemiyorum öncelikle kese ve kalp atışını duyayım sonra rahatlarım birazcık en azından öncekinde kalp atışını bir türlü alamamıştık 9. haftaya kadar

Son düzenleme:
Canım inşallah rn yakın zamanda güzel haberi alırsın inşallah tüm anne olmayı bekleyenler alır bende dahil:))bende tes yapmıyorum değilim dyrm ama insan oglu acaba dıyor yine adet olsak bari:))

mutlu haberi aldım canım ama sevinemiyorum önceki olan olaydan dolayı hala şüphelerim var aceba diye korkuyorum rabbim korusun... sende inşallah alırsın güzel haber rabbim cümlesinin kucağını boş bırakmasın amin

Allah korusun canım öyle düşünme tadını çıkar çok sevindim benim lekelerin dvm ama olmadım hala

hayırlısı olsun böyle güzel haberler alınca bende umutlanıyorum. Zaten hiç beklemediğin bi zamanda olurmuş. Rabbim kalp atışlarını da duymayı nasip etsin.

aaa 1850:))) çok mutlu oldum adına.rabbim kucağına almayı da nasip etsin inşallaahh:) bu değerle hemen keseyide görebilirsin.

aaa 1850:))) çok mutlu oldum adına.rabbim kucağına almayı da nasip etsin inşallaahh:) bu değerle hemen keseyide görebilirsin.

Çok sevindim canımmmm bende brzdan yaptıracam ımudum yok ama dr yap dedi kahverengi lekelerin varmıydı canım Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah:))

Allah korusun canım öyle düşünme tadını çıkar çok sevindim benim lekelerin dvm ama olmadım hala

amin inşallah rabbim korusun ondan gelen herşeye razıyız.. inşşallh hamilesindir sende benim ilk gebeliğimde kahverengi leke olmuştu 2 gün süren inşallh seninde olur hamişim diye yazarsın amin

hayırlısı olsun böyle güzel haberler alınca bende umutlanıyorum. Zaten hiç beklemediğin bi zamanda olurmuş. Rabbim kalp atışlarını da duymayı nasip etsin.

sağol canım darısı tüm bekleyenlere inşallah amin inşallah bu sefer duyarım diğerinde yaşadığım acıları bir ben bir allah biliyor ultrasyon odasında doktor yok kalp atışı alalım dedi sonra çıktı normal bir şey gibi biz eşimle sarılarak ağladık herkes o odadan gülerek çıkıyordu bizde ağlayarak çıktık daha o günler aklıma gelince içim ürperiyor... evet beklenmedik zamanda geldi yok inannın hiçbir belirti yok hatta ilişki sayımızda az enfeksiyon yüzünden nasip yani... inşallah sen ve her bekleyen güzel sonuçlar alsın inşallaahhhh

aaa 1850:))) çok mutlu oldum adına.rabbim kucağınna almayı da nasip etsin inşallaahh:) bu değerle hemen keseyide görebilirsin.

sağol canım inşallah sende ekimde alırsın güzel haberini amin inşallah nasip ederse.. yarın gitcem kadın doğumcuya bakalım inşallah görürüm,,,

Peki disini cektirdinmi tatlim

yok çektirmedim canım doktora sormadan çektiremem sonuçta narkoz verecek tehlikeli olabilir diye çektir derse çektirecem çok ağrıyor

Çok sevindim canımmmm bende brzdan yaptıracam ımudum yok ama dr yap dedi kahverengi lekelerin varmıydı canım Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah:))

inşallah hamile olarak gelirsin benimde hiç umudum yoktu hatta eşimde yanimda sonucu alırken aman nasılsa sonuç belli beklemesekte olur dedi çünkü ben hep değilim diyordum adamda umut bağlamadı.. yok canım kahverengi lekem sadece 28 ağustosta oldu sonra gelmedi bence takılma kahverengiye çünkü herkeste değişiyor benim ilk gebeliğimde kahverengi akıntı vardı hep bende bundada bekledim olmadı takılma ona hep aynı olmuyor.. benim göğüslerim ilk hamileliğimde kocaman olmuştu adet gününden 10 gün önce nasıl ağrıyordu bunda ne ağrı ne şişlik var... amin canim rabbim o günleri gösterirmiki korkuyorum rabbim herkese nasip etsin tez zamanda

Evet cnm ama hamilelikte gercekten cok problem dis.kimine gore degisiyo gerci.cok sevindim tatlim valla bnde dun kan sonucunu aldim negatif bugun adet olmam gerekyodu hala olmadim belkide kullandigim ilaclar yuzunden oldu

hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin

merhaba herkese yazdıklarınızı okudumve yalnız olmadığımı anladım ve bende üyeyim.paylaşımlarımızın çoğalması dileğiyle bende bu ay sabırla bekliyorum bakalım neler olacak

Kızlaaarrr bugün adet olmam gerekiyordu fakat olmadım ( 1 tane tarlusal içtim ondan olabilirmiki yavvv.Doktor sabah akşam al dedi ama ben adetimi bekliim dedim içim rahat etmedi yinede hamile olmadığımı bile bile..Allah aşkına tarlusal nedir ne işe yarar bilen varsa söylesin..Adet söktürücü olarak algıladım ben ama geciktirici gibi bişeylerde yazıyodu nette ((

Evet cnm ama hamilelikte gercekten cok problem dis.kimine gore degisiyo gerci.cok sevindim tatlim valla bnde dun kan sonucunu aldim negatif bugun adet olmam gerekyodu hala olmadim belkide kullandigim ilaclar yuzunden oldu

evet diş çok önemli bakalım doktor ne derse ona göre düşüneceğim çektirmeyi... sağol canım darısı senin başına inşallah inanın tüm bebek bekleyenler için dua ediyorum o zorlu yolu ben bilirim 2 yıldır bide üstüne düşük rabbim bundan sonrasını hayırlı kılsın kimseyi evlat hasretiyle sınamasın...

hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin

allah razı olsun canım seninkide hayırlı olsun allah tamamına erdirsin inşallah ,,, sağ sağlim kucağımıza alalım inşallah bebeklerimizi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…