Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

ozrengin ozrengin merhaba .Sizi takip ediyorum ama yazmıyorum. Konu dışı olacak.Merak ettim@penceremden haber var mı.Çocuğu ameliyat olmuştu.İnşallah size güzel haberlerini yazmıştır.
Merhaba canım bu haberi vermek bana düşmezdi lakin arkadaşımız henüz acısı çok taze olduğu içindir ki buralara gelmiyor
Yavrumuz vefat etti, Rabbim sonsuz merhametiyle muamele etsin arkadaşımıza sonsuz sabır selamet versin 😔😔😔

Merhaba canım bu haberi vermek bana düşmezdi lakin arkadaşımız henüz acısı çok taze olduğu içindir ki buralara gelmiyor
Yavrumuz vefat etti, Rabbim sonsuz merhametiyle muamele etsin arkadaşımıza sonsuz sabır selamet versin 😔😔😔
Rabbim geride kalanlara sabırlar versin evlat başka bir şey Allah imtihanını kolaylaştırsın
Yavrucağı da cennetinin en güzel mertebesine alsın inşallah nurlar içinde yatsın 🥺

Ahh yavrummm Allahım sabır versin, rahmetine sığınırım
çok acı

Herkese iyi akşamlar ☺️ çok okuyamadım mesaj atayım okuyacağım. Anlattığım şu kuyumcu karışıklık olayını netleştirdim birkaç gün önce, güzel bir yere gittim bir sorun yokmuş yani benim de artık 10 gr fiziki altınım var 🙈

Bu arada penceremden haber var mı?
Şimdi profiliine baktım uzunca zamandır girmemiş.
Ay inşallah her şey yolundadır hep aklımda 🙏

Herkese iyi akşamlar ☺️ çok okuyamadım mesaj atayım okuyacağım. Anlattığım şu kuyumcu karışıklık olayını netleştirdim birkaç gün önce, güzel bir yere gittim bir sorun yokmuş yani benim de artık 10 gr fiziki altınım var 🙈

Bu arada penceremden haber var mı?
Şimdi profiliine baktım uzunca zamandır girmemiş.
Ay inşallah her şey yolundadır hep aklımda 🙏
Birikimin bereketli olsun canım
Yavrusu vefat etmiş penceremden ablanın 🥺

Çok çok üzüldüm inanamıyorum.
Allahım sabır versin ne diyeceğimi bilemiyorum çok kötü oldum ya

Ben yatırım için hisse senedi almayı düşünüyorum ama fikri olan var mı? Geçenlerde takside kardeşimle bu konuyu konuşurken denk geldi taksici almış bir ayda %300 kâr ettim dedi. Tabii bir noktada batma ihtimali de var...

Günaydın hanımlar mutlu huzurlu güzel bir hafta olması dileğiyle
Hayırlı huzurlu ramazanlar
Rabbim bizlere bu mübarek ayda herşeyin en hayırlısını nasip etsin
Hayırların fethine şerlerin define vesile olsun bu güzel ay
🤲😊

X