Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Bende erkek deodorant ve rolonu seviyorum 😂😂
Ben de epey bi stoklamıştım garnier erkek deodoranttan bir tane okulda dolabımda durur bir havam değişsin kokum değişsin hali gelir bana
Geçen okul çıkışı sıktım çıktım rüzgar da efil efil ediyordu bahçede kız öğrencilerle aramda 2 metre var hocam parfümünüz çok güzel kokuyor demezler mi 🤣🤣🤣

Allah razı olsun ablacim😘

Sagol canımda kimse için değil valla kendim için yapıyorum tez canlıyım oturamıyorum vişne reçelini bir ben yerim evde 4 kavanoz yapsam yeter mesela yoksa başkası için kılımı kimildatmam😂
Sen de haklısın can çıkmadan huy çıkmaz, bak ben de üşengecim mesela değiştiremiyorum🤣🤣
Afiyetle huzurla yemek nasip olsun cano😘
Koca şehirde bulamadıysan biz ölek gardas🤣🤣
Ahahahah napim ya rafine zevklerim varsa djsnndnd
Şaka bi yana kalabalıktan bi de mağazada Peşinde gezen kızlardan rahat edemiyorum ben sanırım onal da alakalı🤣
Ay evet kardesimlerin balkonda ne varsa uçmuş arife günden bir önceki gündü yanlış hatırlamıyorsam. Çocuk gitti sağdan soldan toparladı geldi geri
He Cuma günü ağaçlar neyim devrilmiş
Rabbim afetinden korusun 🤲🏻

Kahvaltımı yaptım bir taraftan da çilek kompostosunu kaynattım

Mutfağa sıcak basmadan işlerimi kolaylıyayım

Biber dolması ve kemalpaşa tatlısı yapacağım nasipse
Kuş başının buzu çözülsün onu da en son fırında kaşarlı yapmak istiyorum minik güveç kaplarda

Güzel kokmak herkesin hakkı hatta sorumluluğu güzel kokular duymak hepimizin hakkı 🤣😊
Ayyyyy kesinlikle ablacııııımmmm
Bizim okulda bi iki arkadaş var çok kötü kokuyorlar yani böyle bişey yok yakın da değilim öyle uyaracak kadar. Ama gerçekten güzel kokular duymak hepimizin hakkı🙈

Kahvaltımı yaptım bir taraftan da çilek kompostosunu kaynattım

Mutfağa sıcak basmadan işlerimi kolaylıyayım

Biber dolması ve kemalpaşa tatlısı yapacağım nasipse
Kuş başının buzu çözülsün onu da en son fırında kaşarlı yapmak istiyorum minik güveç kaplarda
Afiyet şifa olsun ablacım😘

Amaaan dokunmayın çok fenaayiiiim🤣
Sabah 9 buçukta hava ısınmadan pazara koştum dolap tam takır kuru bakırdı
Kiraz kayısı muz şeftali mantar domates salatalık patlıcan biber dolmalik biber fasulye kabak patates soğan sarımsak ve limona 550tl verdim fırından 3 açma aldım eve koştum
Kahvaltıyı yaptık cocuklari aldım köye doğru yol aldım
10 kilo kadar vişne topladım 3 kilosundan reçel yapıp gerisini dondurucuya atacağım meyve suyu yaparım kışın. Pazarda kilosu 75tlydi 200tl gaz parasına hallettim🤣
5 kilo kadarda kiraz toplayıp komşulara dağıttım
Büyükbaş akşam geç geleceğim dedi.anacugum tandirda sıkma yaptı peynirli soğan li tereyagli isteyene sucuk içli mis mis 2 tane yemisim.
8 gibi geldim eve Oglanda köyde kaldı karnimizda tok
Bende başladım temizlige sonra da bir dus ve bir kahve tabanlarim agriyor ya bildiğin
Uyku da tutmadı hadi bakalım
Siz benim gibi olmayın
Bildiğin ırgat bu kadın
Yaaaa okuyunca hayran üstü hayran oluyorum... Heyttt beee...

Bin maşallah

dolar milyoneri dolar milyoneri LGS aciklanmadi daha demi... Haftaya mi başlar ... Yks de temmuz offff gerçekten yaz acaip geldi bu yıl Allah'ım sen koru aşırı sıcaklarda acaip zor.. klima şart ufff bizdede yok tum gün sabah kahvaltısı sonrası hemen yemek yaptım yoksa yapamazdim mutfak salon güney cephe 10.kat güneş içeride perdeler çekili de olsa ... Mercimek çorba, bezelye patatesli kıymalı,yoğurt güya cacık yapacaktık yok erindim ...

Kendime.kararim asla eylüle dek fırın çalıştırmayacagim .çocuğun beslenmesine dek poaca börek tatlı fırın yemeği yapılmayacak..

Herkes yaz gelsede peynir ekmek karpuz yesem der bizde hayvan gibi iştah açılır bir bende iştahsızlık oluyor ya bari zayiflayabilsem...

Açıkçası bu sıcaklara uygun ise gitmelik pek üstüm basım yoktu diye bir kaç parça birşey aldım internetten vade farksız 3 taksit yaptı yani borç yaptım.zayiflasam da eski kıyafetlerim olsaa topyekûn kâra geçerim..

Bu arada bende erkek kokularına bayılırım davidoff champion gibi 🤣🤣 zaten erkek kokuları kadınları,kadın kokuları erkekleri etkilemek için değil midir bende kendi hoşuma gideni alırım yani erkek kokusunu ornegin Tom Ford black ( gerçi bu unisex) 🤣🤣🤣
Avon da aldığım olur kenzo da amaaannn bu sıra siz gibi su kuşu olurum yeter ... Gerçekten öyle sıcak öyle feci ki vantilatör e koyacağım suyu dolaba attım koydum yok anlık soğutuyor ev kavruluyor Allah'ım dışarda calisanlara yardım eyle

X