Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

bu mesajın çok etkiledi beni yaaa rabbim sana da nasip etsin anne olmayı,ben de daha olamadım,hamile kaldım diye kucağıma almış değilim ki rabbim kimselere bebek kıyafetlerine uzaktan baktırmasın

bu mesajın çok etkiledi beni yaaa rabbim sana da nasip etsin anne olmayı,ben de daha olamadım,hamile kaldım diye kucağıma almış değilim ki rabbim kimselere bebek kıyafetlerine uzaktan baktırmasın

aminn rabbim kimseyi evlat hasretiyle sınamasın çok zor bir durum bu kadar hasretle beklemek beni üzüyor bi tanıdık ikinci bebeğine hamile kaldı ve aldırmaya gitmiş günü geçtiği için almamışlar maddi durumu iyi kendi hemşire eşi mühendis sebeb çocuğa bakamamakmış yoruluyorum diyor öyle üzüldümiki annelik bu sen onun için yorulacaksın sen o hasta olmasın diye tek ben hasta olayım diye dua edeceksin o düşünce sen içini çekip senin için acıdığını hissedeceksin sen anne olacaksın anne demek 4 harfli bi hece değil ki anne demek her zorluğu çekmek yeri gelince yemeyip yedirmektir anneliği sadece yorulmakla tabi kılıp allah ın bu kadar kolay nasip ettiği bir bebeği aldırmak değildir bana çok acı geliyor ben bebek elbiselerine hep uzaktan bakıyorum eşime diyorumki ben hiç giremeyecekmiyim bu mağazalara hep başkalarının çocuklarına hediye almak için mi gireceğim diyorum oda çok üzülüyor başkalarının çocuklarını kucağına alıp sevmesi dahada üzücü... canım rabbim sana nasip etmiş inşallah kazasız belasız kucağına alırsın inşallahhh allah nazardan korusun sağlıkla gelsin bebeğin doyasıya tadarsın anneliği inşallaahhh rabbim sağlıkla 9 ay geçir bebeğini al kucağına amin

gönder bana :))

Allah iyiligini versin cok guldum milyonlarca ve icinde bi tane bile yurekli cikip yumurtaya ulasamiyor desene

bizde geçen doktora gittik spermiogram yaptık 90 milyon sperm varmış yarısı sağlıklıymış %8 i dölleyebilirmiş doktorun dediğinden yanlış anlamadıysam.90/2=45 45'in %8 i 5.625 eşime dedim yuh bu kadar sperm var bir iş beceremediler :))

bende sendenim aslında. geçenlerde bir bebek mağazası vardı.kapanacaktı indirime girmişti.aylarca önünden geçtim hergün.hamile kalırsam alırım dedim hamile kalırsam alırım dedim dayanamadım gittim gezdim ama alamadımmmmmmmm ve mağaza kapandı ben hala hala hamile değilim ( çok üzüldüm.işyerime giderken hergün önünden geçiyorum.yanında da bir mağaza var bebek elbiseleri satan başımı çevirip bakamıyorum bile ve günde 4 defa önünden geçiyorum.bende girsem ya o mağazalara bebeğime alışveriş yapmaya (

amin canımmm insallah bizlerde senin gibi hamis oluruz. bizlerede dua et :)

Kızlarr yaaa benim normalde hiççç sivilcem cıkmaz ergenlikte bile cıkmadı yani ama şuan alnım sivilce doldu pütür pütür bu bi belirti olabilirmiki :)) herşeyi hamileliğe yormaya başladım sanırın kafayı yiyorummm :))

hayatım sivilceyi hiç duymadım ben :) ama stresten olmus olabilir çok mu stres yapıyorsun sen :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…