Kumdeniz'in Diyet Günlüğü...

teşekkür ederim canım.
Vücut ölçülerime bakmak isterim ama ölçtüğüm alet kayboldu.
Fotoğraf haftaya çekicem heyecan olsun :) hem 3 kilo verdikçe fotoğraf çekmek istiyorum 3 kiloya az kaldı. 3 kilo da 1 fotoğraf daha iyi olur. neydim ne oldum mu göreceksiniz tabi ki. :) inşallah
bende seni çok öpüyorum. yazdığın için sağol
sende diyettemiydin ?

ayy super olur canim yaa ben senin yerine heyecanlaniyorum valla ben de diyetteyim canim boyum kisa 1.57 60-61i de gormustum su an 49.5 kiloyum 2.5 kilom kaldi insallah her gun spor yapiyorum canim bi de sana bir sir veriyim spor yaptiktan sonra sut icersen iki kat daha fazla yag yakarsin canim benim ama spor bittikten 45dk icerisinde olmasi lazim canim opuyorumnanaktan

kumdenizciğim tebrikleeeeer=)) ara ara aklıma geliyorsun.ailemin yanında oldugum için çokgiremiyorum nete.. ve düzenim bozuldu:KK43: sabaha kadar oturup,aksama kadar uyuyordum neyse ki düzeltmeyi basardım..kilo verdim mi vermedim mi hiç bilmiyorum ama şuanki dileğim kilo almamış olmak.. eskişehire dönünce tam gaz devam edeceğim ben de.. koskoskoskocamaan öpüyorum canım seni. opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile5

ayy super olur canim yaa ben senin yerine heyecanlaniyorum valla ben de diyetteyim canim boyum kisa 1.57 60-61i de gormustum su an 49.5 kiloyum 2.5 kilom kaldi insallah her gun spor yapiyorum canim bi de sana bir sir veriyim spor yaptiktan sonra sut icersen iki kat daha fazla yag yakarsin canim benim ama spor bittikten 45dk icerisinde olmasi lazim canim opuyorumnanaktan

:)) Merhaba canım
Az kalmış verirsin spor çok faydalı.
Teşekkürler, evet televizyonda doktordan dinlemiştim. Spordan 1 saat önce protein ve sonrasında da protein alımı spordan daha çok faydalanmamızı sağlıyormuş.
Zaten sütü eti yumurtayı severim. Allah bulamayanlarada versin. Allah' a şükür yiyebiliyorum.
Özletme kendini
Bende çok öpüyorum.opuyorumnanaktan

kumdenizciğim tebrikleeeeer=)) ara ara aklıma geliyorsun.ailemin yanında oldugum için çokgiremiyorum nete.. ve düzenim bozuldu:KK43: sabaha kadar oturup,aksama kadar uyuyordum neyse ki düzeltmeyi basardım..kilo verdim mi vermedim mi hiç bilmiyorum ama şuanki dileğim kilo almamış olmak.. eskişehire dönünce tam gaz devam edeceğim ben de.. koskoskoskocamaan öpüyorum canım seni. opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile5

merhaba teşekkür ederim.
Uygun oldukça yazışırız. Anlıyorum.Allah kolaylıklar güzellikler versin.
Bence kilo vermişindir vermemiş olsan bile artık akşama kadar uyumuyorsun bunu düzeltmiş olan güzel. Vucud normal olması gereken düzene girince metobolizman daha iyi çalışacaktır.
Ne zaman Eskişehir'e gidiyorsun? Gidince haber ver merak etmiyim tamammı . Şimdiden iyi yolculuklar.
Sağlık olsun mutluluk olsun yeter ki.
Bende çok öpüyorum canım.opuyorumnanaktan

Merhaba arkadaşlar

Bugün biraz dayağı hak ettim. Ev keki ve böreği yedim. En sevdiğim kek vardı börekte çok güzel olmuştu yedim. kötükedihüso:eek:klava: ama yarın ceza veriyorum kendime çok kızdım.

Arasıra yenir tamam yok birşey yedim bitti. Zaman makinem olsaydı önce yerdim sonra o ana geri dönüp yemezdim.
Sadece 1 dilim ekmek yedim.
Her diyette böyle kaçamaklar olur neyse neler yediğimi yazayım

Kahvaltıdan önce lahana suyu

Kahvaltıda:
1 Salatalık
1 Çarliston biber
Beyaz peynir
1 dilim çavdar ekmeği

Öğlen:
3-4 ufak peynirli börek
Karnıbahar yemeği

Akşam:
2 dilim Kek
1 türk çayı

akşam yemeğinden sonra krom hapı içtim. Yediklerimin şekerini atar belki :)

öğlen yemeğinden sonra vitamin içtim.

kumdenizcim uzun zamandır diyetle alakam yoktu bir takım sorunlardan dolayı..yediklerime de hiç dikkat etmedim aldığımı düşünüyodum ama 56.6 olduğumu görünce tekrar başlamaya karar verdim..dilerim her şey istediğimiz gibi olur..şimdi benm aklımda bi çok soru var bunları sennle de paylaşmak istiyorum aslında..neyse çok öpüyorum..burdan takip edicem seni..

Merhaba Arkadaşlar

Nasılsınız ?

Dün yoğundum yazamadım.

Dün yediklerim:
Kahvaltı:
Peynirli omlet

Öğlen:
Patates yemeği

Akşam:
Karnıbahar yemeği

Aralarda: Yoğurt ve meyve
yedim.

Spor:
30 dakika yürüyüş yaptım.

Bugün yediklerim :

Kahvaltı:
1 Haşlanmış yumurta
1 çarliston biber
Peynir
2 dilim çavdar ekmeği

Öğlen:
Etli patates yemeği
Kıvırcık salata

Akşam:
(meşgul olduğumdan pek birşey yapamadım öğlen yediklerimden yedim)

Etli patates yemeği
Kıvırcık salata
Yoğurt

Spor:
1 saat yürüyüş
30 dakika egzersiz

:)) Merhaba canım
Az kalmış verirsin spor çok faydalı.
Teşekkürler, evet televizyonda doktordan dinlemiştim. Spordan 1 saat önce protein ve sonrasında da protein alımı spordan daha çok faydalanmamızı sağlıyormuş.
Zaten sütü eti yumurtayı severim. Allah bulamayanlarada versin. Allah' a şükür yiyebiliyorum.
Özletme kendini
Bende çok öpüyorum.opuyorumnanaktan

canım benım Allah bozmasın cok guzel gıdıyorsun ben turkıyeye aılemı zıyarete geldım o yuzden dıyet falan kalmadı malesef ama donunce yıne dıkkat edecegım umarım kocaman opuyorumm kolay gelsınn kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

canım benım Allah bozmasın cok guzel gıdıyorsun ben turkıyeye aılemı zıyarete geldım o yuzden dıyet falan kalmadı malesef ama donunce yıne dıkkat edecegım umarım kocaman opuyorumm kolay gelsınn kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

Teşekkür ederim canım.
Moralini bozma. Yesen bile spor yapmalısın. Sporla yediğin fazlalıkları yakarsın. Kilo veremesen bile kilo almamış olursun.

Kendine dikkat et canım.Öptüma.s.

Merhaba günler birbirlerini kovalarken ben sağlıklı beslenerek spor yapmaya devam ederken bir varmııışş biiiirrr yoookkmuuuşş....

Dün yediklerimi yazamadım arkadaşlar.Şimdi yazayım.
Kahvaltı:
2 dilim Çavdar ekmeği
Beyaz Peynir
Çaliston biber

Ara:
Yoğurt

Öğlen: ( dışarıdaydım)
2 Sandevüç
1 Ayran

Akşam:
Patates yemeği
1 Çavdar ekmeği

yedim.

Bugün şimdiye kadar yediklerim:

Kahvaltı:
Kahvaltıdan evvel rezeneli karışık çay

1 Haşlanmış yumurta
1 dilim çavdar ekmeği

Ara:
Yoğurt
Meyve

Öğlen:
Yemekten evvel form macun

Bulgur pilavı
1 parça Et

Akşam:
Bulgur Pilavı
Et

Son düzenleme:
canım ne kadar guzel ıstıkrarlı gıdıyorsun senı tebrık edıyorum. aksamkı bulgur pılavının olcusu nedır?? olculerı de yazarsan degerlendırmemız daha kolay olur :) ben de 20 kg vermıs bırı olarak sana tecrubelerımı aktarırım eger ıstersen :KK66: benım de son 11 kılom kaldı :)

canım ne kadar guzel ıstıkrarlı gıdıyorsun senı tebrık edıyorum. aksamkı bulgur pılavının olcusu nedır?? olculerı de yazarsan degerlendırmemız daha kolay olur :) ben de 20 kg vermıs bırı olarak sana tecrubelerımı aktarırım eger ıstersen :KK66: benım de son 11 kılom kaldı :)

Merhaba tebrik ediyorum seni ne güzel 20 kg vermişsin. En güzeli yavaş vermek sağlıklı.

Pilavı genelde 2-3 yemek kaşığı alıyorum.

Tabi tecrübelerimizi aktaralım.teşekkür ederim.

2009 yazın 12 kilo vermiştim.

Başarılar. İnşallah sağlıkla kilolarımızı veririz.

iyi geceler:nazar:a.s.

Merhaba tebrik ediyorum seni ne güzel 20 kg vermişsin. En güzeli yavaş vermek sağlıklı.

Pilavı genelde 2-3 yemek kaşığı alıyorum.

Tabi tecrübelerimizi aktaralım.teşekkür ederim.

2009 yazın 12 kilo vermiştim.

Başarılar. İnşallah sağlıkla kilolarımızı veririz.

iyi geceler:nazar:a.s.

benim de neredeyse 1 yıllık bir süreye yayıldı bu kiloyu vermem, yavas yavas oldugu ıcın kendımı bunaltmadım da strese de girmedim.
yeşil çayımı hiç ihmal etmedim ve sporumu yaptım.
aslında her insan kendi bünyesini bilir ve tanır. mesela ben biliyorum ki herkesin normal porsiyonları kadar yersem kilo alırım. ve de spor yapmazsam kesinlikle kilo veremem.
artık buna göre hareket ediyorum.
takipteyim seni

X