Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

canlarr bugün adete beş gün vardı, yarın 4e düşmüş olacak...

bugün itibarıyla şüphelerim arttı, çünkü bugün feci belim ağrıyor heleki eğilmeyegöreyim kopuyor sanki, karnım gesmegergin olmuş arada yumurtalıklar da batıyor...ama şu bel ağrısı yok mu görmedim böyle bişey sırtıma çıkıyor...

göğüsler gergin ve çok ağrıyor bugün ağrısı arttı, gerçi adet öncesi de olur böyle benim...

yarın kan testi yaptırsam mı acabaa

yaptır valla en kötü sonuç belirsizlikten iyidir.en azından Allah korusun negatifse,daha fazla ümitlenmeden sonucu öğrenmiş olursun.

benide cagırmıştı 3 gunu gittim altan muyane etti 3 gun olmasa 4 günde gidebilirsin

yaaa adetliyken nasil muane ediyorki ben daha once hic olmadim adetliyken. 4 gun gidilebilirse super olur bide birsey daha sorcam 2.gun gidilebilir mi adetimin nezaman gelecegini suan kestiremiyorum cuma gelirse cumartesi giderim ozaman. cvp verdigin icin cok tesekkur ederim

Sen benim yerime herseyi yazmışsın ben olacam belli 7 ay olacak evleneli hiç korunmadım heray aynı dert:))

)) ben 3yil 2aylik evliyim 2 yil 2 aydan beri ugrasiyorum her ay inanirmisin en az 5tane test ve ustune onlara inanmayip kan testi yapiyordum takii 7ay once bebegimi kaybedene dek ondan sonra 6 aydir sadece 1 tane test yapiyorum yoksa yo k zaten adet gecikmesi olunca kesin varsa cikiyor bu 7.ayim daha yapmadim yapmakta icimden gelmiyor nedense umarim rabbim bizimde yuzumuzu guldurur

yakaladım seniii:))nerelerdesin?nasılsın?konuşamıyoruz epeydir.

yakaladım seniii:))nerelerdesin?nasılsın?konuşamıyoruz epeydir.

bebeğimmmmmmmmm özledim kız seni.yoğun günler geçirdim.bayram öncesi ya:)memlekete gidecem gün sayıyorum.aklımdaydınız hep.ben de adet oldum canım hem de erken oldum.27 sin de geldi:)sen nasılsın ne var ne yok

canım benim nasılsın:)benim adete 6 gün varken idrar testinde çıkmıştı.çıkabilir yani.ama çıkmayanlar da var.inşallah güzel bir haber ver bize.bayram hediyesi:)

vallahi canım ya bende özledim senii:)
hay Allah sende mi adet oldun offff(
bayram telaşı başladı sende yani :) baklava börek mi açıyon kız erkenden yoksa:))
amaann ne olsun işte bende 27 sinde gece regl oldum maalesef
dün gittigidiyor dan ovulasyon testide aldımm ohh rahatladım :))

ben kim baklava börek yapmak kimmm:)aynı gün olduk desene.bu gidişle aynı anda hamile kalacaz inşallahhhhh:)ben bu ay bekliyordum adet olamayı zaten.kız derler ya üşenenin çocuğu olmaz diye aynen öyle:)))))

ben kim baklava börek yapmak kimmm:)aynı gün olduk desene.bu gidişle aynı anda hamile kalacaz inşallahhhhh:)ben bu ay bekliyordum adet olamayı zaten.kız derler ya üşenenin çocuğu olmaz diye aynen öyle:)))))
hahaaayyy:))) kızz üşenmee çocuk yapmaya üşenilir mii töbeee:))
aayy valla ağzın bal yesin kızz inşallah aynı ay hamile kalalımda,takip edelim birbirimizin hamileliğini inşallahhh:)

gel bizim topiğe :))

hahaaayyy:))) kızz üşenmee çocuk yapmaya üşenilir mii töbeee:))
aayy valla ağzın bal yesin kızz inşallah aynı ay hamile kalalımda,takip edelim birbirimizin hamileliğini inşallahhh:)

evet yaaa resmen çocuk yapmaya üşeniyorum:)))ay çok güldüm Zeynep.inşallah canım adet günümüz bile bir darısı hamişliğe:)

benim verdiğim adresten almadın mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…