Küçük Mucizeme Şimdi Daha Yakınım

ayyyy canım hadı ınş.............bekleme olmayan bı yontem çıkarsalar dımı...........dua ile

napıyım damlacım yaaaa kociş duramamış bensiz:))))gelirken nurgüle ugradım ama göremedim
tlf sarzını nereye koydugumu hatırlayamıyorum
tlfumda kapalı 2gündür sen neler yapıyosun

:)) sizi kaçaklar sizi... ben sürekli uyuyorum malak gibi :roflol: kafamı kaldıramaz oldum progestan saolsun benneyaptımki ya esel sende de akıntı var mı? süt renginde :)

kaldı 5 gün :nazar: transferin 7. günü oldu saat itibari ile :teytey: yanlız bugün bel ağrım var.. geçen günlerden çektiğim böbrek ağrısı gibi değil bu resmen bel ağrısı... akıntım hala devam ediyor ama kasığımda sanki 1 ton yük var gibi... bakalım neler olacak diğer günlerde....

kaldı 5 gün :nazar: transferin 7. günü oldu saat itibari ile :teytey: yanlız bugün bel ağrım var.. geçen günlerden çektiğim böbrek ağrısı gibi değil bu resmen bel ağrısı... akıntım hala devam ediyor ama kasığımda sanki 1 ton yük var gibi... bakalım neler olacak diğer günlerde....

öncelikle at elinden o sigarayı :mymeka:
sonrada yavrum bi günde bi yerin ağırmasın be yaa :teselli:
sanıyorum sen hamilelğinde bizlere ve kocana çok çektrcen nazından ,tuzundan kaydirigubbakcemile3
kız hele bi müjde gelsinde yap ne istiosan hepimize hihoyyyt

öncelikle at elinden o sigarayı :mymeka:
sonrada yavrum bi günde bi yerin ağırmasın be yaa :teselli:
sanıyorum sen hamilelğinde bizlere ve kocana çok çektrcen nazından ,tuzundan kaydirigubbakcemile3
kız hele bi müjde gelsinde yap ne istiosan hepimize hihoyyyt

azcuk nazım olsun ablam :nazar: ama cidden birden başladı bu ağrı ondan şaşkınım inşallah belirtidir :teytey:

ne bıde buluşmaya mı gıttın...........bak sennnnnn...........sanmam.................sen evden çıkma canım az kalıdı.........guzel haberını beklıyorum..........

senağlama çok kötü hissediyorum kendimi herşey negatif... ben negatif, kocam negatif, hayat negatif. 7. gün testler negatif... bitti bu iş :nazar:

dıptısss cım.....ne dıyoosun sen ya................öle pes etmek var mı ..daha yedı gun olmuş zaten bebek ancak tutunmuş............sen ne dıyosun kızdım bak............canım doktorkar boşınamı 12. gun dıyoooooo..........................eğer tutunmuşsa bu uzuntunle onu etkılersın...........sakınnnnnn......................................gununu bekle sabırla................olcak inş bak goreceksın............................kalkk abdeste al ve booll dua et canım..pozıtıf ol......................etkıleme bebeğimizi................

senın olumlu olması için galıba en çook ben dua edıyorumm neden mı şu resımden kurtulmak için okuyamıyorum bılem korkumdan yazını............inşşşşş sonuç guzel olur da resmı değırştırırsın canım inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

ya canım nasıl böyle hemen pes edersin...birde kalkmış 7. gün test yapıyorsun ve birde idrar testi.....daha çok var ama....12. günden önce yaptırmak doğru değilki....

bak senı bıraz guldurıımmm............bu resmınden once bı tane sınek koymuştun öle hatırlıyorum.........dı mı....bıgıun açtım bılgısayarı bakıyorum ana o ne...........sınek var dedım ekranda ya nerden geldı dedım elımle kovayım dedım bı vurdım elım ekrana depdı sınek fıla yok yıne ekranda.............ay dedım kendı kendıme salak....bu canlı değıl kı..sonra aamma guldum inan bırı olsa benı gorse tam salak derdı......................şutarafagitti

bak senı bıraz guldurıımmm............bu resmınden once bı tane sınek koymuştun öle hatırlıyorum.........dı mı....bıgıun açtım bılgısayarı bakıyorum ana o ne...........sınek var dedım ekranda ya nerden geldı dedım elımle kovayım dedım bı vurdım elım ekrana depdı sınek fıla yok yıne ekranda.............ay dedım kendı kendıme salak....bu canlı değıl kı..sonra aamma guldum inan bırı olsa benı gorse tam salak derdı......................şutarafagitti

ne tatlısın sen yaaaa senağlama

konuyu okudum ve ben bile heyecanlandım herşeyin hayırlısını versin rabbim
olumsuz şeyler düşünmeyin hamileliğin en büyük düşmanı stres biliyorsunuz rahat olun
ben hamilelikle ilgili bi sorun yasamadım ama kafamda hep ya hamile kalamazsam diye korku vardı sonra rahatlatım kendimi rabbim verecekse verir nasip dedim hemende hamile kaldım
anlayacagın kafada bitiyor bu iş duanızı edin rabbime sığının
naçizane tavsiyem :)

senağlama çok kötü hissediyorum kendimi herşey negatif... ben negatif, kocam negatif, hayat negatif. 7. gün testler negatif... bitti bu iş :nazar:

canım öncelikle tedavin hayırlı olsun inşallah bebişin seninledir ama niye şimdiden üzülüyorsun anlamadım canım kendimi anlatayımda biraz umut olsun transferin onuncu günü müthiş sancılarım vardı her an adet olucak gibi çok üzüldüm çok ağladım kesin adet olucam dedim zaten yaptığım idrar testimde negatifti ve ben kimseye haber vermeden kan testine gittim ama görmeliydin hastanede nasıl ağlıyorum hemşire neden bu kadar ağlıyorsun adet mi oldun dedi ben de hayır ama kesin olucam dedim kan verdim eve geldim bekliyene kadar kaç sigara içtim bilmilorum çünkü emindim olmadığına saat dört oldu hemşire aradı gözünüz aydın hamilesiniz dedi bu seferde saatlerce sevinçten ağladım ve hamile olmama rağmen hala idrar testlerim negatif çıkıyordu umarım biraz okuyup rahatlarsın rabbim yardımcın olsun:Saruboceq::CüvCüv:

ya cnm naptınn senn :1no2:
kendinmi yaptın testi keşke yapmasaydın ya tüm motiven düştü şimdi bu üzüntü bebişlerine zarar verir :teselli:
nolur unut şimdi bunu az daha bekle kanında bakılsın :Saruboceq:

canım buluşma haberleri bölümüne bak konuyu açan dımtıs...üstelik resmide var.... CADIARZU

yaaaaaaaaa.................inanmıyoyummmmmmmmmmmm............gıtmış valla......ama fıstık gıbısın .......bıde bebışın gelsın tamam...........ama kıskandım ...........bızde ısterız......................kendını hıç boşa uzme.............sakınleş ....inş herşey guzellll olacak ınşşşşşşşşşşşş

X