Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

bende cok kiziyorum canim, kendi annem ve bazi kendini bilmezler cok soruyor.
Ben her seferinde canimiz ne zaman isterse diye tersliyorum gereksiz insanlari :KK47:, annemede zamani geldiginde diye gecistiriyorum.

Onlar sorarak edepsizlesiyor, sen hiçte edepsiz olmazsin.

annem benim canım annem bi kere bile konusunu açmadı onun sormaya hakkı var bence anne olarak ama dış kapının mandalları sormakla kalmıyo bide kısır muamelesi yapıyo ben kimsenin çenesini kapatamıyorum :KK47:

kızlar bu cahil ve saçmalayan bebek baskısı yapan meraklı insanlara karşı nasıl bi tavır alıyosunuz biri geliyo siz tembelmisiniz diyo diğeri siz çalışmıyomusunuz diyo ben çok kızıyorum ama bişey diyemiyorum her seferinde biri bişey derse ona cevabını verip susturcam diyorum. hazır cevap bi insan değilimki cevabı yapıştırsam ben düşüneceğime o düşünse lafımı esirgemeyen edepsiz bi insan olmak istiyorum :KK47::KK47:

ne kdr sinirlenirsen öfkelenirsen o kdr arkandan laf yapıolar görmüceksin dinlemiceksin cnm banada aynı soruları soruolar sanki o an beynime zınk die kurşun sıkıolar hiç oralı olmuomş gibi davranıorum

annem benim canım annem bi kere bile konusunu açmadı onun sormaya hakkı var bence anne olarak ama dış kapının mandalları sormakla kalmıyo bide kısır muamelesi yapıyo ben kimsenin çenesini kapatamıyorum :KK47:

evet kesinlikle katiliyorum dedigin gibi dis kapinin mandali iste bosver takma sen :KK31:

bu bayram tutsa bari gerçi yumurtlamayı 1gün kaçırdım galiba:KK43:

eger yumurtlama gününden 1 gün önce veya 1 gün sonra faaliyette bulunduysaniz kaçirmis sayilmazsin :KK9:

Allah bilir canim ya yumurtlama gününde olmayip tek seferlik iliskide bile tutturanlar var :KK52:

Selam bi daha. Gununuz hayirli olsun :KK3:
Yardimci olurmusunuz lutfen. Benim adet 4 gun gecikti test yaptim negatif cikti. 5ci gun adet gibi bishey oldum koyu kahverengi akinti gibi bishey. ade oldugumu dusundum ama adetede benzemiyorki birazcik oluyor. ama adet sancisi ile bashladi. Neden acaba ? :KK43:( hic bir shey anlamiyorum...

bencede vakit kaybetmeden bi kan tahlili yaptır cnm.bence bebek olabilir inş öledir ama ümitlenme sen üzülme sonra

eger yumurtlama gününden 1 gün önce veya 1 gün sonra faaliyette bulunduysaniz kaçirmis sayilmazsin :KK9:

Allah bilir canim ya yumurtlama gününde olmayip tek seferlik iliskide bile tutturanlar var :KK52:

doğru sölüosun cnm ama eşimin sperm sayısı braz az bi de 2 saat sora hareket etmiolar o yzden taktm braz ama dediğin gibi olcağı varsa oluo

Kızlarr ellerim titriyor bugün adetimin 3. günü ve olmadım eve gelirken umutsuz bir şekilde test aldım..geldikten sonra testi yaptım ve bariz ikinci çizgi...şok oldum yarım saat kesintisiz ağladım..İnşallah doğrudur test..Şuan yazamıyorum hala ellerim titriyor kızlar kan testi pazartesiye kaldı inşallah hamileyimdir nolur dua edin...

selam kızlar .epeydır yoktum bende de bu ay bebıs yok. bazı sorunlardan dolayı gıremıyorum hepinizi cok özledim :KK43:( en kısa zamnda gelcem:KK54:

Huuu kimse yokmu hamileyim cok sukur cok mutluyum pazartesi doktora gidicem Allahim isteyen herkese nasip etsin :KK1:

ne kdr sinirlenirsen öfkelenirsen o kdr arkandan laf yapıolar görmüceksin dinlemiceksin cnm banada aynı soruları soruolar sanki o an beynime zınk die kurşun sıkıolar hiç oralı olmuomş gibi davranıorum

evet kesinlikle katiliyorum dedigin gibi dis kapinin mandali iste bosver takma sen :KK31:
ben lafı yapıştırıp çenelerini kapatmak istiyorum :KK47:

Kızlarr ellerim titriyor bugün adetimin 3. günü ve olmadım eve gelirken umutsuz bir şekilde test aldım..geldikten sonra testi yaptım ve bariz ikinci çizgi...şok oldum yarım saat kesintisiz ağladım..İnşallah doğrudur test..Şuan yazamıyorum hala ellerim titriyor kızlar kan testi pazartesiye kaldı inşallah hamileyimdir nolur dua edin...

bayram şekerin gelmiş işte :) hayırlı olsun

Kızlaaarrrr yaa ben bugün doktora gittimmm ilk defa alttan muayene oldumm puff ne zormuş kadın olmak yaa :KK43:(
Çok şükür bi sorun yokmuş hormonlar kan herşey ii dedi :nazar::nazar:
Ama prolaktin sınırda çıkmış tekrar gitcm kan vermeye bigün öncesi duş alma ilişki olmasın gel dedi sabah erkenden yine öle cıkarsa ilaç tedavisi uygularız dedi.bu cok büyük sorunmu??
bide alttan muayene ederken akıntın var dedi bi fitil vercm dedi onu geceleri uyumadan önce koycaksın dedi,o anda aklıma gelmedi sormak ama belki bileniniz vardır ben o fitili kullanırken bi zararı olurmu? Bu hafta yumurtlama haftam bu etkilermi pufff ertelicezmi yoksa :KK43:(

X