Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

anladim kizlar :KK17:

myom için sogan kürünü denedin mi hic cimbom? deneyen cogu kiside ise yaramis, bi bak istersen haberdar degilsen :26:

agustos insallah tutar bakalim Allahin hakki üçmüs :KK23:

Bizde 1 ay hic biseysiz denedik sonra klomen tedavisine basladim ve o tedavili ayda bitti, üçüncü aya basladik bakalim :KK17:
bat 14 ekim :KK17: çok uzak yaa zaman geçmiyor böyle bekleyince :KK37:

doktora gidince klomen istiyorummu diyosun yada dkotor test falan yapıp kendimi karar veriyo klomen kullanmak benimde aklımda var

insallah tutar canim, aman kendini stresten, sikintidan uzak tut, kimseyi takma o dönemlerde, sen ve bebeginden önemlisi yok..

benim dogal yoldan gelmesi cok zor artik, adet düzensizligim var dolayisiylada yumurtlama tembelligi var, o yüzden hem adet söktürücü kullaniyorum hemde klomen kullaniyorum yumurtalari büyütmek için..
haftaya doktorda kontrolüm var bakalim büyüyorlar mi tedaviye cevap veriyorlar mi

stresten uzak durabılsem keske pco olmama rağmen heray duzenlı gelıyodu adetım benım bu ay gelmek bılmedı sancı sancı derken doktora gıttım yumurtam catlıyamamıs kıste donusyomus sımdı bende soktorucu kullanıyorum pesıne dogum kontrol hapı ve sonrasında ıgnelere baslıyabılcez cnım hıc bellı olmaz klomen ıle yumurtn buyurse doktor catlatma ıgnesı verıp ılıskının saatını soyluyolar benım ardkasımın osekılde oldu :) sımdı kızı 6 aylık ınsallah senınde klomen sonrasında gerek kalmaz ınsallah kocaman kocaman olsunlar yumurtaalrın cnım

doktora gidince klomen istiyorummu diyosun yada dkotor test falan yapıp kendimi karar veriyo klomen kullanmak benimde aklımda var

canım ben bu ay klomen ve ıgne kullandım mesela ben ogrendım gec yumurtluymusum daha pazar gunu catladı yumurtam onumuzdekı salı24 adet olucam yanı doktora gıtmekte fayda var cunku takıp edıyorsun yumurtalıklarını klomen yumurtayı beslıyor bende klomenle 3 yumurta olustu ucude olgunlastı catladı dun gıttım kontrole dedıkı saglıklı catlamıs dedı haftaya salı gel bebek yatagı buyuyomu anlarız dedı...

yok canim doktora gidince sadece anlattim cocukluktan beri düzensiz oldugumu. Yumurtlamamin düzensiz oldugunu anladi doktor ve klomeni verdi. Tabi kan testi falan yaptirdi ama klomeni ona göre vermedi yani..

ne kadar zamandir deniyosunuz bebek için? doktora gidip anlat verir o zaman.. ama sakin kendi kendine içme Allah vermesin bilinçsizce kullanim kiste çevirebilir olusan yumurtalari

stresten uzak durabılsem keske pco olmama rağmen heray duzenlı gelıyodu adetım benım bu ay gelmek bılmedı sancı sancı derken doktora gıttım yumurtam catlıyamamıs kıste donusyomus sımdı bende soktorucu kullanıyorum pesıne dogum kontrol hapı ve sonrasında ıgnelere baslıyabılcez cnım hıc bellı olmaz klomen ıle yumurtn buyurse doktor catlatma ıgnesı verıp ılıskının saatını soyluyolar benım ardkasımın osekılde oldu :) sımdı kızı 6 aylık ınsallah senınde klomen sonrasında gerek kalmaz ınsallah kocaman kocaman olsunlar yumurtaalrın cnım

aklimiza çok takmasak keske söylemesi kolay ama iste yapamiyoruz. Allah korusun kiste dönüsmesin aman :26:
evet çatlatma ignesi banada verdi doktor ama su an degil. Ekimde de klomen kullanicam eger olmazsa kasima catlatma ignem var bakalim insallah gerek kalmaz tabi..
Arkadasinin kizina masallah :nazar:
saol canim benim Allah razi olsun, insallah seninde bi an önce reglin gelirde calismalara yeniden baslarsiniz :KK31:
ne zaman olcak demistin 8 ekimde mi ?

cnm 8 ekımde bayramdan once bı goreyım senı dedı doktorum kontrol edıcek cunku adetımın 15. gunu falan oluyo o sıralar ozamandanmı baslatır ıgnelere yoksa tekrar adetımı beklerız bılemıyorum

hmm hayirlisi bakalim az kalmis canim, sanirim yumurtlamana bakicak 15inci günü gittigine göre :)

merhaba arkadaşlar benimm eşim 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu ve geçen hafta ilk testi yaptırdık ve aşılama için yeterli olduğunu söyledi yanlış yere yazıyorm ama kafayı yemek üzereym biriyle konuşmam lazım bunu doktor madem yeterli buldu ama 3 sonraya erteledi her ayy sonu eşime adet oldm diyemiyorm artık lütfen bana bu konu hakkında yardmcı olurmusnz:KK43::emir_bebek:

:) kesınlıklee gel zaten cnm benım hıc olmıcak dıye dusunme ben bu evrede olmama ragmen olmıcak dıye hıc duusnmuyorum bebegı odak noktamdn cıkardım daha onceden esımle bıle gorev gıbı yaklasıyoduk bırbırmıze ama sımdı vercek olan Allah ınankı hıc ummadıgımız bekeldmdıgmız anda verıyo ıkramı coktur rabbımın dua edıp ınanmaktan baska elden bısey gelmez bırkac topıge yazdım ama konu fazla oluncada sureklı beynımde bebk konusu oluyo oda benı rhaatsız edıyo bazen herkonudan her dertten konusmak bıraz daha ıyı oluyo ınsanın kafası dagılıyo sende dene bu topıkte bıle olsak bırsure sonra dıcek soz yazıcak bısey kalmıyo zaten
bu ay takmıyorum galiba yaa stres yapmıyorum.
umudum kalmadığı için belkide hiç belirti flan aramıyorum kendimde:)
:KK43:((
merhaba arkadaşlar benimm eşim 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu ve geçen hafta ilk testi yaptırdık ve aşılama için yeterli olduğunu söyledi yanlış yere yazıyorm ama kafayı yemek üzereym biriyle konuşmam lazım bunu doktor madem yeterli buldu ama 3 sonraya erteledi her ayy sonu eşime adet oldm diyemiyorm artık lütfen bana bu konu hakkında yardmcı olurmusnz:KK43::emir_bebek:
merhaba çok geçmiş olsun.eğer sperm sayısında yükselme varsa,3 ay aşılama için çok erken dr 6 ayın dolmasını bekliyodur.
benim eşimde varikosel ameliyatı oldu 10 ay önce ben aşılama filan denemedm.normal yolla olsun diyorum bakalım.
sende stres yapma belli ki değerlerinizde düzelme var hiç sıkma canını.6 aydan sonra düzelme oluşuyo zaten.

anladim kizlar :KK17:

myom için sogan kürünü denedin mi hic cimbom? deneyen cogu kiside ise yaramis, bi bak istersen haberdar degilsen :26:

agustos insallah tutar bakalim Allahin hakki üçmüs :KK23:

Bizde 1 ay hic biseysiz denedik sonra klomen tedavisine basladim ve o tedavili ayda bitti, üçüncü aya basladik bakalim :KK17:
bat 14 ekim :KK17: çok uzak yaa zaman geçmiyor böyle bekleyince :KK37:

1 ayda hemen tedavi veriyorlar mı?

sorma canım evde iş güç işte ,bu salı gidebildim dr a anca .gördük bebeği sonunda şükür,

arada midem bulanıyor ,sevdiğim şeyleri yiyemez oluyor insan:18:

sonunda gösterdi mi senin bıcırık kendini :) çok nazlı olcak bak sana diyim :)
canım şaka bi yana çok sevindim herşeyin yolunda olduğuna.

X