Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Dün evime geldim akşam biraz karıncalarla mücadele ettim
Keretaları öldürmeden uzaklaştırmak istiyorum ama yok inatla geliyorlar
Akşam kahveyi denedim bakayım o da işe yaramadıysa atom karıncamın dediği karışımı yapacam
Bugün üstüme başıma bişeyler almak istiyorum sıcaktan gidebilirsem, bi de yataktan kalkabilirsem

Burası da çok sıcak yaffff

Sabahtan kurbağa gibi ılık bir duş dışarıdaki işleri erkenden halledip eve kapanma başka türlüsü zor mecbur kalmadıkça dışarı yassahhh
Kızzz abla ben yks lgs tercihlerinde görevliyim mecburen çıkacam oy ben nerelere gideeemmmmmm

markete gitmem lazım evde bişey kalmamış
Zalım a101 hayın a101

Orkidelerimi suladım,gitmeden sulamıştım prenseslerim çok susamış hava sıcak olunca

Güzel bir Türk kahvesi yapim dedim şöyle ultra duble yaptım şekeri çok atmışım neyse her türlü içilir

Kıyafet almaktan vazgeçiyor gibiyim netten sipariş vereyim zaten çarşıda bişey bulamıyorum bi tane bişey üretiyorlar bütün mağazalar aynısını satıyor bi de orda denemek de sıkıntı şu sıcakta asla üşengeç değilim

viskon elbiseler çok görüyorum nette falan bi elbise bi de takım alcam gözüme kestirdim yazın iyi olur gibi kumaşı rahat ütü de çok istemiyor gibi

Yazlık kumaş önerilerinize talibim

Duşumu alsam da mı çıksam, markete gitsem de gelince mi alsam bi saat dr bunu düşünüp tam sıcakta çıkacam bak görün çünkü üşengeclik böyle bişiii

Ha bi de gitmeden prenseslerim havasız kalmasın diye pencereyi üstten açmıştım, karne verdiğimiz gün burda fırtına olmuş. Ve muhteşem ilçem gereğini yapmış ev berbat durumda temizlik yapmam lazım

Pazartesi siitede iş makinesi çalışacakmış kepçe vs yine toz yine pis

Allah’ım kolaylıkla hayırla tez vakitte bana istediğim ilçeden ev alıp taşınmayı nasip et amiiiiiinnnnnnn

Odana vantilatör aldır
Öğretmenler odası kuzeyde kalıyor bütün kış üşüdüler ben de dedim ki siz cefasını çekiyorsunuz yazın sefasını ben sürüyorum Orda takılırım yine ablacım
Allah’tan evden çıkıp durağa yürümem 4 dk otobüs de okulun tam önünde indiriyor çok şükür

Ben olsam duşumu alır çıkarım terlersem bir de gelince 3 dk hemen suyun altına girer çıkarım

Tatlım aldıkların bereketli olsun
Güzel günlerde afiyetle yiyin şifa olsun
Allah razı olsun ablacim
Vallaha maşallah Allah nazardan korusun kız
Ama kendini çok yıpratma aşko sanki kıymet bilen mi var canına yazık
Sagol canımda kimse için değil valla kendim için yapıyorum tez canlıyım oturamıyorum vişne reçelini bir ben yerim evde 4 kavanoz yapsam yeter mesela yoksa başkası için kılımı kimildatmam
Koca şehirde bulamadıysan biz ölek gardas
Ay evet kardesimlerin balkonda ne varsa uçmuş arife günden bir önceki gündü yanlış hatırlamıyorsam. Çocuk gitti sağdan soldan toparladı geldi geri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…