Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Dersim saat 10.25 'te erkenden kalktım duşumu aldım, çayımı demledim 2 parça ütü yaptım
Biraz Rabbimle konuşup dileklerimi sunup nasipse kahvaltımı yapacağım
Sonra okula geçerim
Allah bugünün bütün hayırlarını bizlere ihsan etsin bacımlar Amin 🤲😘

Bugün de mesai bitti
Okuldan çıktım anneme gittim yaprak sarması yapmış onun bodrum katında aldığım yapraklar vardı onların başına geçmiş
Bana da 1 kiloluk yoğurt kaybıyla sarmış verdi, Allah razı olsun derindondurucuya koydum
Birazını da pişirmiş biraz da o şekilde verdi

Bugünkü 2. Öğünde yiyeceklerim

Mercimek çorbası
Sarma
Süzme yoğurt

Merhaba hepinize hanımlar. Daha önce birikimci hatunlar başlığında yazıyordum ama çok geçti üzerinden 2015 falan olması lazım.
Tabi insan hayatında çok şey değişiyor. Son 2 yıldır açtığım güzellik merkezi işlerinden dolayı bolca borca girmiş bulundum. Çok şükür yolun sonu göründü artık borç açısından ama kendimi mali olarak biraz daha derleyip toplamak hesap kitaba iyice odaklanmak istiyorum. Buranın bana çok faydası olmuştu. O dönem bir ev almıştım çok şükür.
Bakıyorum pek çok nick tanıdık.
Ben eski hesaba erişemediğimden yeni hesap açtım. Velhasıl merhaba hepinize

Merhaba hepinize hanımlar. Daha önce birikimci hatunlar başlığında yazıyordum ama çok geçti üzerinden 2015 falan olması lazım.
Tabi insan hayatında çok şey değişiyor. Son 2 yıldır açtığım güzellik merkezi işlerinden dolayı bolca borca girmiş bulundum. Çok şükür yolun sonu göründü artık borç açısından ama kendimi mali olarak biraz daha derleyip toplamak hesap kitaba iyice odaklanmak istiyorum. Buranın bana çok faydası olmuştu. O dönem bir ev almıştım çok şükür.
Bakıyorum pek çok nick tanıdık.
Ben eski hesaba erişemediğimden yeni hesap açtım. Velhasıl merhaba hepinize
Hoş geldin canım birikimci hatunlar sayfasında nikin neydi?
Bu arada evin hayırlı olsun sağlıkla huzurla oturun 😘

Merhaba canlarım
dün akşam üzeri çıkıp süpürgeye fırça, torba,dut kurusu,ceviz,tv kumandası ve pil aldım.
850 tl civarı harcamışım
haa tavuk ve badem sütü aldım marketten.
yürüyerek gidip geldim ve hemen duşa girdim.
2 gündür çok yağmur yağdı
bugün sakin fakat serin

yarın için temizliğe yardımcı çağırdım,
yarım gün bende yarım gün annemde çalışırız.

yatağımı ve başlığını dün evden çıkarttım,
arkadaş nakliye tutmuş ( kızının çeyizi gidiyordu evden) nakliyeciler taşıdılar.
diğer odalardaki yataklara dağıldık eşimle
ben yatağım haricinde yatamam başka yerde
fakat yorgunluktan öyle uyumuşum ki sabah zor uyandım.
yatak sanırım 3 4 güne ancak gelir.
yatak odasını süpürüp silip yerini hazırlamam gerekiyor, sağ kolum izin vermedi, yarına Allah Kerim.

Çok teşekkür ederim ,çok naziksin canım
Bir önceki yıl Bursa 'ya kadar gidip otobüsün rötarlı varışı nedeniyle CanTorun CanTorun ablamı göremedim

Bahçeli evlere geldik yerleştik yemeğimizi yedik sonra gecenin 24.00 ünden sonra vip taksi tutup ortaköye gitmiştik 6 kişi 🤣🤣🤣
Malesef öyle oldu. :KK43: Oteliniz evimize yakın olsaydı geç de olsa gelirdim, nasip değilmiş. Başka sefere inşaallah, hayırlısı...

X