Kuma

Slm ,
Benim uzun zamandir ugrastim konu var oda Kumam, evet biraz tuaf gelicek ama kimseylw paylasamiyorum ve icimi biraz buraya dökim dedim, ben hamileyken esim benden habersiz Imam nikahi kiymis ve ben bunu sonradan kendi Catania ögrendim bosanmaya kalktim cok seyler yaptim olmadi bana yalvardi bitecek dedi agladi sizladi birakma beni diye bende 7 aylik hamileydim bide Kit cocugum var, yanlizim kimsem de yoktu neyse dogumdan sonra bi sekilde kurtulurm dedim ama olmadi hala yapamadim kumam var resmen 2022 yilinda bi kumam var, esim 2 gün orda 2 benle kalio ben hicbirzmn onaylamadim artik cok zor bi durumdayim üstelik kumam da hamile kiz cocuklari olucak, ben kocami seviyorum ama artik biran önce yoluma bakmak istiyorum resmen bi cikmazin icine girdim ve cikamiyorum.. cok zor bi durum Allah kimseye yasatmasin.
Nerde yasanıyor bu olay?

Bizde bu akıl olduğu sürece ortadoğunun b.... çukurunda işte böyle çırpınırız

Toplumsal adalet adama bunu hak görürken kadına dışarda hamileyken dolaşmak ayıp sesli gülmek ayıp
Mini giymek ayıp der

Kadının ve erkeğin bekareti asla aynı olmaz

Kadın evllik öncesi ilişki yaşasa namus gitti deriz

Ölüme kadar yolu var

Erkek yaşasa milli oldu Heyt be aslanım deriz

Toplumsal olarak düzgün düşünme yetisine sahip miyiz? değiliz tabiki

Vatan millet din iman aile çocuk namus diye verilen morfinle daha çok çekeriz

Kurallar erkeklerin şeyine hizmet düzenlenmiş

Bu çoğrafyanın erkeklerinin kafası 21. Yüzyılda bile kadının bacak arasından dahada çıkmadı çıkmadı çıkmayacak

Konu sahibi nasıl mutluysan öyle yaşa

Ne desek beyhude gibi

Son düzenleme:
Benim bir velim var.23 yıl önce birinin üzerine kuma olmuş,o adamdan iki oğlu var biri benim öğrencim.Adam eski eşle de boşanmamiş,23 yıldır aynı böyle üç gün onda üç gün bunda mekik dokuyormus.
Öğrencilerimden birisinin babası çocuğunu parka götürüp orada gördüğü genç kadınlara "çocuğumun annesi yok..Ben bir başıma bakıyorum" diyerek birisini kandırmış neredeyse aynı mahalle diyeceğim mesafede ayrı düzen kurmuştu.Kuzum "ben de babam beni parka götürüyor diye sevinirdim meğerse beni kullanıyormuş " dediğinde ilkokul 2/3.sınıf öğrencisiydi ..anneyi görüşmek için çağırdım çağırdığım saatten 3 saat sonra geldi."Kusura bakmayın eşim şehir dışına çıkıyor bu gün onun hazırlığını yaptım yolcu ettim" dedi.Adamın işsiz sağdan soldan topladığı yardımla geçindiğini bildiğim için " hayırdır iş mi buldu ?" diye sordum ve aldığım yanıt "yok hocam birini bulmuş ..gidip onunla da evlenecek" oldu 🤯

Seviyormuşsun zaten kuma gemisi yürür diyoğlaaa boşver beraber bebek büyütün işte gül gibi geçinirsiniz, zamanla alışırsınız siz. 🤨🤨🤨

Slm ,
Benim uzun zamandir ugrastim konu var oda Kumam, evet biraz tuaf gelicek ama kimseylw paylasamiyorum ve icimi biraz buraya dökim dedim, ben hamileyken esim benden habersiz Imam nikahi kiymis ve ben bunu sonradan kendi Catania ögrendim bosanmaya kalktim cok seyler yaptim olmadi bana yalvardi bitecek dedi agladi sizladi birakma beni diye bende 7 aylik hamileydim bide Kit cocugum var, yanlizim kimsem de yoktu neyse dogumdan sonra bi sekilde kurtulurm dedim ama olmadi hala yapamadim kumam var resmen 2022 yilinda bi kumam var, esim 2 gün orda 2 benle kalio ben hicbirzmn onaylamadim artik cok zor bi durumdayim üstelik kumam da hamile kiz cocuklari olucak, ben kocami seviyorum ama artik biran önce yoluma bakmak istiyorum resmen bi cikmazin icine girdim ve cikamiyorum.. cok zor bi durum Allah kimseye yasatmasin.
Mümkün değil ki bu yeni üye,yeni konu saçma sapan bir olay silsilesi. Kurgusu bile kötü

Slm ,
Ayrilmaktan başka çareniz yok gibi görünüyor çünkü bu şekilde kabullenilmez duygularınıza hakim olun hangi cagdayiz ki yaa bunu kendinize yapmayin

Konuya gülücük atanları anlamıyorum neyin kafasını yaşıyorsunuz. Konu sahibinin şu durumu komik gelmemeli biz kadınlara. Yargılamak çok kolay yapmayın yargılamadan destek olalım yol gösterelim. Yaşadığı olay kolay değil yenilir yutulur değil evet farkındayım sevmesinde garip geldi bana başımıza gelmeden ruh halini anlayamayız kimi kadın bir saniye çekmez kimisi de yıllarca esir olur sizin gibi düşünmüyor diye hemen düşman kesilmeyin. Konu sahibi hakkında hayırlısı olsun ama zor bir süreç umarım tez zamanda doğru yolu bulur ve hayatını ona göre şekillendirirsin.

Öğrencilerimden birisinin babası çocuğunu parka götürüp orada gördüğü genç kadınlara "çocuğumun annesi yok..Ben bir başıma bakıyorum" diyerek birisini kandırmış neredeyse aynı mahalle diyeceğim mesafede ayrı düzen kurmuştu.Kuzum "ben de babam beni parka götürüyor diye sevinirdim meğerse beni kullanıyormuş " dediğinde ilkokul 2/3.sınıf öğrencisiydi ..anneyi görüşmek için çağırdım çağırdığım saatten 3 saat sonra geldi."Kusura bakmayın eşim şehir dışına çıkıyor bu gün onun hazırlığını yaptım yolcu ettim" dedi.Adamın işsiz sağdan soldan topladığı yardımla geçindiğini bildiğim için " hayırdır iş mi buldu ?" diye sordum ve aldığım yanıt "yok hocam birini bulmuş ..gidip onunla da evlenecek" oldu 🤯
Ruh hastası diyorum 🙄

2.kadını finansal anlamda kullanma sözü vermiş eşine adam, o yüzden ses çıkarmıyor, o yüzden sanki kocası bakkala gidiyormuş gibi doğal bir şekilde söylemiş.

2.kadını finansal anlamda kullanma sözü vermiş eşine adam, o yüzden ses çıkarmıyor, o yüzden sanki kocası bakkala gidiyormuş gibi doğal bir şekilde söylemiş.
Kadın 3.kadın olacaktı 🤐 Kuzum finansal olarak kullanılacak bir gelin olduğunu sanmıyorum.. internetten tanışıp telefonla bir ay konuşup evli adamla kaçıp çoluğunu çocuğunu bırakan veya hiç görmediği adamla kaçan genç kızlarımızla dolu sabah programları 😩

Bizim bir komşumuz vardı,anne babası kendisi bebekken vefat etmiş.Esi tarafından sürekli dövülen aldatılan bir kadındı.Birkac yıl önce eşi kadını formaliteden bosayip Alman bir kadınla kendisini oraya alsın diye nikah kıydı. Alman kadın evlerine geldi kadın ona hizmet etti,tabi o zamanlar adamın onunla ilişkisi olduğunu bilmiyordu.Kadina nikah kıydı kadın gitti ama adam ne Almanya'ya gidebildi ne karısıyla yeniden nikah kıydı.Nikahsiz ve köle hayatına devam

Son düzenleme:
Kadın 3.kadın olacaktı 🤐 Kuzum finansal olarak kullanılacak bir gelin olduğunu sanmıyorum.. internetten tanışıp telefonla bir ay konuşup evli adamla kaçıp çoluğunu çocuğunu bırakan veya hiç görmediği adamla kaçan genç kızlarımızla dolu sabah programları 😩
Ne tatlı kocaymış vay anasını.

Bir arkadaşımın babası da böyleydi. Dinle diyanetle zerre kadar alakası olmayan babası, imam nikahı kıyıp başka bir kadınla evlenmişti. Bu da ayrı komik geliyorsa bana da neyse. Kimisi imam nikahı kılıfına da gerek duymuyor, yaşıyor ikili hayatı.

Annesi karşı çıksa da, sonrasında kabul etmişti bir şekilde. Aynı semtte iki ev, sonradan doğan çocuklar. Sürekli kavga, arkadaşımın geçirdiği berbat gençlik. Çünkü babasının keyfi öyle istemişti.

Yani oluyor böyle şeyler malesef. İnanılmaz, hiç karşılaşilmaz şeyler değil. Konu sahibinin seviyorum demesini ayrı tutuyorum tâbi, böyle bir tipin nesini sevebilir insan?

ay tovbeler tovbesi. neler okuyorum ben burada ya?
bu neyin sevgisi? millet mesaji yakalayinca mesaji da gectim, erotik film izliyor diye kocasini bosuyor. sizin ki pratige gecmis hala seviyorum diyorsunuz.
siz burada care aramiyorsunuz bence, kendinize yandas ariyorsunuz. yazik. 😕

X