Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Bugün öğleye kadar dersim 2 saat ders 1 saat boş sonra tekrar 2 saat ders ve bitiş

Perşembe öğleden sonradan beri okulda olmayınca adamlar planı yumuşak geçişler olacak şekilde hazırlamışlar alıştıra alıştıra 🤭

Günaydınlar🙂

Merhabalar nasılsınız?

Ben iyiyim.Koşturmacalı bir hafta sonundan sonra geldik mesaiye.

Cumartesi öğlen bir düğün vardı.Düğünden sonra akşam yiğenime gittim. .Akşam yemeğinden sonra amca kızımın iki kızı var bebekleri olmuştu ev almışlardı.Onlara gittim.Gece yiğenimde kaldım.

Pazar günüde yanında kaldığım bir akrabamıza geçmiş olsuna gittik.Oradanda ben ayrılıp yine başka bir akrabamıza bebek görmeye gittim.Yemek hazırlamışlardı.Yemek çay faslından sonra 17.30 gibi çıktım.Metrobüs metro derken akşam 19.30 da eve girebildim.

Bol gezmeli harcamalı bir hafta oldu.

Bebek kıyafetleri 3500 TL tuttu.Düğüne 3000 TL para verdim.Ev hediyeside çelik tencereler almıştım.Onlarda 2500 tuttu.

Yanında kaldığım yiğenimin arabası yoktu.Bebek görmeye gideceğimiz yerede iki vasıta gitmek gerekiyordu.Taksiyle gidelimmi dedi.Gidiş dönüş 400 verdim.Yiğenime ödettirmedim.

Marmaray metro metrobüs minibüs ne kadar verdim bilmiyorum.

Göremediğim yakınlarımı görmek iyi geldi güzel bir haftasonuydu.

Son düzenleme:
Bu hafta göz, dahiliye ve nefroloji randevularım var.Umarım güzel geçer.Çarşamba aylık kontrole gideceğim.Ayda bir kere tartılıyorum.Mayısta başlamıştım 10 kilo verdim.Biraz yavaş gidiyor ama olsun gidiyor sonuçta.

Bu haftayıda kazasız belasız atlatırsam ne mutlu bana.

Bu hafta göz, dahiliye ve nefroloji randevularım var.Umarım güzel geçer.Çarşamba aylık kontrole gideceğim.Ayda bir kere tartılıyorum.Mayısta başlamıştım 10 kilo verdim.Biraz yavaş gidiyor ama olsun gidiyor sonuçta.

Bu haftayıda kazasız belasız atlatırsam ne mutlu bana.
Merhaba canım
Inşaallah hiçbir olumsuz durumla karşılaşmazsın herşey yolunda gider 😘

X