Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Canım ne güzel görünüyor bulaşıklar tertemiz
nerede satılıyordu migros?
ve kaç tl idi?
Abla seçim sonrası piyasa nasıl olur bilinmez deyip 22 x 6 paket daha aldım indirim kuponu da varmış üstelik peşin fiyatına 3 taksit imkanı da var.
645tl ye geldi 2 paket de yeni almıştım diğer markalı deterjandan da 60 lı yeni açtım
Eskiden ondan stoklamıştım son paketi açtım

Allah nasip ederse 1 yıllık deterjan stoklamış oldum

Son düzenleme:
Güzel günlerde afiyet şifayla yediğin yemeklerin akabinde kullanmayı nasip etsin Rabbim

Merhabalar efem
Hayırlı ramazanlar
Kahvaltıdan sonra önce nevresimleri değiştirdim ve ütü yaptim tabiki sonra da temizliğe giristim
Evdeki herkes hasta ve oksuruyor akşam evden gideyim başka yerde uyuyup sabah geleyim diyorum göndermiyolla
Akşama ne pisircem bilmiyorum kayinbabam cocuklara tavuk dürüm getirmiş onlar yediler adama da tost yapsam olur aslinda
Hasta oldukları için oruç tutmayacaklar
Bende sadece su içer yatarım artık
Dün pazara gittim sebze meyve almadığım halde 400tl harcamışım
Bugünde markete gidecektim ama çok yoruldum haftaya kadar idare edelim dedik bakalim

Merhabalar
Tarim kredide var bundan merak ediyorum ama evdeki 1 yıllık stoğum var onları biraz eritmem lazım once
Merhaba canım bugün annemle epey market dolaştık tarim krediye de gittik Orada gördüm kızlara yazarım diyordum benden önce yazmışsın
Birim fiyat olarak da uygundu

Annem kendi alışverişini yaparken benim aldığım
4 lt süt ve bingo yumuşatıcının parası 125 tl yi ödedi, Allah kesesine bereket versin

Bir de kendi başıma gittiğim bir yerel marketten
Porçöz ,3lt sıvı sabun ,4 lü katı sabun ,sütlü şeker aldım 142 tl ödedim

Amin abla, aldıklarınız bereketli olsun afiyetle tüketmeyi nasip etsin Rabbim

ozrengin merhaba .Sizi takip ediyorum ama yazmıyorum. Konu dışı olacak.Merak ettim@penceremden haber var mı.Çocuğu ameliyat olmuştu.İnşallah size güzel haberlerini yazmıştır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…