Kuma

Konu fake öi değil mi bilmiyorum, ama bixim şehirde bir okul müdürü de 2 eşi var, herkse te bilıyır, kadınlar dan biri demiş ki erkeklere helal hakları var falan
Ruh hastası herhalde. Kesinlikle normal değil. İnsani duyguları yok demek ki bu tarz kadınların.

Konu fake öi değil mi bilmiyorum, ama bixim şehirde bir okul müdürü de 2 eşi var, herkse te bilıyır, kadınlar dan biri demiş ki erkeklere helal hakları var falan
Aslında dinen de yasal olarak da hakları yok. İslami araştırmayan sözde müslümanların uydurması bu. Dört kadınla evlilik izin değil kisitlamadir. 1400 yıl önce harem kuran erkeklere dur demektir. Dörtten fazlasına izin yok demektir. Üstelik de hepsi arasında eşitliği sağlamak şartı var.
Bu eşitlik kilit nokta.
Şimdi Türkiye'de tek resmi nikah, gerisi imam nikahı oluyor. Sadece tek kadın ve onun çocuklari yasal hakları tam kullaniyor. Bu durumda zaten ikinci kadına dinen de izin yok ki

Son düzenleme:
Ne diyebilirim ki Kadın haklı

Bizde bu akıl olduğu sürece ortadoğunun b.... çukurunda işte böyle çırpınırız

Toplumsal adalet adama bunu hak görürken kadına dışarda hamileyken dolaşmak ayıp sesli gülmek ayıp
Mini giymek ayıp der

Kadının ve erkeğin bekareti asla aynı olmaz

Kadın evllik öncesi ilişki yaşasa namus gitti deriz

Ölüme kadar yolu var

Erkek yaşasa milli oldu Heyt be aslanım deriz

Toplumsal olarak düzgün düşünme yetisine sahip miyiz? değiliz tabiki

Vatan millet din iman aile çocuk namus diye verilen morfinle daha çok çekeriz

Kurallar erkeklerin şeyine hizmet düzenlenmiş

Bu çoğrafyanın erkeklerinin kafası 21. Yüzyılda bile kadının bacak arasından dahada çıkmadı çıkmadı çıkmayacak

Konu sahibi nasıl mutluysan öyle yaşa

Ne desek beyhude gibi
Aynen oyle sistem erkeklerin çuk.ne hizmet icin ayarlanmis resmen.kadinlardan da bu sisteme sahip cikanlar cok
Ben ortada sevgi olduguna falan inanmiyorum.belki islerine geliyor.adamin parasi var ve ihtiyaclarini karsiliyor.surekli gelmiyor eve haftada 3 gun 4 gun neyse artik.eski hayat sartlarindan iyiyse kabul ediyordur.karsilikli cikar iliskisi.

Benim bir velim var.23 yıl önce birinin üzerine kuma olmuş,o adamdan iki oğlu var biri benim öğrencim.Adam eski eşle de boşanmamiş,23 yıldır aynı böyle üç gün onda üç gün bunda mekik dokuyormus.
Evet doğrudur.
Var ya o yüzden şaşırmadım
Gerçi alan razı satan razı bize ne

Slm ,
Benim uzun zamandir ugrastim konu var oda Kumam, evet biraz tuaf gelicek ama kimseylw paylasamiyorum ve icimi biraz buraya dökim dedim, ben hamileyken esim benden habersiz Imam nikahi kiymis ve ben bunu sonradan kendi Catania ögrendim bosanmaya kalktim cok seyler yaptim olmadi bana yalvardi bitecek dedi agladi sizladi birakma beni diye bende 7 aylik hamileydim bide Kit cocugum var, yanlizim kimsem de yoktu neyse dogumdan sonra bi sekilde kurtulurm dedim ama olmadi hala yapamadim kumam var resmen 2022 yilinda bi kumam var, esim 2 gün orda 2 benle kalio ben hicbirzmn onaylamadim artik cok zor bi durumdayim üstelik kumam da hamile kiz cocuklari olucak, ben kocami seviyorum ama artik biran önce yoluma bakmak istiyorum resmen bi cikmazin icine girdim ve cikamiyorum.. cok zor bi durum Allah kimseye yasatmasin.
kocanı hala seviyo olman gerçekten enteresan ben anında boşar nafakamı da alırdım yok artık yani hamile bırakıp başkasıyla nikah kıycak bide töbe töbe doymamış gibi ondan da çocuk yapıcak inanılmaz...

Benim bir velim var.23 yıl önce birinin üzerine kuma olmuş,o adamdan iki oğlu var biri benim öğrencim.Adam eski eşle de boşanmamiş,23 yıldır aynı böyle üç gün onda üç gün bunda mekik dokuyormus.
Evet, benim eniştemin akrabasının da iki eşi var, üstelik ikinci karısı evliymiş sanırım bu adama kaçtığında, büyüğünün en az 7 çocuğu, küçüğünün en az 5 çocuğu var :KK43:
Üstelik bu kadınlar eskiden bu adam için kavga ediyordu. Allahım ya, adam da bir gün ona, bir gün buna gidiyor :olamaz:

Evet, benim eniştemin akrabasının da iki eşi var, üstelik ikinci karısı evliymiş sanırım bu adama kaçtığında, büyüğünün en az 7 çocuğu, küçüğünün en az 5 çocuğu var :KK43:
Üstelik bu kadınlar eskiden bu adam için kavga ediyordu. Allahım ya, adam da bir gün ona, bir gün buna gidiyor :olamaz:
Bir yerinde elmas falan gizli herhalde bu adamın

Film gibi 🙄
Büyük laf etmek istemiyorum ama ikisinden biri de mi vazgeçemiyor adamdan,çok acı hayatlar.
İyice egosunu şişiriyorlar böyle adamların

İnsanın kocası bir gece eve gelmese çıldırır 🙄

Film gibi 🙄
Büyük laf etmek istemiyorum ama ikisinden biri de mi vazgeçemiyor adamdan,çok acı hayatlar.
İyice egosunu şişiriyorlar böyle adamların
Kesinlikle. Bu toplumu ben iyi biliyorum, nasıl desem, boşanma son çare bile değil onlarda. Dövülmüş, aldatılmış ve hâlâ ne boşanması diyorlar. Boşanmak o kadar kolay mı vs.

Siz şaka misiniz ya .Bazilari da oturmus satır satır ciddi ciddi yorum yazıp ,akıl vermis.Ne zekisiniz .Gündüz kuşağı kadın programlarını çok izliyorsunuz heralde .Hayalgucu tavan .

Isteyen istedigi gibi yasar.sahsen kimsenin ahlak bekcisi degilim.metres falan da demem.kendine para icin bu durumu layik gorup mutluysa bu onun hayati.bana ne.acikcasi insanlari isimlendirmeye,kendisi cok temizmis gibi herkesi elestirme hakkini kemdinde bulmaya karsiyim.ben tercih etmem ama bu onun hayati beni ilgilendirmez.kimseye kotu davranma,isimlendirme hakkini kendimde girmuyorum.goren insanlari da sevmiyorum.kanun buna izin veriyorsa bu kisilerin hapse atipmasini gerektiren bir durum yoksa,eş biliyor ise kadın biliyor ise herkes razı ise pardon da bana ne ?metres vs demem.
Sizin dememeniz neyi değiştirir? Bunun "masaya ben masa demem bunu demek bana düşmez"den ne farkı var? Bir de bazı şeylerin güzellemesi olmaz. O kadının yaptığını tarif edebilecek daha uygun bir kelime yok, zaten kelimenin hoş karşılanmaması da yine kullanilan kişilerin yaptığı uygunsuz davranış.
Yargı dagitmiyorsunuz, iftira da atmiyorsunuz kişinin zaten alenen yaşamaktan utanmadigi gizlemedigi bir durumu net özetleyen kelimeyi kullanıyorsunuz. Metres demek 3-4 cümle kurarak aynı durumu anlatmaktan kurtarır sizi.
Neyse velhasıl kelam bazen g..te g..t demek gerekir ki adaletli ve doğru bir toplum oluşsun.

X