Kumdeniz'in Diyet Günlüğü...

Bugün yediklerim:

Kahvaltı:
1 Dilim form ekmek
Beyaz peynir
Salatalık

Öğlen:
Pirinç pilavı
Nohut yemeği
Yoğurt

Kahvaltı ve öğlen yemeğinden evvel form macun yedim üstüne bol su içtim.

Gün içinde de öğün aralarında su içiyorum.

( Akşam yediklerimi bu mesaja ekleyeceğim)

Güzel günler :)

demek bazen azim gidiyorr haaa
canım bazen sıkılabilirsin buraya yazarken bilee
dikkatimi çekti sporu ihmal ediyorsun galiba

canım yaa cok guzel yazmıssın ama sanırım beyınde bıtıyor dedıklerı cok dogru annemın kafasında tam olarak zayıflama ıstegı var mı vallaha bılemıyorum neysekı sporunu hıc aksatmıyor hergun 1 saat ama onun dısında pek ıc acıcı degıl bızım ev boyle her gun hamur ısının yapıldıgı bı evdır ve de pek azalacak gıbı gorunmuyor en azından bellı bı saatten sonra hıc bı sey yeme annecım dıye cok dıretıyorum ama kesınlıkle kısının kendısınde bıtecek yaa bakalım sıteye falan uye ettım gunluk paylas dedım ama hadı hayırlısı boshayallersmile

süpersinn
azmini kaybetmee sakınnn
kıyafetlerinde falan farkı görmüşsündürr
e birde foto koyda bizde bakalım dimiiiopuyorumnanaktan

merhaba zambak

Hergün sabah 30-40 dakika egzersiz ve 1 - 2 saat yürüyüş yapıyorum. Spor olmadan olmaz. Yazmadım artık biliyorsunuzdur diye ama bilmeyenler yeni üye olanlar ve burayı okuyanlar için hergün yaptığım sporu yazmaya devam edeyim.

Fotoğrafımı yarın çekebilirsem koyacağım. Kot pantolonumun beli biraz bollandı. Oradan fark etti.

Azmimi kaybetmemeye çalışıyorum diyetime devam ediyorum.a.s.

Zayıflaması için hamur işlerini unutması lazım. yada az yiyecek geç saatlerde yemesin sağlık sorunları olabilir. Sen ortadan kaldır sakla yiyecekleri veya mutfağın kapısını kitleyin bir su bir elma bırakın acıkırsa ve susarsa geç saatlerde elma yer su içer biraz kötümüyüm neyim ama yani onun iyiliği için olduğunu anlat sonra kalp hastası veya başka hastalıklar olmaması için yediklerine dikkat etmeli. Beyaz undan yapacağına tam buğday yada çavdar unu kepek unuyla esmer şekerle içine portakal meyve parçaları koyarak ve tarçın belki daha faydalı olur hemde yine yemiş olur ama diyet türü olmuş olur eski yaptığı kadar sağlıksız olmaz. 4 dilim kek yiyorsa 2 dilim yesin 5 poğoça yiyorsa 3 yesin gibi yavaş yavaş azalta azalta yapabilir. Tabi siz daha iyi bilirsiniz. Benim önerilerim bunlar.
Ben hamur işini o kadar değil de çikolatalı sütlü kremalı tatlıları pastaları çok seviyorum. Bunları yiyerek şişmanlamıştım. Hiç anlamadan kilo alıyoruz o yüzden dikkat etmeliyiz.

Evet buraya üye olsun yediklerini paylaşsın bizimle ve diğer konuları okursa belki motive olabilir. Biz kızarız ona yeme teyzeciğim deriz değilmi :))

Merhaba arkadaşlar aynı kot pantolonumla fotoğrafımı çektim. Koyabilirsem bugün fotoğrafı profilime koyabilirim.

YEDİKLERİM:
Kahvaltı:
1 Dilim form ekmeği
1 tane sosis
1 küçük ince tost kaşarı

Öğlen:
3 Köfte
1-2 Yemek kaşığı Mantar yemeği

Ara:
5-6 adet ( bir paket) Kepekli meyveli diyet bisküvi
Diyet ayran

Akşam:
3 köfte
2 yemek kaşığı mantar yemeği

Ara:
1 bardak süt
Kepekli bisküvi

Kahvaltıdan sonra krom hapı içtim
Akşam yemeğinden önce form macun yedim.

SPOR:
Sabah kahvaltıdan evvel 30 dakika egzersiz
Akşam üstü 2 saat yürüyüş yaptım.

Profilime dün çektiğim resmimi ekledim. Biraz zayıfladım ama çok fark yok Pantolon biraz bollaştı :) Üst taraftan daha çok veriyorum. Basenler biraz zor gidiyor. Gitsin yeter ki..

Son düzenleme:
Yediklerim içtiklerim:

Kahvaltı:
1 Yumurta
1 dilim Form ekmek
Az beyaz peynir
Yarım salatalık

Ara:
Kepekli form bisküvi
1 Bardak süt

Öğlen:
2 Yemek kaşığı mantar yemeği
1 Köfte
1 Dilim form ekmeği

Ara:
1 diyet bisküvi

Akşam:
2 sosis
Yarım salatalık
1 kaşık mantar yemeği
1 dilim form ekmeği
1 acı biber ( çok acıydı başımı ağrıttı)

Ara:
1 Portakal

Tabi ki hergün 10-12 bardak su içiyorum.

Kahvaltıdan sonra Krom kapsülü içtim.
Öğlen ve akşam yemeklerinden 30 dakika önce form macun yedim.

Spor

Kahvaltıdan evvel 30 dakika egzeriz,
Akşam üstü 1 saat yürüyüş yaptım.

kilo çizelgeni değiştirmemişsinnn

fotolarına baktım canım.epey farketmiş göbek gitmiş basenden de biraz olacak inşallah

Melocum teşekkür ederim.
Kilo çizelgemi değiştireceğim zaman olmadı.
Uzun zamandır bende resimlerime bakmamıştım gerçekten fark ettiğini görüyorum. Üstelik pantolon yeni yıkanmıştı darlaşır ya yıkanınca, yıkanmasına rağmen bol geldi.
Evet başaracağım. Başaracağız. İnşallah.
Senin desteğinde benim için önemli. Güzel kilolar verdin maşallah.a.s.

canım,öncelikle tebrik ederim
yaza kadar istediğin kiloya gelecegine inanıyorum

ayyyyy canım masallah masallah valla bellı etmıs kutlarımm offff sımdıden boyleyse yazın nasıl olacaksın super yaaaaaaaaaa aman nazar degmesınnn :=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…