Kumdeniz'in Diyet Günlüğü...

İyi yapmışsın en güzeli kutluyorum seni.
Bende öyle düşünüyorum kendimizi biliyoruz kandırmıyalım o diyet bu diyet şu ürün diye.Biz kendimizi biliyoruz. Güzel beslenelim abrcuburdan mümkün olduğunca uzak duralım. Gece uyumadan evvel yemek yemeyelim. Spor yapalım sağlıklı ve ideal kilomuzda oluruz zaten bu şekilde yaparsak.
Spor şart sadece beslenmekle olmaz. Vucudumuz için gerekli.
Teşekkürler.a.s.

Arkadaşlar
Bugün yediklerim:

Kahvaltı:
1 dilim çavdar ekmeği
Salatalık
Biber
Beyaz peynir

Öğlen:
Bulgur pilavı (3 yemek kaşığı)
Nohut yemeği (1 kepçe)

Ara:
Meyveli yoğurt

Akşam:
(öğlen yediklerimden)
Bulgur pilavı (3 yemek kaşığı)
Nohut yemeği (1 kepçe)

Ara:
Yoğurt
Yarım Muz

Kahvaltıdan önce rezeneli karışık çay
Akşam yemeğinden önce fom macun

Rezeneli karışık bitki çayı daha evvelden vardı. Büyük alışveriş merkezinden poşet içinde karışık olarak almıştım.ıçindekiler üstünd eyazmıyordu bir aktara götürüp içindeki bitkileri öğrenmiştim.
ıçindekileri bu konudaki ilk mesaja yazacağım.

Rezeneli karışık bitki çayını bazı günler içiyorum. Özellikle regli günlerinde rahatlatıyor. Rezenenin rahatlattığını bir yerde okumuştum.

Reglim yeni bitti. Bu hafta regli olarak geçti. Kilo verdiğimi sanmıyorum. Tartılmayı unuttum.

SEVGıLıLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN.
Tüm sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu huzurlu yıllar geçirmenizi diliyorum.

Son düzenleme:
slm canım bu red pepper hakkında bılgın var mı? benım annemın de fazla kıloları var malesef ona yarar mı acaba bı seyler alsam dıye dusunuyorum ama red pepper gordum bugun dıkkatımı cektı ne dersın?

slm canım bu red pepper hakkında bılgın var mı? benım annemın de fazla kıloları var malesef ona yarar mı acaba bı seyler alsam dıye dusunuyorum ama red pepper gordum bugun dıkkatımı cektı ne dersın?

iyi ki sordun.
Geçen sene bende red pepper almıştım. Sadece 3 gün kullanabildim sonra geri iade ettim. Çünkü çok rahatsız etti kalp çarpıntısı oldu.Böyle ürünlerden korkuyorum. Reklamları cezbediyor olabilir ama en güzeli sağlıklı olarak yediklerimize dikkat ederek yapılabiliyorsa spor yaparak kilo vermek.
Anneninde yaşı ilerlemiştir sanırım, kullanmanızı önermiyorum.
Gçen sene araştırdığımda bu gibi ürünlerin hastalıklara yol açacağını öğrenmiştim.
Allah korusun.
Benim düşüncem kısaca '' Zayıflama ilaçları kullanmayın'' olacak.
Sevgilerimle.a.s.

Kahvaltı:
7-8 tane yulaflı kepekli diyet bisküvi
Beyaz peynir
Zeytin

Ara:
Meyveli yoğurt

Öğlen:
Nohut yemeği

Akşam:
Etli patates yemeği
Ayran

Video paylaşım sitesine bir kaç video yüklemeyi düşünüyorum. Sağlık, zayıflama, güzellikle ilgili videoları doktorların konuşmalarını sizlerle paylaşmak istiyorum.
Yararlı bilgiler olacak.
Paylaşım sitesine yüklediğimde haber vereceğim.

1 Kilo vermişiiiiiimmm harikaaaa
Akşam tartıldım.
Kilom 84 oldu.
hihoyyytalkisalkisalkis

tebrik ederim canımm.. ben de bugun eskisehire döndüm. hemen baslıorum yeniden diyetime ve sporuma yarın=) tatlı rüyalar..

canımmmm oncelıkle cok tesekkurler cevap ıcın evet annem bellı bır yasın uzerınde ve de 90 kılonun uzerınde sımdı fıtness salonuna yazıldı su da ıcıyor ama yedıklerıne pek dıkkat ettıgını zannetmıyorum malesef dıyorum kı boyle elma kapsulu, red pepper, lahana bı seylerı sandaloz sakızı falan alsam heveslendırsem dıye ama sandaloz sakızına yok dedı dıgerlerınden de hangısı guzel bılemedım valla hihoyyyt

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba

Nasılsınız?

Teşekkür ederim arkadaşlar. Form macunda zayıflamama etki etmiş olabilir. 1 kilo bile verebileceğimi düşünmüyordum geçen hafta regli dönemimdi. Form macunun bir kavanozu bitmek üzere yenisini aldım.

yaş ilerledik.e doktor kontrolünde olmak daha önemli . Annen kendini çok yormasın. Herkesin bildiği gibi bizi şişmanlatan şu en sevdiğimiz çikolatalar tatlılar hamur işleir bird ebunları yedikten soonra pişman olup moralimizi ozup şimdi bunları sporla veremem deyip sporu az yapmak şişmanlattı. O yüzden bu aburcuburları azaltıp birazda yürüyüş egzeriz yapıp rahatlıkla kilo verebilir. Önemli olan üç beyazı azaltmak. İnşallah sağlıkla kiloları veririiz.
Öyle sandoloz sakızı red peper gibi şeyler alma bence. TV doktorlar çok güzel anlatıyor sağlıklı zayıflama ile ilgili onların çok faydası oluyor. Videolar var bende, video paylaşım sitesine yüklemek istiyorum paylaşacağım. Gerçekten harika bilgiler veriyorlar.
Sandoloz sakızı aldım korktum kullanamadım birtürlü doktorlardan zararsız denmesini bekliyorum. Ancak o zaman kullanabilirim.

1 Kilo vermişiiiiiimmm harikaaaa
Akşam tartıldım.
Kilom 84 oldu.
hihoyyytalkisalkisalkis

kumdenizcim tebrik ederim seni canım harika gidiyorsun azmine hayranım daha kış mevsimindeyiz şimdi böyle güzel kilo verirsen yazın düşünemiyorum seni yazın daha kolay verceksin demektir bu

kumdenizcim tebrik ederim seni canım harika gidiyorsun azmine hayranım daha kış mevsimindeyiz şimdi böyle güzel kilo verirsen yazın düşünemiyorum seni yazın daha kolay verceksin demektir bu

ne güzel yazdın. evet değilmi yaza kadar kilonun çoğunluğu gitse yazın rahat olurum. İnşallah veririz tüm fazlalıkları. yazın aceleye gelmesin. Teşekkür ederim.
Bazen azim gidiyor ama yinede bu kilo bende başkasında değilki bu kilolar gitmeli. yerken iyiydi. Zayıflarken daha iyi olmalıyız.

Arkadaşlar dün yoğundum dışarıdaydım. Yediklerimi yazamadım. Şimdi yazacağım. Azıcık kaçırmış olabilirim. Haftada bir gün kaçıralım ne olacak yaniii :)

Kahvaltı:
1 Dilim form ekmek
Beyaz peynir
Salatalık

Ara:
Mandalina

Öğlen ve Akşam birleşti (dışarıda olduğumdan)

Midye
Tavuk
Salata

Ara:
Yoğurt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…