Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Merhaba hanımlar altının gramı 2520 tl olmuş
Oğlana 1 gr kendime 1.5 gr aldım ,Allah bereket versin kazançlarımıza
Allah bereket versin ablacim
Çok iyi olmuş vallahi
Bereketli olsun ve de afiyet olsun ablacim
Bereketli olsun altinlarin ablacim da kocana niye odiycen onun ajdası senin ajdan senin ajdan yine senin ajdan değilmi napcak adam ajdayi
Bugün pazara uğradım havuç maydanoz portakal aldım 55 tl ödedim
Bereketli olsun ablacim

Abla ilçede görev alınca sorun yok görevli olduğumuz sandıkta oy kullanabiliyoruz
Bir de öğle ikindi belki de akşam namazlarım da gidecekti
Çok şükür bitti gitti başımdan, hamd olsun Allah'a dualarımı kabul etti

İyi akşamlar hanımlar
Sabah namazdan sonra uyuyamadım canım epeyce sıkkındı kuzum iyilesemedi tıp fakültesine götürdüm tahlil röntgen nefes ve solunum testleri derken hastaneden 4te cikabildik. Ciğerlerinde ve sinuslerinde enfeksiyon varmis ağır antibiyotikler yazdı bakalım inşallah şifa olur.Seferi olunca niyet etmedik hastaneden çıkınca birer durum yedik metroya gittik çocuklar bazı değişik soslar aldırdi 350tl oraya verdim. Adam döküm tost makinesi isteyip duruyordu evdeki kötü olmuştu plakaları kalkmıştı hep 4000tlydi sanayi tipi yarı yarıya ödeyerek aldık 3 taksitle
Benzin gaz aldım 1100 oraya verdim. İlaçlardan birini hiç Bi yerde bulamıyoruz ne yapcaz bilmem depolara sorduracağız başka illerden arkadaşlara da attım haber bekliyorum. Büyükbaş durumlere 550 ilaçlara 250tl verdi çay kahve su falan aldı 50de kantine verdi. Bende yine su aldım 2 defa 50de ben verdim. Bol harcamali bir gün oldu çok yoruldum yatsıyı kılıp yatarım galiba. Boğazımda iyi değil ilerlemez insallah

Allah şifalar versin yavruna Allah maddi manevi yar ve yardımcınız olsun canım benim

Karnım acıdı gülmekten
dabiii hem Ajda kimm
kim o kadınnn diyeyim istediğinde

üzüldüm kuzuya canım
Allah tez vakitte şifasını versin
ilacın ismi nedir canım bulamadığınız

Allah yardımcısı olsun yolu açık yaptığı hizmetler bol olsun inşallah ablacım

Geçmiş olsun canım ciğerlere indiyse çok dikkat et inşallah çabucak atlatır

İyi akşamlar yoğun bir gündü. Eleman eksikliğinden iki kişi koşturmaktan bir hal olduk eve gelince de banyoyu yıka, çamaşırları katla as derken bir baktım saat altıyı geçiyor bu sefer de iftar hazırlığı diye tavuk sote, patates kızartması ve salata yaptım. İftarda beş dakika yemek yemeye oturdum sonra tekrar mutfağı topla kısmı başladı iki bardak çayı zor içtim şimdi çocukları uyutmaya çalışıyorum bir de dişim sızlıyor yine de şükür ama çok yoruldummmmm bayram tatili de dokuz gün olmuş çok sevindim hoş burada bayram bayram gibi geçmiyor ama bana boşluk olması iyi oldu bir de temizlik falan yapacağım zaman kalmış oldu

Çok geçmiş olsun canım bazı antibiyotiklerde üretimi durmuş o yüzden piyasada bulunmuyormuş biz de geçen bi tane bulamadık muadili de yokmuş başka bi antibiyotik aldık artık
Harcadıkların kat kat değerlenerek size geri dönsün inşallah

Hanımlar hayırlı huzurlu geceler olsun
Yatsı namazını kılıp yatayım sahura kalkmak için saati kurdum
Bugün yine yorucu bir gün geçti gitti sağlık olsun koşturalım
Aynen öyle valla sağlık huzur olsun da gerisi hallolur
Hayırlı geceler Allah rahatlık versin ablacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…